Prisijungę piliečiai

  Apie projektą

  Įvadas į Lietuva 2.0 - kaip susidraugauti su sistema?

  Lietuva 2.0 - nuolatos kintanti erdvė, todėl atrodytų neseniai daryti žemiau esantys filmukai jau rodo gerokai kitokį, nei esamas, vaizdą. Todėl norėdami pamatyti, kaip viskas vyksta šiuo metu, būtinai prisijunkite ir viską išbandykite patys!

  Kaip tampama visaverčiu Lietuva 2.0 bendruomenės nariu, susipažinkite peržiūrėdami šį filmuką:

  Sumanymai – tai vieta pasireikšti Jūsų fantazijai! Ši sritis kurta siekiant sudaryti sąlygas iš kelių problemos sprendimo arba galimybės realizavimo būdų išrinkti geriausią. Tai erdvė įvairiausioms nuomonėms, kūrybiškumui, bendradarbiavimui ir sumanymų gryninimui.

  Susipažinkite, kaip galima įgyvendinti sumanymus, naudojantis Lietuva 2.0 projektų valdymo įrankiais:

  Balsavimai – tai e-referendumo užuomazgos, sritis, skirta surinkti visuomenės nuomonę apie konkrečius valdžios priimamus sprendimus. Susipažinkite, kaip galite daryti įtaką valdžios sprendimams, peržiūrėdami šį filmuką:

  Susipažinkite, kaip galima panaudoti Lietuva 2.0 galimybes organizacijos vidinei veiklai organizuoti, peržiūrėdami šį filmuką:

  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos