Prisijungę piliečiai
  Atgal
  Palaukite, kol Jūsų narystė organizacijoje bus patvirtinta. Jeigu nesate organizacijos narys, rekomenduojame užsipildyti savo paskyrą bei išsiųsti motyvacinį laišką organizacijos vadovui.

  Tipas NVO
  Palaikančiųjų skaičius 53
  Aprašymas Tai yra Šeškinės 4 ir Šeškinės 6 namų butų savininkų bendrija. Pilnas pavadinimas: Daugiabučių namų Šeškinės g. 4 ir 6, Vilniuje savininkų bendrija
  JAR Reg. Nr.: 300532091
  El. paštas seskines46@yahoogroups.com
  Nuorodos
  Informacija apie organizaciją
  Aprašymas Tai yra Šeškinės 4 ir Šeškinės 6 namų butų savininkų bendrija. Pilnas pavadinimas: Daugiabučių namų Šeškinės g. 4 ir 6, Vilniuje savininkų bendrija
  JAR Reg. Nr.: 300532091
  Vizija Pati veiksniausia, organizuočiausia ir demokratiškiausia DNSB Lietuvoje
  Misija Atstovauti bendrijos narių interesus, organizuoti veiklą.
  Tikslai Jaukūs bei tvarkingi namai, jauki ir tvarkinga aplinka visiems Šeškinės 4 ir 6 namų gyventojams: ir šeimoms ir viengungiams.
  Veiklą vykdo nuo 2006-02-03
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos