Prisijungę piliečiai
  Atgal
  Palaukite, kol Jūsų narystė organizacijoje bus patvirtinta. Jeigu nesate organizacijos narys, rekomenduojame užsipildyti savo paskyrą bei išsiųsti motyvacinį laišką organizacijos vadovui.

  Tipas NVO
  Palaikančiųjų skaičius 6
  El. paštas lanb.info@gmail.com
  Nuorodos
  Informacija apie organizaciją
  Tikslai
  Bendruomenė taip pat gali (kas nepaminėta Tiksluose):
  3.1. Įdarbinti ir mokėti žmogui ar žmonėms (išskyrus Valdybos nariui) už priežiūrą, Bendruomenės darbų organizavimą ir vykdymą ir kitus pagrįstus ir reikalingus veiksmus.
  3.2. Organizuoti konferencijas, į kurias būtų pakviestos kitos nepelno siekiančios organizacijos, valstybiniai departamentai, įstatyminiai organai ir individai.
  3.3. Remti ir vykdyti ar prisidėti remiant ir vykdant tyrimus, apklausas ar nagrinėjimus ir spausdinti rezultatus, kurie gali būti naudingi visuomenei.
  3.4. Gauti lėšas iš fondų, taip pat kontribucijas iš privačių asmenų, registruotų kaip nariai, arba visiškai nepriklausančių organizacijai.
  3.5. Organizuoti ar prisidėti organizuojant parodas, koncertus, susirinkimus, seminarus, paskaitas, klases, seminarus ir kitus apmokymų kursus.
  3.6. Rinkti informaciją apie įvykius, kurie liečia Tiksluose paminėtus punktus, ir dalintis surinkta informacija su kitomis institucijomis, kurios vykdo
  Veiklą vykdo nuo 2005-11-01
  Kontaktinė informacija
  El. paštas lanb.info@gmail.com
  Adresas 85 Heatgate, Norwich, NR3 1PN
  Nuorodos
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos