Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Darbas - tik pagal pomėgius. Kitokį darbą vadinkime tiesiai ir aiškiai - vergove!

  Herbertas Alksnevičius , 2013 m. spalio 22 d.
  Ekonomika Soc. reikalai Žmogaus teisės
  Vystomas

  Problema

  • Problema paprasta - dirbame už pinigus, o kai mus (lyg arklius) nuvaro, tada puolame į depresijas ir kaip minimum būname pikti ant viso pasaulio....

   Plačiau

  Palaikančiųjų skaičius: 6

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Darbas - tik pagal pomėgius. Kitokį darbą vadinkime tiesiai ir aiškiai - vergove!

  Mokymosi įstaigose turi būti privalomas asmeninių sugebėjimų testavimas įvairiose srityse. Nuostata dirbti tai kas įdomu turi tapti aksioma. Visi kiti darbai net ir teisinėje sistemoje turi būti įvardijami kaip darbas už pinigus.

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 1 Palaiko
  • 1 Neutralūs
  • 1 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Povilas Tamošauskas rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Asmeninių sugebėjimų testavimas įvairiose srityse? Kaip turėtų atrodyti toks testavimas? Palaikau mintį, kad žmogus turi dirbti ne dėl pinigų, o dėl savirealizacijos, tačiau nelabai suprantu, kokie testai turėtų būti siūlomi asmenims mokymosi įstaigose? Galbūt galima plačiau? Nes juk jau ir dabar mokymosi įstaigose besimokantiems yra siūlomi asmenybių, profesijų, karjerų testai, laisva valia galima pasirinkti studijuojamą aukštesnio mokslo dalyką ir t.t. Niekas juk nepaima žmogaus per prievartą ...ir nepriverčia dirbti jam nepatinkamo darbo. Kiekvienas pasirenka savo kelią pats. Daugiau
  1. 2013-10-29 11:18
  Herbertas Alksnevičius: "Niekas juk nepaima žmogaus per prievartą ir nepriverčia dirbti jam nepatinkamo darbo. Kiekvienas pasirenka savo kelią pats." - būtų neblogai, tas ir yra, kad net nemąsto ką renkasi arba įtakojami atskirų grupuočių, viena iš kurių yra tėvai :)
  O testavimas, profiliavimas veikloje, kurią dirbi ne savo vietoje tikrai daug nepagelbės.
  Manau, pra...džiai gerai būtų šią problemą įvardinti visuomenėje, o jau konkrečių būdų kaip pagelbėti jaunesniems sugalvosime.

  Va žiūriu šiuo klausimu aktyviai reiškiasi šitie http://www.talentukarta.lt/
  Daugiau
  1.1 2013-10-30 19:15
  Romualdas Kuzborskis kritikuoja sprendimą Nr.1 :
  1. Sugebejimu testavimas nera testavimas pagal pomegius. Zmogus gali moketi dirbti darba (efektyviai) ir jo nekesti.
  2. Egzistuoja darbai kurie nera idomus niekam (kanalizacijos valymas, srutu vezimas ir t.t.), taciau yra butini norint, kad gyvenimas modernioje visuomeneje butu patogus ir efektyvus.

  Siulyciau, koncentruotis ne ties testavimu, o lavinimo sugebejimu objektyviai IVERTINTI rinka ir savo darbo verte joje, nes darbo atlygis turi buti adekvatus, tai yra - turi buti balansas tarp EFEKTYVI...AI nudirbto darbo sukelto streso, ir komforto kuris gaunamas gaunant tinkama atlyginima. Daugiau
  3. 2015-05-07 10:09
  Rimantas Martinonis palaiko sprendimą Nr.1 :
  Pasiūlymas įdomus ir remtinas. Kyla abejonių dėl siūlomo privalomojo testavimo.
  2. 2015-01-30 20:29
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos