Prisijungę piliečiai

  Pasisakymai

  Rodyti visus
  Valdas Jėcka
  Sveiki gyvi,
  matomiausia ir pati pavojingiausia mūsų bėda - l. greitai tuštėjanti Lietuva
  dėl gyventojų persikraustymo į vakarinį ES pakraštį ir bet kur kitur svetur, nors Lietuvoje galėtų gyventi 25 milijonai (!!!) gyventojų, lyginant su Anglija.
  Daug ženklų rodo, kad Lietuvos valstybės kūrėjai yra ženkliai silpneni, nei griovėjai. Todėl tenka ir man prisijungti prie bendro kūrybinio darbo čia,
  kad Lietuva taptų laimingos Tautos tvirtove.

  P.S. Turime labai gerą el. priemonę (Lietuva2.lt), tel...ktis dėl Lietuvos valstybės kūrimo. Pagarba visiems tiems, kas įgyvendino ir puoselėja tai iki šiol savo nuoširdžiu darbu. Daugiau
  2
  2017 m. spalio 2 d.

  Politika

  Sveikinam prisijungus ir ačiū už gražius žodžius. Labai tikimės, kad bendras kūrybinis darbas čia duos gražius rezultatus Lietuvoje :)
  1. 2017-10-02 10:52
  Valdas Jėcka rašo :
  Dėkoju už sveikinimą, taip, manau, kad net ir l. sunkiose aplinkybėse būdami turim išeitį.
  2. 2017-10-02 11:01
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos