Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Gaudyti neteisėtai gaunančius pašalpas, ar kompensacijas

  Simonas Audickas , 2012 m. kovo 16 d.
  Soc. reikalai Ekonomika
  Vystomas

  Problema

  Paleisti galingą ilgai trunkančią (min metus) reklaminę kampaniją "mokesčius mokėti JĖGA" per tv, radijas ir tt..

  Šia kampanija parodytu kaip yra kenkiama paprastiems žmonėms, nesumokejus ar slepiant mokesčius. 

   

   

  Palaikančiųjų skaičius: 14

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Gaudyti neteisėtai gaunančius pašalpas, ar kompensacijas

  Aiškintis intensyviau, kas gauna kompensacijas už būstą neteisėtais būdais.

  Galbūt vienas iš skatinamųjų filmukų scenarijų.

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 1 Neutralūs
  • 2 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Andrianas Krutoguzenko rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Gaudyti neteisėtai gaunančius pašalpas ir kompensacijas? Ar nieko juokingesnio nesugalvojote? Būtina sutvarkyti teisinę sistemą, kad pašalpas gali gauti tik neįgalūs žmonės, o visi kiti ne. Jei norima remti pavyzdžiui vienišas mamas ar kt. tai būtina įvesti korteles kaip banke, kad joms būtų galima pirkti be grynų pinigų tik būtinas prekes, o ne rūkalus, alkoholį ir pan. Šiais laikais tai įmanoma.
  3. 2014-04-07 02:00
  Gintaras Grybėnas: Pašalpų dalybos yra skurdo, tinginystės, neveiklumo, veltėdžiavimo rėmimas. Socialinės rūpybos funkcionieriai remia skurdą ir veltėdžiavimą, jie nesuinteresuoti, kad padėtis keistūsi, kitaip jie praras galimybę skirstyti didelius pinigus. Didžiausia žala valstybei daroma jos vidu...je kuriant ""gerovę" atimant pinigus iš darbščių žmonių atiduodant juos parazituojantiems. Daugiau
  3.1 2014-04-07 18:38
  Saulius Kuprėnas: Buvau parašęs "socialinis verslas". Bet verslas netinka, nes šiuo atveju pajamos užtikrinamos kaip Simonas sako "jėga", o ne kuriant reikalingą produktą.
  3.3 2014-04-08 08:22
  3.4 2014-04-15 14:24
  Gintaras Grybėnas kritikuoja sprendimą Nr.1 :
  Viena rytietiška patarlė sako: kiek bekartotum žodį chalva, visvien burnoje saldu nebus. Mokesčiai yra prievarta, o jokia prievarta niekada nebus gėriu. Gėriu gali būti savanoriška parama, labdara ar aukos, o visa kita yra tik prievarta. Šiandien mokesčių pavidalu iš dirbančio žmogaus atimama daugiau nei pusė to ką jis uždirba, tik pagalvokit jei mokesčiai būtų minimalūs kiekvienas šalies pilietis būtų daugiau nei dvigubai turtingesnis.
  2. 2014-03-03 10:25
  Simonas Audickas: tai dar nereiškia, kad dirbančiam žmogui nereikalingas išsilavinimas, sveikatos apsauga, tvarka valstybėje. Turtingesni turbūt be jų nebūtume..
  2.1 2014-03-04 09:55
  Gintaras Grybėnas: Simonai Audickai, ar nemanote, kad siūlydamas prastą išsilavinimą, degraduojančią sveikatos apsaugą ir korumpuotą tvarką valstybėje dangstote apsileidusią ir nekompetetingą valdančiąją klasę? Yra tik du variantai, jūs nematote ir nesuprantate valstybės raidos arba esate vienas iš ...tų kam naudingas mokesčių didinimas ir tariamai teisingas paskirstymas. Daugiau
  2.2 2014-03-04 10:57
  Simonas Audickas: na kad ir kaip mąstyčiau rinkčiausi Skandinavišką variantą, nei Amerikietišką su visomis pasekmėmis.
  2.3 2014-03-04 10:59
  Gintaras Grybėnas: Skandinaviškas variantas niekuo negeresnis už amerikietišką. Socializmas savo esme yra prievartinė santvarka, socializmu žavisi tik tie kam neteko jo ragauti. Belieka tik pacituoti išmintingus žmones: Jei tu ne socialistas dvidešimties metų amžiaus, tai tu neturi širdies, jei tu ne... koncervatorius keturiasdešimties, tai tiesiog neturi proto. Daugiau
  2.4 2014-03-04 11:39
  Simonas Audickas: Neįskaitau argumentu jūsų rašte. Teiginys, kad diena negeresnė nei naktis, ir kad vaikas socialistas, tėvas konservatorius man visiškai nieko nepasako.
  Žmonės būriasi į grupes ne veltui, ir tik kaip šalutinis produktas tokio gyvenimo būdo yra mokesčiai.
  2.5 2014-03-04 11:50
  Gintaras Grybėnas: Aš teigiu, kad Skandinaviškas socializmas nėra pranašesnis už amerikietišką pagal daugelį ekonominių ir socialinių rodiklių.
  Paprastai žmonės buriasi į grupes savanoriškai, neįžvelgiu jokio gėrio kada juos suvaro per jėgą ir priverčia dirbti. Su laiku, visiems pamiršus kas įvyko, at...siranda „lakštingalų“ kurios suokia: "mokesčius mokėti JĖGA". Daugiau
  2.6 2014-03-04 16:51
  Saulius Kuprėnas: Mokesčiai ir dabar mokami jėga.
  2.7 2014-03-04 21:19
  Tatjana Sipko kritikuoja sprendimą Nr.1 :
  Manau, kad mokėti mokesčius JĖGA, jei tie mokesčiai yra realūs, lankstūs ir neįspaudžia žmogaus į kampą. Teiginį, kad mokėti mokesčius JĖGA, negaliu palaikyti, nes mokesčių sistema Lietuvoje (apsibrėšime lietuva) labai netobula.
  1. 2012-03-16 14:55
  Rimantas Martinonis: Tatjana, kviečiu į talką http://www.lietuva2.net/pasiulymas/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-s%C4%85lyg%C5%B3-gerinimas/4f625e360a1d0d09f8bd4e4b . O gal reikėtų pradėti naują sumanymą, pvz. Lietuvos mokesčių sistemos tobulinimas?
  1.1 2012-03-16 15:00
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos