Prisijungę piliečiai
  Atgal
  Palaukite, kol Jūsų narystė organizacijoje bus patvirtinta. Jeigu nesate organizacijos narys, rekomenduojame užsipildyti savo paskyrą bei išsiųsti motyvacinį laišką organizacijos vadovui.

  Tipas NVO
  Palaikančiųjų skaičius 2
  Aprašymas Veiklos pradžioje, kada kūrėmės, organizacija sparčiai didėjo. 1998 metais turėjome 80 suaugusių narių ir 300 jaunųjų narių (valančiukų).
  Šiuo metu turime 29 suaugusius narius ir 32 valančiukus.
  Esamai situacijai pakeisti sukūrėme organizacijos veiklos strategiją ir plėtros planą.
  El. paštas info@blaiva.org
  Nuorodos
  Informacija apie organizaciją
  Aprašymas Veiklos pradžioje, kada kūrėmės, organizacija sparčiai didėjo. 1998 metais turėjome 80 suaugusių narių ir 300 jaunųjų narių (valančiukų).
  Šiuo metu turime 29 suaugusius narius ir 32 valančiukus.
  Esamai situacijai pakeisti sukūrėme organizacijos veiklos strategiją ir plėtros planą.
  Vizija Sieksime, jog iki 2020 metų organizacijoje būtų bent 100 suaugusių narių ir 300 valančiukų
  Misija Organizacija daugiausia dėmesio skiria vaikams ir jaunimui. Dirbame pagal prevencinę programą "Linas", taip pat mokome dirbti pagal šią programą socialinius darbuotojus, pedagogus. Darbas su vaikais ir jaunimu - mūsų pagrindinė misija. Tačiau greitu laiku rašysime projektus darbui su suaugusiais.
  Tikslai Pagrindinis organizacijos tikslas - skleisti blaivytę, santūrą, puoselėti blaivaus gyvenimo tradicijas, ugdyti krikščionišką dorą ir dvasingumą, propaguoti sveiką ir kultūringą gyvenimo būdą.
  Skyrius organizuoja įvairius renginius bei akcijas, praktines konferencijas, seminarus bei disputus, išvykas bei parodas, stovyklas, skatina žmones blaiviai švęsti šeimynines, religines ir valstybines šventes bei sukaktis, organizuoti laidotuves ir minėti gedulo dienas be svaigalų, teikti socialinę bei dvasinę paramą vaikams ir suaugusiems, kenčiantiems dėl svaigalų vartojimo, rengti blaivystės programas ir jas įgyvendinti, vykdyti valstybinę visuomenės blaivinimo politiką, ginti savo narių teises, apibendrinti ir skleisti sukauptą darbo patirtį, vykdyti metodinę veiklą. (nuostatai 1.1, 2.1, 2.2.)
  Veiklą vykdo nuo 1998-03-11
  Kontaktinė informacija
  El. paštas info@blaiva.org
  Tel. nr. 860709339
  Adresas V. Borisevičiaus 12-8, LT-69443 Kazlų Rūda
  Nuorodos
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos