Prisijungę piliečiai
  Atgal
  Palaukite, kol Jūsų narystė organizacijoje bus patvirtinta. Jeigu nesate organizacijos narys, rekomenduojame užsipildyti savo paskyrą bei išsiųsti motyvacinį laišką organizacijos vadovui.

  Tipas Neformali grupė
  Palaikančiųjų skaičius 2
  Aprašymas ĮGYVENDINAM ŠVIETIMO STRATEGIJĄ:
  -VIENIJAM UGDYMO INSTITUCIJAS BEDRAM DARBUI
  -KURIAM IR DIEGIAM NAUJĄ UGDYMO TURINĮ BEI FORMAS
  -VIEŠINIME GERAJĄ PRAKTIKĄ
  El. paštas info@svietimosamburis.lt
  Informacija apie organizaciją
  Aprašymas ĮGYVENDINAM ŠVIETIMO STRATEGIJĄ:
  -VIENIJAM UGDYMO INSTITUCIJAS BEDRAM DARBUI
  -KURIAM IR DIEGIAM NAUJĄ UGDYMO TURINĮ BEI FORMAS
  -VIEŠINIME GERAJĄ PRAKTIKĄ
  Vizija Švietimo įstaiga - bendruomenė ugdanti dvasingą, dorą, kūrybingą, savarankišką, socialiai atsakingą, sąmoningą žmogų, kurioje visi gerai jaučiasi ir tobulėja.

  Misija Būti valstybės socialiniu partneriu, telkiančiu pilietines švietimo iniciatyvas ir padedančiu įgyvendinti švietimo strategiją ugdant žmones.
  Tikslai Įgalinti švietimo strategiją (tikslus) vienyjant tikslines grupes į SAMBŪRĮ (partnerystės tinklą), sustiprinant jų dalyvavimą švietimo politikos formavime, ugdymo turinio ir formų kūrime, sprendimų priėmime bei visuose švietimo sistemos lygmenyse inicijuojant pokyčius.  Veiklą vykdo nuo 2013-09-01
  Kontaktinė informacija
  El. paštas info@svietimosamburis.lt
  Tel. nr. 868697747
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos