Prisijungę piliečiai
  Atgal
  Palaukite, kol Jūsų narystė organizacijoje bus patvirtinta. Jeigu nesate organizacijos narys, rekomenduojame užsipildyti savo paskyrą bei išsiųsti motyvacinį laišką organizacijos vadovui.

  Tipas NVO
  Palaikančiųjų skaičius 34
  Aprašymas Lietuva 2.0 - tai el. demokratijos socialinis tinklas, kuriame dalyvaujantys sąmoningi Lietuvos gyventojai patys kuria Lietuvą tokią, kokią ją nori matyti.
  El. paštas info@lietuva2.lt
  Nuorodos

  Naujausi   Aktyviausi

  Viso įrašų: 46

  Lietuva 2.0
  Pastebėjome, kad nemaža dalis Lietuva 2.0 bendruomenės narių, pareiškę savo nuomonę jiems aktualiais klausimais, nebedalyvauja iš to kylančiose diskusijose, nes kol dar kartą neprisijungia prie Lietuva 2.0, apie jas nieko net ir nežino. Siekdami paskatinti narių aktyvumą, įdiegėme galimybę užsisakyti Lietuva 2.0 naujienlaiškį, kuris, priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, būtų siunčiamas kas dieną, kas savaitę, arba kas mėnesį. Šiandien visiems tiems, kurie patys nėra pasirinkę, kaip dažnai nori būti el. laišku informuojami apie jiems aktualias naujienas, įjungėme nustatymą "Kas mėnesį".... Ši nustatymą galima bet kada pasikeisti arba naujienlaiškio visai atsisakyti savo paskyroje, adresu https://www.lietuva2.lt/Account/Details?view=Settings
  Bendraukime!
  Daugiau
  5
  2014 m. liepos 5 d.

  Lietuva 2.0

  Lietuva 2.0
  Nepamirškite, kad savo 2% pajamų mokesčio iki gegužės 1 d. užpildę formą FR0512, galite panaudoti prasmingai. Daugiau informacijos - https://www.lietuva2.lt/Sponsor/About
  4
  Paremkite mus! - Lietuva 2.0

  Lietuva 2.0 - tai el. demokratijos socialinis tinklas, kuriame dalyvaujantys sąmoningi Lietuvos gyventojai patys kuria Lietuvą tokią, kokią ją nori matyti.

  2014 m. balandžio 27 d.

  Lietuva 2.0

  Lietuva 2.0
  Šiemet vėl dalyvaujame login'e. Galima balsuoti kiekvieną dieną, tačiau pergalei užtektų visiems prabalsuoti ir po vieną kartą. To ir tikimės, ačiū!
  7
  LOGIN2014: Lietuva 2.0

  Login 2014 - Dalyvaujame Lietuvos Interneto apdovanojimuose! Įvertink mus!

  2014 m. kovo 20 d.

  Lietuva 2.0

  Lietuva 2.0
  Šią savaitę atnaujinome Lietuva 2.0 pradinį puslapį bei pritaikėme svetainės dizainą įvairiems įrenginiams - nuo šiol svetainė turėtų atrodyti geriau tiek mobiliuose telefonuose, tiek itin didelės raiškos ekranuose. Šie atnaujinimai dar nėra baigti - laukiame Jūsų pastabų, į kurias būtinai atsižvelgsime!
  3
  2014 m. kovo 18 d.

  Lietuva 2.0

  Už pirmąjį puslapį puošiančias nuotraukas su Lietuvos vaizdais dėkojame mūsų draugams Gintautui Skuodui iš www.aforma.lt bei Simonui Rudaminui iš We love Lithuania. Fotografus, norinčius, kad ir jų nuotraukos taptų Lietuva 2.0 dalimi, kviečiame siųsti savo kūrinius adresu info@lietuva2.lt.
  Fotografas Kaune, foto paslaugos, vestuviu, erotines foto, mergvakariai, vestuvių fotografas, Apvali forma, web dizainas, nestukes, nesciuju fotosesija, reklamos paslaugos

  Fotografavimo paslaugas, vestuvių, mergvakarių, fotosesijų paslaugos,3d grafika, maketuojame,logotipu sukurimas

  1. 2014-03-19 10:10
  Lietuva 2.0
  Kviečiame susipažinti su Lietuva 2.0 2013 metų ataskaita: http://blog.lietuva2.lt/2013-m-ataskaita/
  5
  2013 m. ataskaita

  2013 m. buvo Lietuva 2.0 viešo starto metai. Turėjome pasiruošę marketingo planą ir strategiją, kuriuos stengėmės įgyvendinti. Štai, kokius rezultatus turime pasibaigus 2013 m.: Per visus 2013 m.

  2014 m. sausio 27 d.

  Lietuva 2.0

  Lietuva 2.0
  Remigijus Šimašius protingiausiam 2013 metų poelgiui nominavo Vyriausiąją rinkimų komisiją už tai, kad ši įskaitė Lietuva 2.0 surinktus elektroninius parašus. Kviečiame balsuoti ir dalintis!
  3
  Metų sraigtelis ir Metų smegenys 2013

  Metų pabaiga - tinkamas laikas padėkoti už gerus darbus, ir pasidaryti išvadas, kad nekartotume blogų. Būdamas ministru visaip spaudžiau priežiūros institucijas ir kitas tarnybas, kad nebūtų buki sraigteliai įgyvendinant bukus sprendimus, trukdančius žmonėms gyventi, o kad būtų atsakingi sveiko proto tarnautojai, kurie žmonėms padeda.

  2013 m. gruodžio 28 d.

  Lietuva 2.0

  Lietuva 2.0
  Vakar įvyko svarbus precedentas - pirmą kartą Lietuvos istorijoje po VRK patikrinimo buvo įskaityti elektroniniai parašai. Tai reiškia, kad nebeliko iki šiol egzistavusių rizikų, kad el. parašus rinkti yra nesaugu ar nepatikima, ir geriau tai daryti parašų rinkimo lapuose - matome, kad apie 10% popierinių parašų buvo neįskaityta, tuo tarpu elektroniniai parašai įskaityti praktiškai visi. Nekantriai laukiame naujų iniciatyvų!
  6

  2013 m. gruodžio 15 d.

  Lietuva 2.0 Technologijos

  Lietuva 2.0
  Viskas! Parašų rinkimas referendumui surengti baigtas. Į VRK išsiųsti 7393 elektroniniai parašai, iš kurių 2655, t.y. 36% surinkti per paskutinę dieną. Buvo nelengva diena, susidūrėm tiek su mėginimais nulaužti svetainę, tiek su serverius bandančiom "pakabinti" nestandartinėm užklausom, tačiau išbandymus atlaikėm! Dėkojame Jums, ir tikimės surinkti dar daugiau Jūsų parašų, atsiradus kitoms oficialioms iniciatyvoms!
  10
  2013 m. lapkričio 29 d.

  Lietuva 2.0

  Didžiulė padėka Donatui ir jo padėjėjams!
  1. 2013-11-30 04:55
  Lietuva 2.0
  Šią savaitę (nuo trečiadienio iki šeštadienio) LNK, BTV ir Info TV eterį papuoš šis Lietuva 2.0 reklaminis klipukas. Todėl labai kviečiame visus, norinčius prisidėti prie mūsų gražių tikslų, šią savaitę kiekvieną dieną skirti bent po kelias minutes tam, kad inicijuoti ir palaikyti konstruktyvias diskusijas mūsų portale ir gražiai priimti į mūsų tarpą naujus narius.
  5
  Lietuva 2.0 reklama

  Portalo https://www.lietuva2.lt reklaminis klipukas

  2013 m. lapkričio 26 d.

  Lietuva 2.0

  Belieka kiekvienam rėmėjui pasidalinti (share) FB ar kituose soctinkluose. Visi share'inam!!!
  1. 2013-11-26 21:32
  Lietuva 2.0
  Tapatybę Lietuva 2.0 nemokamai patvirtinti jau gali ir Citadele banko klientai!
  2
  2013 m. liepos 3 d.

  Lietuva 2.0

  Lietuva 2.0
  Įdiegėme su organizacijų veiklos valdymu susijusius pakeitimus - nuo šiol Lietuva 2.0 yra tinkamiausia sprendimų priėmimo platforma organizacijoms. Susipažinti su pakeitimais galite čia: http://blog.lietuva2.lt/organizaciju-valdymo-pakeitimai-2013-14/
  0
  Organizacijų valdymo pakeitimai

  Bendraudami su pačia veiksniausia, organizuočiausia ir demokratiškiausia Lietuvoje DNSB „Užkalnis", pagal jų poreikius atnaujinome organizacijoms skirtą funkcionalumą. Čia aprašysime pagrindinius padarytus pakeitimus.

  2013 m. birželio 14 d.

  Lietuva 2.0

  Lietuva 2.0
  Parašų rinkimas piliečių įstatymų leidybos iniciatyvos palengvinimui baigtas. Rezultatus ir statistiką rasite čia: http://blog.lietuva2.lt/ar-yra-imanoma-surinkti-50-000-parasu/
  Ačiū visiems, prisidėjusiems prie pirmųjų žingsnių kuriant dalyvaujamąją demokratiją Lietuvoje!
  2
  Ar yra įmanoma surinkti 50 000 parašų? | Užkulisiai | Lietuva 2.0 tinklaraštis

  Prieš pradėdami rinkti parašus pirmajai iniciatyvai su iniciatyvine grupe turėjome diskusiją, ar yra verta rinkti popierinius parašus.

  2013 m. gegužės 29 d.

  Lietuva 2.0 Politika Teisė

  Lietuva 2.0
  Patvirtinti tapatybę Lietuva 2.0 jau nemokamai gali ir Danske banko klientai!
  2
  2013 m. gegužės 25 d.

  Lietuva 2.0

  Lietuva 2.0
  Šiandienos (gegužės 17 d.) laikraštyje Lietuvos žinios išspausdintas straipsnis apie piliečių aktyvumą ir Lietuva 2.0. Elektroninė straipsnio versija: http://lzinios.lt/lzinios/Lietuvoje/pilieciu-aktyvumas-drebina-tik-interneta/155830
  4
  Piliečių aktyvumas drebina tik internetą

  "Gy­ven­to­jai yra ak­ty­vūs, ta­čiau vis dar kaž­ko bi­jo. Mū­sų tink­le pi­lie­čiai yra iden­ti­fi­kuo­ja­mi, nes bal­suo­ja ir tei­kia siū­ly­mus pri­si­jun­gę per elek­tro­ni­nę ban­ki­nin­kys­tę. Taip pat rei­kia pa­teik­ti as­mens ko­dą, ad­re­są.

  2013 m. gegužės 17 d.

  Lietuva 2.0 Žiniasklaida ir viešieji ryšiai

  O kaip su delfiais visokiais? Manau daug populiaresnis portalas nei lz.
  1. 2013-05-17 20:40
  Tai už tai ir populiarūs, matyt, kad protingai nerašo :) Šitas straipsnis buvo LŽ iniciatyva, gal kažkada ir delfis susipras ;)
  2. 2013-05-17 21:38
  "Tai už tai ir populiarūs, matyt, kad protingai nerašo :)" Šitas geras!
  3. 2013-05-18 11:03
  Lietuva 2.0
  Kyla klausimų, kodėl iniciatyvų pasirašymas Lietuva 2.0 toks sudėtingas? Atsakymų ieškokite čia: http://blog.lietuva2.lt/el-parasai-bankai-tapatybes-patvirtinimas-kodel-viskas-taip-sudetinga/
  1
  El. parašai, bankai, tapatybės patvirtinimas - kodėl viskas taip sudėtinga? | Užkulisiai | Lietuva 2.0 tinklaraštis

  Jeigu Jums kyla klausimų, kodėl Lietuva 2.0 reikia patvirtinti tapatybę gan sudėtingais būdais, prieinamais ne kiekvienam Lietuvos piliečiui, nenusiminkite - Jūs nesate vienas. Tokių klausimų gauname gan nemažai, todėl dabar pasistengsime viską paaiškinti.

  2013 m. gegužės 13 d.

  Lietuva 2.0 Technologijos

  Daugiau
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos