Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Bitcoin- lygiavertė valiuta litui (ateityje- eurui)

  Pasirinkimas , 2013 m. rugpjūčio 19 d.
  Ekonomika Politika
  Įgyvendinamas

  Problema

  Viena iš problemų aprašyta čia:

  https://www.lietuva2.lt/pasiulymas/populiarinti-lietuvoje-atviro-kodo-atsiskaitymu-sistema-bitcoin/5170e6fa0a1d0d07c0e7797f

  Yra daugiau problemų su fiat valiutomis, čia nesiplėsiu. Rasite projekto įgyvendinimo užduotyse, diskusijose, sprendimuose ir t.t.

  Palaikančiųjų skaičius: 3

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  2. Bitcoin - oficiali lygiagreti valiuta

  Sprendimas paprastas - pripažinti oficialiai kaip valiutą.

  Pirmoji valstybė, tai padariusi - Vokietija:

  http://rt.com/news/bitcoin-germany-recognize-currency-641/

  1. Bitcoin- lygiavertė valiuta litui (ateityje- eurui)

  Bitcoin- kaip alternatyva ir daugelio finansinių ir netiesiogiai su finansais susijusių problemų sprendimas. Vien dėl konkurencijos tradiciniams bankams verta naudotis btc ar kitomis tokio tipo valiutomis, jau nekalbant apie kitus teikiamus privalumus.

  Atšaukti
  Susiję pasiūlymai
  Pasiūlymas Būsena Pasiūlymą palaiko
  Populiarinti Lietuvoje atviro kodo atsiskaitymų sistemą Bitcoin Neaktualus 3
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 1 Palaiko
  • 4 Neutralūs
  • 3 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Alex Johnson rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Kviečiu apsilankyti svetainėje http://bitcoinLT.org/ - ten rasite išsamų gidą apie bitcoin lietuvių kalba, ir daugiau informacijos. Taip pat galėsite užduoti klausimus, ar paprašyti patarimo, jei nusprendėte priimti bitcoin atsiskaitymams savo versle, ar tiesiog šiaip norite daugiau sužinoti apie šią technologiją.
  bitcoinLT.org

  Bitcoin - tai tinklo protokolas, leidžiantis siųsti vertę internetu. HTTP protokolas naudojamas peržiūrėti tinklalapiams, SMTP protokolas naudojamas siųsti el. laiškams, Bittorrent protokolas naudojamas siųsti failams tiesiai iš vieno vartotojo kitam, be jokių tarpininkų (peer-to-peer).

  1. 2013-07-17 17:26
  Rimantas Martinonis rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Štai tokį atsakymą į klausimą "Kur mano pinigai?" gavo pažįstamas tautietis:

  As you have mentioned that this was not authorized by you we request you to change your email address password and Mt.Gox password immediately and we also request not to use the same username and password on different services. You may wish to use the Yubikey or Software Authentication on our Security Center to further secure your accounts. Unfortunately we will not be able to reverse the stolen funds.

  Please file a police report in order for the police to investigate the case so that they can make an effort to retrieve the funds and once filing a police report, please send a copy of the police r...eport and your official ID document to Mt.Gox. We will cooperate with the police authority in providing the necessary information for the investigation, but we are unable to reimburse any stolen funds.

  Let us know if you have any other questions.

  Best regards,

  Mt.Gox Team
  https://www.mtgox.com

  [Attention: Please protect your account using OTP to ensure that your funds are safe and secure. Failing to do so makes your information vulnerable to hackers.
  Please visit https://mtgox.com/security]  Daugiau
  7. 2013-12-20 20:52
  Simonas Audickas: čia kaip suprantu, kalbama apie bitcoin?
  7.1 2013-12-20 23:29
  Donatas Šimelis: Taip, gi rašo "Mt.Gox is the world's most established Bitcoin exchange. You can quickly and securely trade bitcoins with other people around the world with your local currency!". Kai viskas veikia anonimiškai, tai taip ir gaunas, kad nieko susekti nėra įmanoma, o policija - bejėgė.
  7.2 2013-12-20 23:53
  Kęstutis Kvietkauskas rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Sumanūs Lietuvos verslininkai nesnaudžia.
  Druskininkų svečių namai dėl neįprasto atsiskaitymo - užsieniečių dėmesio centre

  Druskininkiečio pasiūlymas poilsiautojams nakvynę kurorte pasiūlyti už virtualią valiutą bitkoinus pritraukė užsienio žiniasklaidos dėmesį. Britų laikraščio „The Guardian" internetiniame puslapyje Druskininkuose siūloma nakvynė minima kaip viena iš vietų, kur už realią paslaugą galima atsiskaityti virtualia valiuta.

  3. 2013-11-28 15:33
  Donatas Šimelis palaiko sprendimą Nr.1 :
  Šiandien gavau pranešimą spaudai apie tai, jog "Pirmasis Lietuvoje verslas priimantis atsiskaitymus virtualią Bitcoin valiutą - taksi". Visas pranešimas čia: https://docs.google.com/file/d/0B1jKEOqtNLPPeG1JNEtPZVRFQVk/edit
  2. 2013-09-17 00:49
  Saulius Kuprėnas: Purvasklaida iškreipia daug ką (kaip visad?). Šiuo atveju dėl pirmumo:
  http://bitcoinlt.org/diskusijos/viewtopic.php?f=5&t=4
  Jie "tik" nuo rugsėjo 20 d.
  Vilniaus vertimai anksčiau nei 2013-07-20, forume šita žinutė, tai pradėjo priimti BTC anksčiau, o linkomanija greičiausiai dar anksčiau ...(datos nežinau). Taip kad taksi geriausiu atveju treti. Bet tai yra liuks!
  Daugiau
  Ar greit? * bitcoinLT.org

  Informacija apie bitcoin lietuviškai.

  2.1 2013-11-08 21:49
  Andrius Kasparavičius rašo apie sprendimą Nr.2 :
  Daugelis platinamu valiutu yra uzprogramuotos su dirbtine pasiulos riba ir be jokio bazinio dengimo/garantiju. Todel nuo pat pirmuju jos pirkeju, kai vienintelis vertes matas yra spekuliatyvios tranzakcijos, verte kyla ne is vertes sukurimo, o tu paciu spekuliaciju. Tai sukuria klaidinga ispudi, kad tai gali buti "investicija" ir emocinis traukinys surenka ir zioplius ir finansiskai rastingus is tu ziopliu pasipelnyti, o is tikro kuriama finansu e-piramide skambiu ICO pavadinimu. 1169 kriptovaliutu bendra kapitalizacija 174milijardai USD, bitcoinas turi puse sios rinkos. Nemaza dalis siu pinigu naudojama super elektra r...yjancioms valiuta generuojancioms masinoms finansuoti. Tai turi nemaza poveiki uzterstumui, atsilimui ir pan. Sios valiutos nedera ir su infliacijos ir siaip ekonomikos augimo uzdaviniais. Asmeniskai nesuprantu kodel dar ju centriniai bankai neuzdraude kaip kitu labai blogu finansiniu irankiu. Idomu ar LB paskaiciavo kuri kriptovaliutu dalis nuo tu 174trilijardu yra Lietuvos pilieciu ir kokia potenciali zala finansu rinkai, kokios yra raudonos ribos? Skaiciuokime ir nauda, zinoma. Bet kaip suprantu, bus laukiama ka didieji pasakys. http://www.vz.lt/rinkos/2017/10/03/lb-atstovas-kriptovaliutos-atsiskaitymams-bet-ne-investavimui Daugiau
  LB atstovas: kriptovaliutos - atsiskaityti, bet ne investuoti

  Mindaugas Vaiciulis Lietuvos banko bankininkystes vadovas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr. Kriptovaliutos yra viena finansinių inovacijų, turinčių savo vietą pasaulyje, tačiau jos egzistavimas labiau pateisinamas kaip atsiskaitymo, o ne taupymo ar investavimo priemonė.

  9. 2017-10-15 14:03
  Daugiau
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos