Prisijungę piliečiai

  Pasisakymai

  Rodyti visus
  Donatas Šimelis

  Politikoje šiandien yra toleruojamas laisvesnis elgesys už tą, kuris įstatymais yra draudžiamas moterims ir, žinoma, vyrams. Vis dažniau kalbama apie partinės sitemos "žanro krizę" - vertybiniu pagrindu veikiančių partijų šiuo metu Lietuvoje su žiburiu ieškoti galima, bet randa jų toli gražu ne kiekvienas.

  ...

   

  Vienmandatėje rinkymų apygardoje išrinkti politikai teoriškai turėtų atstovauti savo rinkėjo interesus, tačiau ši sistema yra paremta klaidinga prielaida, kad rinkėjų interesai yra priklausomi tik nuo gyvenamosios vietos. Realybėje yra taip, kad vienoje rinkimų apygardoje gyvenančių asmenų interesai dažnai kardinaliai skiriasi, todėl jų atstovauti yra praktiškai neįmanoma. Tad kodėl aš rinkimuose galiu balsuoti tik už tuos kandidatus, kurie yra išsikėlę mano apygardoje? Dažnu atveju tarp jų nebūna nė vieno man priimtino, tuo tarpu kitose - tikrai rasčiau ką pasirinkti.

  Partijai užregistruoti šiuo metu reikia turėti bent 1000 narių. Versle tai jau būtų laikoma stambia įmone, kurią suvaldyti yra ne taip paprasta: sudėtinga tiek užtikrinti, kad tarp partijos narių neatsiras nepageidaujamų asmenų (normali partija, mano nuomone, neturėtų priimti į savo gretas visų norinčių), tiek suvaldyti partijos vidinius procesus.

  Daugiau
  0
  2013 m. rugpjūčio 16 d.

  Politika Teisė

  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos