Prisijungę piliečiai

  Veikalapis

    Visos naujienos   Politikų tribūna

  • Jolita Margytė gavo Lietuva 2.0 titulą
   Patvirtinta tapatybė
   Prieš 2 val. 29 min.
   Susijusių veiksmų: 1

  • Arijus Bernotas atnaujino savo kontaktus
   Prieš 17 val. 35 min.

  • Prieš 2 d. 1 val.
   Manau, kad ne visi supranta šio pasiūlymo esmę, kuri yra ne tiek nuteistųjų savęs išlaikyme (tai aišku yra papildomas pliusas), kiek tame, kad esant kitokiai bausmės atlikimo sistemai, nuteistieji išeitų į laisvę pasikeitę ir išmokę, ką reikia daryti, kad gyventų kitaip. Nuo nusiklatimų atbaidyti turėtų ne kalėjimo baisumas, o pakitę vertybės.
   5. 2012-01-15 14:25
   Susijusių veiksmų: 1
   • Prieš 2 d. 1 val.
    Albinas Krusinskas palaiko :
    Visi nuteistieji daznai gryzta atgal ne del to ,kad nemoka gyventi iseje, o tiesiog neturi kur eiti ir is ko gyventi.Tada tuo pat budu gryzta i zona.O kad patys turi save islaikyti-tai seniai jau aisku,tik kad lietuvos valdzios vyrai yra kurti ir buki-uzkrove tautai zekus ant sprando.AS isnuomuociau sibire zemes ir davai i darba, kaip tremtiniams sudaryt salygas-kad ten sedint praeitu noras sugryzti i zona,kaip rusai daro
    1. 2012-01-15 10:44
    Audronė Šimelienė: Jei grįžęs iš kalėjimo žmogus laikytųsi 10 Dievo įsakymų, jis tikrai susirastų kur gyventi, o iš ko gyventi, tai dabar niekam nepadėta ant lėkštutės. Manau, išėjusieji vėl nusikalsta dėl to, kad jie nemoka kitaip gyventi, jie nebesugeba savimi pasirūpinti, jų vertybių sistema sutr...ikusi. Daugiau
    1.1 2012-01-15 12:44


  • 1. Naujas miestas Lietuvoje nuo nulio
   Prieš 2 d. 7 val.

  • Jonas Kaminskas pasisakė
   Prieš 4 d. 3 val.
   Jonas Kaminskas
   Idėja Lietuvai - Pilnutinės demokratijos įteisinimas.

   1) Visiems rinkimams įteisinti tik vienmandatinius - teritorinius rinkimus (dabar naudojami sąrašiniai rinkimai, faktiškai įteisina išrinktųjų diktatūrą rinkėjų atžvilgiu). 2) Įteisinti rinkėjams teisę savo išrinktus, blogai atstovaujančius atstovus, atšaukti.

   2018 m. birželio 20 d.

   Savivalda


  • Mintautas Kitkauskas sutinka su Rasa Petrauskienė pateiktu Religija vardu Lietuva argumento komentaru
   Prieš 9 d. 6 val.
   Lietuva tai nėra religija. Kaip ir krepšinis ar istorija ar kava. Tai yra aistra, pomėgis ar pan. Nemaišykim. Geriau jau tikrai pagonybė. Aš referendume balsuočiau už. Nors įtariu gali vėl "kryžiaus karai" prasidėt....bet gal ne... gal Krikščionybė dabar silpna, o ir pasaulis nebesuprastų su savo "žmogaus teisiška" morale.
   3. 2013-04-03 16:35
   Liudvikas Mikalauskas: Pirma karą čia užėjau, kad atsisakyti prenumeratos į savo el. paštą. Taigi paskaičiau kas čia rašoma ir nustėrau. Kažkas tai nori atgaivinti pagonybę. Idomu, ar tie žmonės taip rašantys pagalvoja, kad pagonys garbina velnią. Dar idomiau, ar jie pagalvoja, kur atsidurs tada, kai ateis laikas palikti šitą že...melę? Jie nukeliaus pas tą, kuri garbina. Kūnas supus žinoma, bet žmogus yra daugiau negu kūnas. Žmogus yra dvasia, gavęs kūną ir yra amžinas. Nujaučiu, kad šnenčiat velykas, kurios supraskit, nėra kiaušinių mušimo šventė. Tai Jėzaus Kristaus Prisikėlimo iš numirusių, po kryžiaus kančių ir mirties, minėjimas. Jis yra tikrasis Dievas ir sutiko pralieti savo Šventą Kraują Golgotoje ant kryžiaus, kad mes tikėdami į tai, gautume nuodėmių atleidimą ir nepatektume į pragarą, bet nukeliautume pas savo Dngiškąjį Tėvą, kuris mus taip myli, nes atidavė brangiausia ką iš viso turi savo Sūnų, per Kurio mirtį ir prisikėlimą mus isunydamas. Krikščionybė nėra tuščias reikalas, tai yra pačio Dievo Jėzaus Kristaus ikurta institucija ir tai yra svarbiausia vieta visoje žemėje. Krikščionybė nėra silpna, tai yra Dievo Jėga, mes tik tai nesuprantam ir neisivaizduojam.
   Mieli lietuviai, pagonybė yra velnio pinklės, kaip ir netikėjimas. Šaukimės Jėzaus Kristaus, kad Jis apvalytu musų nuodėmes. Pragaras yra baisi vieta ir reali, iš jo nėra kelio atgal. Ne veltui Atėjo pats Dievo Sūnus mus išvaduoti iš jo ir pats mirti tokia baisia mirtimi ant Kryžiaus už mus. Patikėkit, budamas Dievas, Jis tikrai žino, kas yra pragaras.
   Sakykit, kad pats save girdėtumėte: Jėzau aš esu nusidėjelis, bet tikiu, kat Tu Golgotoje ant Kryžiaus praliejai Savo Šventą Kraują už mano kaltes. Prašau Taves, atleisk visas mano kaltes, netikėjimą ir nuodėmes tiesiog dabar. Ateik į mano gyvenimą ir buk mano Gelbėtoju. Mokyk mane gyventi kitaip, kaip Tu to nori. Dnagiškasis Tėve, nuo dabar aš Tavo sūnus (dukra). Amen...
   Dabar siulau nueiti į knigyną ir nusipirkti Bibliją ir pradėti skaityti ją. Tai yra mūsų Kūrėjo instrukcija mums, kaip mums gyventi šioje Žemėje. Manau turi ir bibliotekos ją, bet geriau turėti savo. Dar svarbu susirask bendruomenę, kuri tikrai moko, kaip gyventi pagal Dievo Žodį.
   Džiaugiusi, jaigu tai perskaitei ir supratai :)
   Kai aš išpažinau Jėzų Kristų savo Gelbėtuju, mano gyvenimas pradėjo keistis. Aš laimingas ir noriu, kad tokia butu visa Lietuva. To ir meldžiu pas Dievą Tėvą Jėzaus Kristaus Vardu.
   Daugiau
   3.1 2014-08-08 13:27
   Gintaras Grybėnas: Nuomonių įvairovė geras dalykas, bet ką daryti su mankurtais?
   3.2 2014-08-09 19:33
   Saulius Kuprėnas: Liudvikai, satanistai garbina velnią, ne pagonys. Net ir satanistam atsidūrus pas tą, ką garbina, tai jų reikalas, ne jūsų. Velykos pagonių šventė, jei ką ;) Kaip ir žolinės (Marijos ėmimo dangun), kaip ir Kalėdos.
   3.3 2014-08-10 22:28
   Saulius Niauronis: Krikščionybė nėra niekuo pranašesnė nei jokia kita religija. Tikėjimas religijų siūlomomis vertybėmis (kurios iš esmės daugumeje religijų yra panašios ir orientuotos į artimiausią šeimos ir bendruomenės aplinką) - štai kur yra svarbiausias dalykas.
   Biblija yra grožinė literatūra, k...aip ir pasakėčios. Tačiau tiek Biblija tiek ir pasakėčios yra vertingos priemonės ugdant teisingomis vertybėmis besivadovaujantį žmogų. Skirtumas tas, kad biblija, kaip ir daugumos religijų "instrukcijos" turi monopolizmo apraiškų, kurios formuoja manišką krikščionį, nepakantų kitatikiams ir nešantį turtą krikščioniškam pasauliui kitų "barbarų" sąskaita (o jie ar ne to pačio molio? to pačio dievo kūriniai? O gal sakysite: juos visus užvaldė velnias vien dėl to, jog jie gyvena kitomis sąlygomis??? ir ten nėra gerų žmonių?) Daugiau
   3.4 2014-08-12 11:46
   Andrianas Krutoguzenko: Liudvikas kaip ežiukas rūke. Mankurtizmas negydomas.
   3.5 2014-08-12 19:08
   Rasa Petrauskienė: O jūs parašykite tiksliai, kur Biblijoje yra skatinamas nepakantumas kitatikiams. Jėzus pats sakė: "Tėve atleisk jiems, jie nežino, ką daro" ir mokė mylėti net savo priešus. Todėl manau, kad krikščionys ir yra patys pakančiausi.
   3.6 2015-02-05 14:25
   Rasa Petrauskienė: O Liudvikas sakydamas, kad pagonys garbina velnią, gal norėjo pasakyti, kad jie, garbindami saulę, perkūną ir t.t., klysta (pagal krikščionišką tikėjimą yra vienas Dievas, visko Kūrėjas), o juos suklaidinęs yra velnias.
   3.7 2015-02-05 14:30
   Andrianas Krutoguzenko: Tiesa pasakius Lietuvos teritorija plėtėsi tik kuomet lietuviai buvo "pagonys". Tereikėjo tik pasikrikštyti ir pradėti naikinti "nekrikštus", Lietuvos jėga dar kurį laiką išsilaikė senų kadrų dėka, bet pradėjo trauktis. Nebeliko nei Juodosios jūros krantų nei Baltijos krantų.... Tas pats Vilniaus kraštas ir tai rusų dovanotas, o ne lietuvių atkovotas. Daugiau
   3.8 2015-03-15 14:20

  • Prieš 11 d. 8 val.
   Vytis Turonis kritikuoja :
   Pasiūlymas pažeidžia žmogaus teises.
   2. 2013-04-03 18:30
   Ričardas Mykolaitis: Ir kertasi su sveiku protu...
   2.1 2013-04-03 18:34
   Herbertas Alksnevičius: Prašau konkrečiau dėl žmogaus teisių pažeidimo - straipsnis, citata...
   Jei tavo tėvas dirba striptizo bare, valstybė jau taiko sankcijas, o kai vaikai tampomi po neaiškius maldų namus, starovierų ar scientistų susirinkimus, žiurkininkių sektos ar ten krikščionių pamaldas ... k...oks skirtumas kokia religija, jei žalojama vaiko psichika, jei nukenčia jo mąstymo racionalumas, logika, kai valstybė praranda milijardus dėl to, kad piliečiai tiesiog yra valdomi zombiai ir tokie tampa labiausiai besipriešinantys moksliniam progresui... Estiją dar matai norime pasivyti... :) Daugiau
   2.2 2013-04-03 21:21
   Vytis Turonis: Jūsų net pasisakymai kursto religinę neapykantą, todėl su jumis atsisakau daugiau diskutuoti. Pažeidžiamas LT Konstitucijos :18 straipsnis
   Žmogaus teisės ir laisvės yra prigimtinės.
   25 straipsnis
   Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.
   Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas.
   Laisvė ...reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai, garbei ir orumui, privačiam gyvenimui, dorovei ar ginti konstitucinei santvarkai.
   Laisvė reikšti įsitikinimus ir skleisti informaciją nesuderinama su nusikalstamais veiksmais - tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija.
   26 straipsnis
   Minties, tikėjimo ir sąžinės laisvė yra nevaržoma.
   Kiekvienas žmogus turi teisę laisvai pasirinkti bet kurią religiją arba tikėjimą ir vienas ar su kitais, privačiai ar viešai ją išpažinti, atlikinėti religines apeigas, praktikuoti tikėjimą ir mokyti jo.
   Niekas negali kito asmens versti nei būti verčiamas pasirinkti ar išpažinti kurią nors religiją arba tikėjimą.

   Ir iki šios vietos pateikiau kaip kompleksinį vaizdą. O paskutinė šio straipsnio eilutė tiesiogiai atsako į jūsų pasiūlymą.

   "Tėvai ir globėjai nevaržomi rūpinasi vaikų ir globotinių religiniu ir doroviniu auklėjimu pagal savo įsitikinimus."

   Prie to būtų galima dar ir dar vardintin tarptautinės teisės aktus, kurie Lietuvos Respublikoje turi įstatymo galią.
   Daugiau
   2.3 2013-04-04 22:47
   Herbertas Alksnevičius: Ačiū, mano pasiūlymas ir buvo tik dėl tos paskutinės straipsnio eilutės, kuri tikrai anksčiau ar vėliau bus pakeista. Tiesiog pažvelgiau per toli į priekį, Lietuvoje dar pora dešimtmečių traumuosim vaikus, norėdami avansu pagausinti savo ypatingiausios (iš šimtų kitų) religijos na...rių skaičių.
   Tai koks čia nesantaikos kurstymas iš mano pusės?
   Daugiau
   2.4 2013-04-05 10:32
   Andrej Špilevoj: Herbertai, jus arba iš tiesu labai siauro mastymo žmogus esate arba tik apsimetate. Negalima iš tėvų atimti laisvės auklėti vaikus taip, kaip jie nori. Gal jus ir vedė į keistas sektų bažnyčias kur su jumis kas nors eksperimentavo, tada aišku, jums veikia nuoskauda. Bet kaip laisvas... Lietuvos pilietis aš savo vaiką vesiu į savo bažnyčią, kur jis ras tikėjimą, meilę, išmoks mylėti kitus, Dievą, gyvenimą. Atimkit iš vaiko tokią galimybę ir kas lieka? Sangoko karai per TV, ar bukinantys Tom&Jerry? Jus nieko neduodat dvasiškai, kaip kadaise CCCP ideologija, o tikitės šviesios ateities. Neoliberalistiškos idėjos ir tiek. Jus turite suprasti, atėmę būtent paskutinę eilutę jus atimsite bent kokios istorijos, moralės ir tikėjimo perteikimo galimybę iš tėvų vaikams. O vaikas užaugęs ir pats apsispręs, tik tėvai - tai numeris vienas kas turi vaiką paruošti negailestingam gyvenimui. Daugiau
   2.5 2013-05-02 18:22
   Rasa Petrauskienė: Tikiuosi, kad ta paskutinė eilutė nebus pakeista.
   2.6 2015-02-04 23:28
   Rasa Petrauskienė: Ant krikščioniškų vertybių ir demokratija pastatyta, o be tų vertybių ji net ir negali veikti. Psichologai teigia, kad tikintys žmonės geriau ištveria negandas, jų nepuola depresija, jie nesižudo, lengviau įveikia sunkumus. Tik vaikystėje galima įskiepyti vaikams tas krikščioniška...s vertybes, kas yra pagarba Kūrėjui, sau ir kitiems visiems kūriniams šioje visatoje. Taigi jei tėvai vaikystėje tylės, neugdys, tai vis tiek tuos vaikus ugdys TV ar kiti dalykai. Daugiau
   2.7 2016-06-06 08:23

  • Mintautas Kitkauskas gavo Lietuva 2.0 titulą
   Rėmėjas
   Prieš 12 d. 21 val.
   Susijusių veiksmų: 1

  • Valdas Jėcka argumentavo sprendimą Žinia - svarbiausia
   Prieš 15 d. 7 val.
   Valdas Jėcka rašo :
   Lietuva yra mūsų. Mes ją susigrąžinsime ir ji gyvuos per amžius.
   (Vytautas Radžvilas)
   https://www.youtube.com/watch?v=_UrOYJXr2Kg
   14. 2018-06-09 11:55

  • Valdas Jėcka argumentavo sprendimą Žinia - svarbiausia
   Prieš 15 d. 7 val.
   Valdas Jėcka rašo :
   Vytautas Vyšniauskas Sąjūdžio 30-mečio minėjime Seime
   https://www.youtube.com/watch?v=3--9hGn3enA
   13. 2018-06-09 11:53

  • Danguole Sabataitiene prisijungė prie Lietuva 2.0
   Prieš 15 d. 10 val.

  • Osvald Borm prisijungė prie Lietuva 2.0
   Prieš 18 d. 3 val.

  • Bob Jack J prisijungė prie Lietuva 2.0
   Prieš 18 d. 8 val.

  • Riva Ki prisijungė prie Lietuva 2.0
   Prieš 18 d. 8 val.

  • Valdas Jėcka paredagavo pasiūlymo SĄJŪDIS (iki pergalės) sprendimą
   Sąjūdžio 30-mečio minėjimas – Tautos Forumo pradžia
   Prieš 26 d. 9 val.
   Susijusių veiksmų: 1

  • Donatas Šimelis palaiko pasiūlymo Žaislų biblioteka sprendimą
   1. Žaislų biblioteka
   Prieš 27 d. 8 val.

  • Prieš 29 d. 9 val.
   Valdas Jėcka rašo :
   Sąjūdžio 30-mečio minėjimas – Tautos forumo pradžia


   Birželio 3 d. 14 val.,

   Vilniuje, Mokslų akademijos salėje, Gedimino pr. 3,

   įvyks Sąjūdžio trisdešimtmečio minėjimas

   „Sąjūdžio kova tęsiasi!“   Šis renginys yra ypač svarbi minėjimo programos dalis. Juo siekiama priminti Tautą telktis ir kilti į kovą už Nepriklausomybę įkvėpusią Sąjūdžio įkūrimo dieną istorinėje salėje vyravusią laisvės dvasią. Taip pat bus prisimintos to meto patriotiškos visuomenės keltos ir šiandien vėl tapusios aktualios Lietuvos išlikimo problemos bei puoselėtos dvasinio, moralinio ir politinio šalies atgimimo ir valstybės atkūrimo viltys.

   ...PROGRAMA:

   Vilniuje, Lenktoji g. 69:

   11:00 atminimo lentos, skirtos „Sąjūdžio žinioms“, atidengimo iškilmės prie namo Vilniuje, Lenktoji g. 69.   Vilniuje, Mokslų akademijoje, Gedimino pr. 3:

   13:00 - 14:00 dalyvių registracija

   14:00 Renginio pradžia

   Numatoma trukmė apie 2:30 val.
   Dalyvius sveikins LMA prezidentas akademikas Jūras Banys,

   Kalbės kun. Romualdas Grigas, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Iniciatyvinės Grupės klubo pirmininkas Romas Pakalnis, LPSP IG narys, Vilniaus Forumo atstovas Vytautas Radžvilas, Jaunimo sambūrio „Pro patria“ pirmininkas Vytautas Sinica, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir kitų regionų besikuriančių forumų atstovai.

   Dainuos Lietuvos mokslų akademijos choras.   Bus skelbiama Deklaracija „Su Sąjūdžiu į Tautos Forumą“ .
   Daugiau
   12. 2018-05-26 10:03

  • El Ja prisijungė prie Lietuva 2.0
   Prieš 30 d. 5 val.

  • Sigita Abuceviciene palaiko pasiūlymo Žaislų biblioteka sprendimą
   1. Žaislų biblioteka
   Prieš 1 mėn. 2 d.
   Susijusių veiksmų: 1

  • Sigita Abuceviciene pateikė naują pasiūlymą Žaislų biblioteka
   Prieš 1 mėn. 2 d.

  • Sigita Abuceviciene prisijungė prie Lietuva 2.0
   Prieš 1 mėn. 2 d.

  • Valdas Jėcka argumentavo sprendimą Žinia - svarbiausia
   Prieš 1 mėn. 9 d.
   Valdas Jėcka rašo :
   "... esame mulkinami, išnaudojami ir apgaudinėjami".
   „Reikia aiškius politinius reikalavimus (ir dėl mokesčių reformos) suformuluoti ir 10 tūkstančių prie Seimo. Kito kelio nėra“
   (Vytautas Radžvilas)
   Daugiau
   va čia
   https://www.youtube.com/watch?v=LGBQWm0HQtc
   V.Radžvilas, N.Puteikis ir A.Maldeikienė diskusijoje

   2018 gegužės 10 VU Filosofijos fakultete vyko diskusija po ekonomistų R.Lazutkos, B.Gruževskio pranešimų

   11. 2018-05-16 07:50

  • Prieš 1 mėn. 14 d.
   Pirmasis renovuotas daugiabutis - energijos taupymo rekordas.
   Pirmas toks atvejis Lietuvoje: bandys 27 kartais sumažinti sąskaitas už šildymą

   Ketvirtadienį buvo pristatytas naujas renovacijos projektas - pirmojo Lietuvoje daugiabučio namo renovacija siekiant energinio efektyvumo klasės A+. Parodomasis projektas bus įgyvendintas Vilniuje, Latvių gatvėje, numeriu 54 pažymėtame daugiabutyje.

   16. 2018-05-11 00:11

  • Valdas Jėcka komentavo pasisakymą
   Prieš 1 mėn. 18 d.
   Andrius Kasparavičius
   Besidomintiems valstybės demografija, finansus, ekonomika
   https://www.youtube.com/watch?v=-E7ppiPssK0
   0
   2017-10-06 Konferencija „Demografijos iššūkiai, viešųjų finansų tvarumas ir ekonomikos augimas"

   Tikimasi, kad šis susitikimas ir diskusijos padės ieškoti būdų, kaip užtikrinti viešųjų finansų tvarumą ir ekonomikos augimą demografinių iššūkių kontekste, išgirsti pažangią užsienio šalių patirtį bei paskatins esminius ir teigiamus pokyčius mūsų šalyje.

   2018 m. gegužės 4 d.

   Kita

   Valdas Jėcka rašo :
   Seimą (vyriausybę, … ) aptvėrus spygliuota viela, būtų užbaigtas 3 dešimtmečius trukęs liustracijos laikotarpis.
   Antilietuviškos neliustruotosios cccp komunist_kgb'istinės
   lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių gaujos nukenksminimas – tikroji
   liustracija.

   1. 2018-05-07 09:36
   Valdas Jėcka rašo :
   P.S. L. blogai, kad Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga susidėjo su lansberginių gauja. Tikėtina, kad bus atitaisyta tokia klaida.
   2. 2018-05-07 09:50
   Valdas Jėcka rašo :
   P.S. Lietuvos naikintojai turi suprasti – žaidimas baigtas (Vytautas Radžvilas)
   3. 2018-05-07 10:15

  Daugiau
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos