Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Alternatyva kairiosios kultūros hegemonijai

  Alfridas Pajuodis , 2014 m. rugpjūčio 17 d.
  Kultūra Politika
  Vystomas

  Palaikančiųjų skaičius: 1

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. pilietinės kultūros fondas

  Esama Lietuvos kultūros politika yra aktyvi pilietinės visuomenės naikinimo priemonė. Siūlau įkurti demokratinės kultūros fondą, besiremiantį privačia iniciatyva, kaip alternatyvą dabar esamai centralizuotai, vienintelei, partiniais principais paremtai biudžetinei tarybai. Šis fondas, nors dalinai decentralizuotų dabar esamą socialistinę sistemą kultūroje, gal , net atvertų meno rinką, įgalintų profesionaliai oponuoti šiuo metu keista kompetencija "pasipuošusiems" ekspertams, atliktų kitų reikalingų valstybei uždavinių, įgalintų Lietuvos kūrėjus ekonomiškai dalyvauti ES programose, kūrybinių industrijų projektuose, viešų erdvių politikoje, lėšų menui kaupime, ketvirtos pakopos pensijų kūrybinėse programose, menininkų šalpoje,  ir kt, atliktų tai ko LKT visiškai nesuinteresuota. .    

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 1 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Simonas Audickas rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Ar man vienam čia atrodo, kad Alfrido Pajuodžio sprendimas šitai problemai visai ne į temą? Gal būtų galima perkelti kažkur kitur?
  1. 2014-08-19 11:57
  Donatas Šimelis: Lyg buvau panaikinęs ryšį su tuo pasisakymu, ale kažkaip jis vėl atsirado.. Panaikinau vėl, jei vėl atsiras, reikės ieškot, kodėl čia taip vyksta.
  1.1 2014-08-19 13:00
  Donatas Šimelis: Na rods pataisiau bug'ą, turėtų nebeatsirast daugiau :)
  1.2 2014-08-20 00:17
  Simonas Audickas: dabar problemos sprendimui nėra :)
  1.3 2014-08-20 16:18
  Alfridas Pajuodis: Tą pasisakymą užbūriau :)
  1.4 2014-09-25 11:15
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos