Prisijungę piliečiai

  Apie projektą

  Lietuva 2.0 - tai el. demokratijos socialinis tinklas, kuriame dalyvaujantys sąmoningi Lietuvos piliečiai patys kuria Lietuvą tokią, kokią ją nori matyti.

  Šis portalas, paremtas Piliečių įstatymų leidybos iniciatyvos, Referendumų ir Elektroninio parašo įstatymais, siūlo Jums teisėtą, nemokamą būdą teikti pilietines iniciatyvas ir palaikyti jas, pasirašant el. būdu!

  Saugu ir patikima - Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, išduodama leidimą svetainėje Lietuva 2.0 tvarkyti ypatingus asmens duomenis bei suteikdama duomenų valdytojo identifikavimo kodą P5063, patvirtina, kad Lietuva 2.0 asmens duomenų tvarkymo veiksmai atitinka LR įstatymuose numatytus reikalavimus, ir yra numatytos tinkamos techninės ir organizacinės duomenų saugumo priemonės.

  Proceso vizualizacija

  Su Lietuva 2.0 galimybėmis galite susipažinti spustelėję ant aukščiau esančios schemos arba peržiūrėdami puslapyje Video esančius filmukus

  Platesnis Lietuva 2.0 pristatymas: http://blog.lietuva2.lt/lietuva-2-0-pristatymas/

  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos