Prisijungę piliečiai
  Atgal
  Palaukite, kol Jūsų narystė organizacijoje bus patvirtinta. Jeigu nesate organizacijos narys, rekomenduojame užsipildyti savo paskyrą bei išsiųsti motyvacinį laišką organizacijos vadovui.

  Tipas Neformali grupė
  Palaikančiųjų skaičius 10
  Aprašymas Kiekvienas renkasi- vieni gyventi pagal primestas taisykles, laisvės iliuzijoje. Kitiem rūpi jų dabartis ir vaikų ateitis. Pasirinkite...
  Suvokiančių valdžios tironiją, dabartinės sistemos absurdą, prievartą prieš žmogų ir gamtą, susibūrimo vieta. Pasirinkusių raudoną piliulę žmonių organizacija.
  El. paštas
  Nuorodos

  Naujausi   Aktyviausi

  Viso įrašų: 4

  Pasirinkimas
  Pacituosiu komentarą šio straipsnio:
  http://protokolai.com/2013/06/02/kitokios-lietuvos-nepasirinksi-apie-abortu-draudimus/
  "Tai čia sena ir gerai žinoma tiesa: tauta visada turi savęs vertą valdžią, valdžia, net žiauriausia diktatūra, niekada nėra atsitiktinė, o tik kolektyvinės tautos sąmonės atspindys."
  Ką gi, šiandienos lietuvos piliečių kolektyvinė sąmonė pasyviai priima bet ką, ir nemato prasmės keisti ką nors.
  Štai ir turim netgi 780 parašų.
  Pasirinkote valdžiažmogių primetamą moralę, normas, taisy...kles. Su tuo ir sveikinu.
  P.S. Dabar nedejuokite, kai skalūnus gręš, vaikus atiminės, abortus draus- tai jūsų pasirinkimas.
  Daugiau
  3
  Kitokios Lietuvos nepasirinksi (apie abortų draudimus) | Protokolai

  Lietuvos Rytas, 2013 06 03 Daugelis Lietuvos šviesuolių, o taip pat analitikai su trimis smegenų vingiais, o ir šiaip išsiilgusieji visuomeninės pasipiktinimo kampanijos (jau kadais paskutinis maršas ar protestas buvo?

  2013 m. birželio 3 d.

  Lietuva 2.0 Politika

  Pasirinkimas
  Bitcoin Lietuvoje: linkomanija priima paramą btc.
  1
  2013 m. birželio 26 d.

  Ekonomika Politika

  Pasirinkimas
  Aš išsiunčiau laišką. Neskaudėjo. http://www.skirmantas-tumelis.lt/2013/05/27/jus-nuoga-as/ Labai jau veržiamasi į privačią zoną.
  1
  Jūs nuoga(-as)!

  Šiuo metu Europos Parlamentas svarsto pagrindinį duomenų apsaugos reguliavimo dokumentą. Tai vienas svarbiausių ES reguliavimų mūsų šiandieninėje informacinėje visuomenėje.

  2013 m. gegužės 27 d.

  Teisė Žmogaus teisės

  Pasirinkimas
  Galvojau apie alternatyvias valiutas, kaip bitcoin. Viena iš btc savybių- neįmanomas neigiamas balansas. Pasvarstykime- kas jei fiat valiutos negalėtų būti neigiamos? Tai yra labai daug paskolų tiesiog negalėtų egzistuoti, nes bankas negalėtų parašyti sąskaitoje neigiamų pinigų.
  Išlieka tik klausimas dėl pinigų kiekio- greičiausiai prispausdintų/kompuose prirašytųų teigiamų balansų bankai, ir būtų tas pats, tik prastumpta visos paskolos į teigiamą pusę. Bet gal reiktų pinigų kiekį rišti prie žmon...ių skaičiaus? Daugiau
  1
  2013 m. gegužės 24 d.

  Ekonomika

  nieko nesupratau :) reikėtų kažkokio skaidymo, ar tai pagal paslaugas - paskolas, ar tai pagal valiutas.
  1. 2013-05-24 16:07
  Fiat valiutų savybė- neigiamas balansas. Tai paskolos dalinamos, tiesiog neturint pinigų. O jei negalėtų būti neigiamas balansas, tai kai neturi- tai ir neskolini.
  2. 2013-05-24 16:11
  Na nesutikčiau, nėra taip tiksliai, kad pinigai dalinami iš oro. Bankas tam tikrą pinigų dalį grindžia savo turtu, o daugiau kaip versle - yra biznio planas, ir kiti niuansai.
  3. 2013-05-24 16:30
  Aha, grindžia. Labiausiai žmonės grindžia pinigus savo tikėjimu, ir bankais tuo pačiu. Ir tai vienintelis pagrindimas bet kokios fiat valiutos.
  Pinigai sukuriami iš oro, tai yra toks papratas dalykas, kad protas paprastai atsisako tuo patikėti ;)
  Siūlau pasiskaityti keletą straipsnių:
  http://www.budruspilietis.lt/
  http://rokiskis.popo.lt/2013/03/21/pinigu-leidyba-atbulai/
  Ir daugiau apie monetarinę sistemą.
  Kaip sakei, kai yra taisyklės, gali jų nesuprasti, abejoti, ginčytis. Bet daug išskaitęs susijusios ...info, išanalizavęs, pats prieisi prie tų taisyklių.
  Šiuo atveju suvoksi, kad pinigai iš oro ;)
  Daugiau
  4. 2013-05-24 16:36
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos