Kurkime Lietuvą kartu!

balsuok, argumentuok ir siūlyk sumanymus, kaip paversti Lietuvą geresne šalimi

  arba  

Lietuva 2.0 - tai socialinis tinklas, kuriame sąmoningi Lietuvos piliečiai patys kuria Lietuvą tokią, kokią ją nori matyti Sužinoti daugiau

Siūlyk

Siūlyti savo sumanymus Lietuva 2.0 gali ir Tu. Prisijunk prie mūsų, ir siūlyk sprendimus, kurie padarys Lietuvą geresne šalimi!

Balsuok

Suprantama kalba aprašyti ir Lietuva 2.0 bendruomenės balsavimui pateikti šiuo metu valdžios svarstomus klausimus gali ir Tu! Prisijunk prie mūsų, ir neleisk išrinktiesiems savivaliauti!

Laiškas išsiųstas
Jūsų el. paštas
Antraštė
Žinutė

Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos

Jungiamasi prie Lietuva 2.0 per {0}...