Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Daugiau žaidimų aikštelių

  Simonas Audickas , 1970 m. sausio 1 d.
  Soc. reikalai Architektūra
  Vystomas

  Problema

  Statyti daugiau vaikų aikštelių, kad būtų jiems kur žaisti, o ne šlaistytis gatvėmis.

  Palaikančiųjų skaičius: 17

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Daugiau žaidimų akštelių

  Šiandien per "Labą rytą" anonsavo, kad žadama tvarkyti fontaną prie Seimo rūmų. Per žiemą bus paruoštas detalus rekonstrukcijos planas, ir kitą pavasarį turėtų būti rekonstrukcija.

  Fontanas - gražu. Nauda? Abejotina, nes pinigų panaudojimas rekonstrukcijai tuo tikrai nesibaigs. Reikės ir prižiūrėti, ir vandenį tiekti, ir, žinoma, už viską mokėti. 

  Nesinori nieko kaltinti, kad kažkas įmerkęs uodegą žvejoja lengvo uždarbio. Norėčiau tik užduoti klausimą - kiek ilgam tokie planai, ir kokį poveikį visuomenei tai turi?

  Vis skamba, jog Seimo rūmai rekonstruojami - reikalingi pinigai. Klausimas, ar jie negali dirbti dabartinėmis sąlygomis, ar tikrai reikalingas fontanas? Gal geriau žolytė ir vaikų žaidimo aikštelė toje vietoje?

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 5 Palaiko
  • 1 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Artūras Gobys palaiko sprendimą Nr.1 :
  Rūpestingi tėvai įrengė vaikams žaidimų aikštelę

  Vilniaus Lazdynų mikrorajono daugiabučio namo gyventojai patys įrengė žaidimų aikštelę savo vaikams.

  5. 2013-05-09 10:49
  Audronė Šimelienė palaiko sprendimą Nr.1 :
  Nei Kaune, nei Vilniuje, nei kitame mieste dar nesigirdi, kad atsakingiems asmenims rūpėtų vaikų žaidimai. O štai Šiauliuose savivaldybė jau pasirūpino šiuo svarbiu klausimu.
  http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2012-04-19-siauliuose-naujos-vaiku-zaidimo-aiksteles/80763
  3. 2012-04-19 18:25
  „Kaina privertė abejoti, ar šiukšlių dėžė - ne auksinė" (130329) " 50000.lt

  http://www.lrytas.lt/verslas/bustas-ir-statybos/kaina-priverte-abejoti-ar-siuksliu-deze-ne-auksine.htm (.jpg 1, .jpg 2) „Pavyzdžiui, paprastas metalinės konstrukcijos suolas, kurį savivaldybė įsigyja rengdama viešuosius pirkimus, kainuoja 1280 litų, nors tiekėjo kaina yra 250 litų.

  3.1 2013-05-18 11:59
  Andrianas Krutoguzenko: Iš "antkainių" gyvena savivaldybių sraigteliai-varžteliai, nes atlyginimai Lietuvoje per menki,kad išgyventi žmogui. Už tokius atlyginimus galima tik egzistuoti.
  3.2 2013-05-19 16:14
  Donatas Šimelis palaiko sprendimą Nr.1 :
  Savaitgalį Kaune bus atnaujintos keturios vaikų žaidimų aikštelės

  Birželio 8 d. pelno nesiekianti organizacija Kauno „Rotaract" klubas jau antrus metus vykdys projektą „Sūpuoklės". Situacija Kauno mieste (ir ne tik) yra tokia, kad daugumoje mikrorajonų (ypač senesnių) vietų, kur vaikai gali žaisti, yra labai mažai.

  6. 2013-06-08 14:21
  Saulius Kuprėnas palaiko sprendimą Nr.1 :
  Gyvenu soduose, ir mintis tokia yra- nedidelėje dalyje miško įrengti vaikams, gal ir ne tik :) aikštelę- supynes visokies, karstykles ir pan. Įrengtume susimetę. Bet blyn valdžiagyviai pareiškė- nusipirkit žemę. Na nuosavybės teisė jau tokia yra, tik kaip tai valstybei savaime priklauso žemė, neaišku- ji juk jos nepirko. Klausimą "kieno miške kankorėžiai" palieku, šiai dienai jis neatsakomas. O bet tačiau man įdomu, kodėl valstybė žiūri į žmones tik kaip į pajamų šaltinius, ir negali tokiems dalykams... tiesiog pakeisti žemėlapyje linijos. Juk neprašo CŽV kalėjimui įrengti ar rusai priešlektuvinės gynybos nestato. Ir nereikia hektarų.
  Įdomu, miesto kiemuose įrengtos aikštelės- kokia tvarka ten jos įrengtos? Leidimai visokie, popieriai, sertifikatai ar kaip nors žmoniškai? Gal kas susidūrę su miestų aikštelių įrengimu, galit pakomentuoti?
  Daugiau
  4. 2013-05-08 20:10
  Simonas Audickas: kiek domėjausi šiuo klausimu, tai statyti žaidimo aikštelę daugiabučio kieme reikalingas gauti savivaldybės leidimas laikinajam statiniui. Kiek žinau, toks leidimas lyg ir kainuoja.
  4.1 2013-05-08 22:36
  Saulius Kuprėnas: O kas įrengę kai kurias supynes, tą ratą suktis, laipiojimui- ne savivaldybė? Ne vienam kieme mačiau. Na miesto atveju tai pigiau, nei rajone- nusipirk žemę, jei yra medžiai, gauk leidimą išpjauti, kas irgi kainuoja, gauk leidimą statyti. Vien iki fizinės veiklos- pastatymo reikia ...sukišti belekiek pinigų ir kitas dalykas- ne vien pinigai, dar daug kabinetų praeiti reikia. Už tai taip lėtai ir subrangintai viskas vyksta :( Daugiau
  4.2 2013-05-09 06:49
  Simonas Audickas: seni ratai, yra seni įstatymai. O be to kažkada rodė per tv, jog galima atgaline data įteisinti nelegalias statybas, jei jos ten ne draustinio teritorijoje, ir kt teisės aktais draudžiamoje vietoje. Taigi pasistatai, o popierius sutvarkai vėliau ;)
  4.3 2013-05-09 10:32
  Saulius Kuprėnas: Žaidimų aikštelei statybos leidimas iš tų, kurių kiemai Turniškėse. KPŠ.
  4.4 2013-05-19 18:03
  Kristina Kutulyte rašo apie sprendimą Nr.1 :
  kad lietuvoje reikia daugiau zaidimo aiksteliu (ir ne tik miegamuosiuose rajonuose - sutinku,
  kad krizes metu reikia galvoti apie tokius projektus, kur butu mazesnes eksploatacines islaidos - sutinku
  bet ar tikrai vietoj sio fontano ir toje vietoje visa tai reikalinga?... negaliu pasakyti, nes jau labai seniai buvau vilniuje ir nzn, kaip ten kas atrodo po visu rekonstrukciju... bet tai, kaip atrode pries - manau ir reiketu palikti... tik padaryti daugiau suoliuku ar zalios vejos, kur vasara galetu...me issitiesiti ir ziuredami i dangu papietauti! ;) Daugiau
  1. 1970-01-01 02:00
  Simonas Audickas: taip, paminėjau Seimo fontaną, jog tai yra numiręs ir akis bandantis statinys. Atidaryti žaidimų aikštelę toje vietoje, taip pat nėra išeitis, tik pagalvojau, kad fontano, tokio koks ten yra, mano nuomone, nebereikia. Kad siurbtų pinigus.
  1.1 1970-01-01 02:00
  Daugiau
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos