Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Įdiegti tarėjų institutą Lietuvoje

  Andrius Kasparavičius , 2013 m. balandžio 13 d.
  Teisėsauga
  Vystomas

  Problema

  • Įdomiai dirba ta mūsų teisėsauga - būtent tokiais veiksmais, kovodama prieš kiekvieną, kuris ja piktinasi, ji ir kelia didžiausią nepasitikėjimą. Tačiau, matyt, tai yra ta institucija, kuri gali nesivaržydama darytis sau anti-reklamą, ir niekas nuo to nepasikeičia.. https://plus.google.com/118198014712853689988/posts/ZyXDQP98tsJ Plačiau

  Nuorodos

  Palaikančiųjų skaičius: 3

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Įdiegti tarėjų institutą Lietuvoje

  Lietuvoje padidėtų teisingumo jei visuomenė būtų labiau įtraukta į teismų sistemą. Tai ne tik sprendžiamoji galia, bet ir edukacinė. Apie tai šnekama gan stipriai, belieka įgyvendinti. Valdančioji dauguma ir prezidentė sutaria, kad tai galėtų būti įgyvendinta 2013 metais(žr. nuorodą).

  Atšaukti
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos