Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Gineso rekordo/ miestelių iškėlimo idėja

  Ruslanas Fiodorovas , 2018 m. lapkričio 12 d.
  Kultūra Technologijos Verslo idėjos
  Vystomas

  Problema

  • Sveiki,

   Idėja idomi tuom, kad ji yra kiekvienam pasvarstymui ir diskusijai. Bendras idėjos vaizdas būtų tam tikro Objekto, pvz: Aukštadvario miestelio ar bet, kurių kitų miestelių ar kaimų išryškinimas, tam tikru objektu. Daugiausiai papuoštų kalėdinių eglių miestelis. Galima būtų paruošti 1000 eglučių (Rokiškis pasisodino 100 eglučių, kodėl gi nepadarius 1000?), pasodinti ir jas auginti ir siekti taip gineso rekordo, tuo pačiu tai trauktų stipriai ir turistus, nes tai būtų lb idomus traukos objektas. Bet idėja turi turėti tam tikrą miestuką rekordininką, kuris kažką turi idomaus ir didelio. Kaip pavyzdys galėtų būti vėlgi didžiausi įrankiai ipasaulyje (kirvis 10 metrų ilgio, ilgiausia stovinti vinis, pjūklas ir tt.). Ir kokio kaimelio pašonėje, padarytas gražus traukos objektas, kuris užsieniečiams yra įrašomas į  brošiūras, kad verta aplankyti. Tas miestukas garsėja ir atsidaro ateityje ten kokia kavinė. Galbūt vieta plečiasi perspektyvoje savo idomios idėjos vystymu ir tas parkas tampa pasaulio netikėčiausiu parku. Tuos daiktus gamintų įmonės, save reklamuotų, padėtų statyti nemokamai, ir tuo pačiu siektų gineso rekordo :)

   Svarbu, negarsinti tų miestų, kurie turi kažką unikalaus kaip Trakai turi Trakų pilį, ten ir taip lankytojų daug.

   Laukiu nuomonių diskusijos, galbūt bendraminčių!!!

   Plačiau

  Palaikančiųjų skaičius: 1

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Gineso rekordo/ miestelių iškėlimo idėja

  ~~Sveiki,

  Idėja idomi tuom, kad ji yra kiekvienam pasvarstymui ir diskusijai. Bendras idėjos vaizdas būtų tam tikro Objekto, pvz: Aukštadvario miestelio ar bet, kurių kitų miestelių ar kaimų išryškinimas, tam tikru objektu. Daugiausiai papuoštų kalėdinių eglių miestelis. Galima būtų paruošti 1000 eglučių (Rokiškis pasisodino 100 eglučių, kodėl gi nepadarius 1000?), pasodinti ir jas auginti ir siekti taip gineso rekordo, tuo pačiu tai trauktų stipriai ir turistus, nes tai būtų lb idomus traukos objektas. Bet idėja turi turėti tam tikrą miestuką rekordininką, kuris kažką turi idomaus ir didelio. Kaip pavyzdys galėtų būti vėlgi didžiausi įrankiai ipasaulyje (kirvis 10 metrų ilgio, ilgiausia stovinti vinis, pjūklas ir tt.). Ir kokio kaimelio pašonėje, padarytas gražus traukos objektas, kuris užsieniečiams yra įrašomas į  brošiūras, kad verta aplankyti. Tas miestukas garsėja ir atsidaro ateityje ten kokia kavinė. Galbūt vieta plečiasi perspektyvoje savo idomios idėjos vystymu ir tas parkas tampa pasaulio netikėčiausiu parku. Tuos daiktus gamintų įmonės, save reklamuotų, padėtų statyti nemokamai, ir tuo pačiu siektų gineso rekordo :)

  Svarbu, negarsinti tų miestų, kurie turi kažką unikalaus kaip Trakai turi Trakų pilį, ten ir taip lankytojų daug.

  Laukiu nuomonių diskusijos, galbūt bendraminčių!!!

  Atšaukti
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos