Prisijungę piliečiai

  Apie projektą

  Mūsų ateities planus kuriate Jūs - savo patarimais, įžvalgom, poreikiais. Štai keletas pagrindinių naujovių, laukiančių mūsų ateityje:

  • Motyvacinė sistema (virtualūs pinigai) - ripplepay.com ideologija paremtas virtualių pinigų "bankas", kuriuo naudodamiesi bendruomenės nariai keisis paslaugomis ir įvertins vieni kitų pastangas.
  • Verslui skirtas modulis - idėjos vystomos organizacijoje kodiniu pavadinimu Verslas 2.0
  • Rinkimų modulis - politikų reitingavimo sistema.
  • Balso delegavimas srities ekspertams - "utopinė" vizija sukurti tikros atstovaujamosios demokratijos sąlygas, kai pasitikėdamas tam tikru ekspertu tam tikrais valstybės valdymo klausimais (pvz. finansai, švietimas ir pan.) aš patikiu jam priimti su šia sritim susijusius sprendimus, dėl kurių neturiu aiškios asmeninės nuomonės.

  Plačiau su projekto eiga galite susipažinti puslapyje Lietuva 2.0 sistemos tobulinimas

  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos