Prisijungę piliečiai

  Paremkite mus!

  Pasirinkite sumą, kuria norite prisidėti prie mūsų rezultatų:  Eur
  Atšaukti
  ARBA

  Kam bus skirta Jūsų parama?

  Lietuva 2.0 - ne pelno siekiantis projektas, kurio vystymo darbams jau ne pirmus metus yra be jokio atlygio investuojamas beveik visas jo kūrėjų laisvas laikas.

  Ir mes NEPRAŠOME Jūsų paremti šios savanoriškos veiklos!

  Lietuva 2.0 pasiekė tokią būseną, kurioje judėjimas į priekį yra tiesiogiai priklausomas nuo bendruomenės augimo ir palaikymo. Be Jūsų šis projektas yra nieko vertas - juk tai visų mūsų erdvė!

  Todėl mes PRAŠOME Jūsų prisidėti prie šio projekto viešinimo. Organizacijos atributika, dalyvavimas konferencijose, prizai aktyvistams, geriausių įgyvendinamų projektų parama, išlaidos kurui - tai tik keletas sričių, kurioms finansai yra būtini.

  Rėmimo sąlygos

  Visą savo veiklą organizacija LT2.0 vykdo viešai šiame portale. Siekiant užtikrinti dar didesnį viešumą ir pasitikėjimą, viešos yra ir visos VšĮ LT2.0 banko sąskaitos operacijos.

  Rėmėjas

  Jeigu nuspręsite bent vienu savo litu prisidėti prie mūsų visų sėkmės, atsidėkodami mes skirsime Jums garbingą Rėmėjo apdovanojimą, kuris bus visada rodomas Jūsų asmeniniame puslapyje.
  Paramą galima skirti ir organizacijos vardu.
  Jeigu norite mus paremti anonimiškai, prieš skirdami paramą Atsijunkite, ir nepateikite savo asmens duomenų.

  2% parama

  Lietuvos valstybė suteikia galimybę kiekvienam dirbančiajam iki 2% gyventojų mokamų mokesčio skirti kaip paramą pasirinktai ne pelno siekiančiai organizacijai.

  TAI JUMS NIEKO PAPILDOMAI NEKAINUOJA - šių pinigų nepaskyrę jokiai organizacijai, juos sumokėsite valstybei.

  Jei Jūs vertinate mūsų pastangas, ir Jums nėra svetimos mūsų vertybės, o šiais metais dar niekam neskyrėte šios paramos, kviečiame ją skirti VšĮ LT2.0, atliekant šiuos veiksmus:

  • Parsisiųsti, išarchyvuoti ir įsidiegti aplikaciją: ABBYY form filler.
  • Su ja atidaryti failą parama_lt2.ffdata, kurį rasite ten, kur išarchyvavote aplikaciją.
  • Užpildyti šią formą savo duomenimis, pagal pavyzdį
  • Prisijungti prie VMI e-deklaravimo puslapio ir pateikti šią formą.
  • Jeigu šios programinės įrangos diegti nenorite, galite atsispausdinti pirmą ir antrą formas, užpildyti jas ranka ir išsiusti į artimiausią VMI skyrių.

  Atkreipiame dėmesį, kad 2% paramą skirti galima tik iki gegužės 1d.!

  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos