Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Akcija "Už demokratinių procesų plėtrą internete"

  Donatas Šimelis , 2015 m. spalio 26 d.
  Vystomas

  Problema

  • Lietuvoje demokratija nepatenkinti, tačiau inovacijų šioje srityje labai nedaug Plačiau

  Palaikančiųjų skaičius: 4

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Akcija "Už demokratinių procesų plėtrą internete"

  Pamenu prieš EP rinkimus buvo kažkokia akcija maždaug "Už laisvą Internetą", kur rinkimuose dalyvaujantys asmenys galėjo viešai deklaruoti, kad jie įsipareigoja pasisakyti prieš bet kokius bandymus kontroliuoti Internetą. Galbūt reikėtų suorganizuoti panašią akciją dėl demokratinių procesų plėtros Internete, kur surašytume tam tikrus LT2.0 bendruomenės išdiskutuotus punktus, tokius, kaip piliečių įstatymų leidybos, referendumų iniciavimo palengvinimas ir pan., sukurtume tam skirtą portalą, ir kviestume politikus įsipareigoti siekti šių punktų įgyvendinimo, o partijas - įtraukti kažką tokio į savo programas. Tuomet bandytume gaut finansavimą šito reikalo viešinimui ir visaip reklamuotume sąrašą partijų/politikų, įsipareigojusių skatinti demokratiją internete :) Abipusė nauda - politikai gauna reklamos, o mes paplatinam savo idėjas tarp politikų ir tuomet turim sąrašą išrinktųjų, kuriuos galim "spausti" :) Tik klausimas, kiek finansavimo reikėtų gauti, kad tai suveiktų?

  Atšaukti
  Susiję pasiūlymai
  Pasiūlymas Būsena Pasiūlymą palaiko
  Rinkimai Vystomas 3
  Teisinė (ne)tvarka Vystomas 0
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 1 Palaiko
  • 0 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Aldona Marija Gedvilienė palaiko sprendimą Nr.1 :
  Manau, kad reikia žūt būt reklamuoti tik dorus žmones, kategoriškai prieš teistumą turėjusius, nes dabartiniai visai netenka supratimo ir nenustoja tyčiotis iš žmonių. Ar teisinga po kelių teigiamų nutarimų gražinti mirusių pensininkų sažiningai uždirbtus pinigus pavogti vidury baltos dienos? Ar už tokius galime balsuoti? Tik bėda, kad partijos turi daug narių, o Lietuvos visuomenė siaubingai susiskaldžiusi ir pasiekti ko nors kartu galima tik didelių pastangų dėka - štai apie ką šiandien reikia... galvoti - vienybė - mūsų jėga! Daugiau
  1. 2015-11-04 17:49
  Aldona Marija Gedvilienė: Jeigu galime eiti tokia linkme - tai valio!
  1.1 2015-11-04 17:51
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos