Prisijungę piliečiai
  Atgal
  Palaukite, kol Jūsų narystė organizacijoje bus patvirtinta. Jeigu nesate organizacijos narys, rekomenduojame užsipildyti savo paskyrą bei išsiųsti motyvacinį laišką organizacijos vadovui.

  Tipas Neformali grupė
  Palaikančiųjų skaičius 4
  Aprašymas Grupės nariai - blaivūs nuo svaigalų, atviri naujovėms ir sąmoningi - plataus ir gilaus mąstymo - jauni ir drąsūs žmonės.
  El. paštas
  Nuorodos
  Informacija apie organizaciją
  Aprašymas Grupės nariai - blaivūs nuo svaigalų, atviri naujovėms ir sąmoningi - plataus ir gilaus mąstymo - jauni ir drąsūs žmonės.
  Vizija Nuolat ir visados augantis jaunas, sveikas, aprūpintas, patenkintas ir laimingas, darbštus ir atsakingas, savo gimtojo krašto ir Žemės gyventojas.
  Misija Visais įmanomais būdais ir visomis leistinomis priemonėmis, apjungti, kurti ir vienyti atsakingus, savo pagrįstą nuomonę turinčius, alternatyvų ir naujovių beieškančius bei tas alternatyvas įgyvendinančius, jaunus žmones - tobūlai iš šiuolaikiškai, bendrais poreikiais ir lygiomis teisėmis bei prigimtinėmis pareigomis paremtai bendruomenei.
  Tikslai - Bendruomenės ir Bendruomeninio Sąmoningumo atkūrimas, skatinimas ir puoselėjimas.
  - Šviečiamoji ir kita aktyvi veikla, skirta kaupti žinių ir patirčių - arba - išminties bagažui.
  - Meilė Širdyse ir Tiesa Lūpose, kiekvieno.
  Veiklą vykdo nuo 2015-03-25
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos