Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Aukščiausios kokybės prekių prekybos tinklas

  Donatas Šimelis , 2017 m. spalio 9 d.
  Verslo idėjos
  Vystomas

  Problema

  Visos prekybos vietos dėl kliento konkuruoja daugiausiai per kainą, tuo tarpu kokybei dėmesio skiriama mažiau - net ir turėdamas pinigų, kuriuos nori išleisti, dažnai nerandi, kur tai padaryti, nes visos prekybos vietos yra užverstos kinietišku ar kitokiu žemos kokybės šlamštu, tarp kurio gan sudėtinga atrasti, kas yra bent kažkiek kokybiškiau. Tas, žinoma, natūralu, tačiau tam tikra pasiturinčių žmonių, kuriems kokybė yra svarbiau už kainą, niša lieka neužpildyta.

  Palaikančiųjų skaičius: 0

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Aukščiausios kokybės prekių prekybos tinklas

  Sukurti prekybos tinklą, kuris prekiautų tik pačios aukščiausios kokybės prekėmis. Su kitais jis nekonkuruotų kaina - visas akcentas būtų tik į kokybę. Klientų būtų mažiau, bet marža galėtų būti didesnė. Kalbant apie maisto prekes dabar yra kažką panašiai brangaus siūlančių ekologiškų prekių parduotuvių, kurios sėkmingai išsilaiko, tai siūlymas būtų padaryt kažką panašaus, tik dar plačiau - apimant drabužius, kosmetiką, elektroniką ir visa kita. Prekės atsiradimas šio tinklo parduotuvėse būtų beveik kaip kokybės sertifikatas, reikėtų pasiekti tokį lygį, kad prieš perkant prekę nereikėtų googlintis atsiliepimų apie ją - užtektų pasižiūrėti, kuo prekiauja šiame prekybos tinkle, ir galėtum ramiai sau pirkti šitą prekę, žinodamas, kad nieko geriau rinkoje nerasi. Net ir tie, kurie nėra pakankamai pasiturintys, galėtų ateiti į šias parduotuves apsidairyti kaip į muziejų tam, kad pamatyti, ką pasaulis turi sukūręs geriausio. Kiti gamintojai ir prekiautojai turėtų norėti klijuotis lipdukus, informuojančius, kad šia preke prekiauja mūsų prekybos tinklas. 

  Žinoma, tam tikrais atvejais atsakymas, kokia prekė yra geriausia rinkoje, yra nevienareikšmiškas, ir priklauso nuo pirkėjo poreikių, tai turėtų būti gal ir po kelis variantus siūloma pvz. mėgėjams, profesionalams, hipsteriams ir pan. :) Jeigu to, ko tau reikia, lentynose nėra, konsultantai turėtų už tave suieškot ir pasiūlyt pačią kokybiškiausią įmanomą prekę, atitinkančią tavo išsakytus poreikius.

  Ar tai galėtų suveikti, gal jei ir ne Lietuvoje, tai kažkur pasaulyje? Ar gal kažkas tokio kažkur jau yra?

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 2 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Simonas Audickas rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Manau, tai galima būtų vadinti - restoranu, teatru, koncertu.. (if you get what i mean)
  2. 2017-10-10 13:42
  Valdas Jėcka rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Jau turim nesėkmingą "Marks & Spencer" tokią veiklą Lietuvoje bei kitose valstybėse.
  1. 2017-10-10 06:32
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos