Prisijungę piliečiai

  Pasisakymai

  Rodyti visus
  Donatas Šimelis
  Kiekvienas, auginantis vaikus, susiduria su žaislų pertekliaus arba trūkumo problema. Vaikai visko nori, o tėvai, pagal galimybes, viską ir perka, nepaisant to, kad tas pirkinys būna svarbus dažnai tik vieną-kitą dieną, o tada namai užsigriozdina tik dar vienu niekam nereikalingu daiktu.  Panašiai mums buvo su vaikiškom knygelėmis, ir tik kai jos jau pradėjo nebetilpti į vaikų lentynas, atradom bibliotekas, ir dabar kas dvi savaites turim džiaugsmo akimirkas atsinaujinant vieną iš knygų lentynų, o dar ir pinigų sočiai sutaupom. Kodėl panašaus modelio nepritaikius žaislams?... Daugiau
  1
  2017 m. rugsėjo 12 d.

  Verslo idėjos

  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos