Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Islamo religijos uždraudimas Lietuvos teritorijoje

  Andrius Kasparavičius , 2015 m. lapkričio 11 d.
  Dvasingumas
  Vystomas

  Problema

  • Uždrausti islamo religiją lietuvos teritorijoje argumentas, kad apsaugoti visuomenę nuo jos žalingo poveikio (religinio smurto, žmogaus kūno sužalojimu, bei visuomenės priešiškumo ir nesantaikos kurstymo) Tai ne Islamofobija tai tiesiog racionali reakcija į padarinius kuriuos sukelia ši religija.

   Plačiau

  Palaikančiųjų skaičius: 1

  Sprendimo palaikymas: 100,00%

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  2. Mokslo populiarinimas - atsvara religijoms

  Mokslas - kaip žvakė tamsoje(religijos).  Neperlenkiant lazdos reiktų analizuoti religijų įtaką į žmonių socio-kultūrinę gerovę ir skatinti švietimą ta kryptimi, kad neliktų religijoms per daug tuščios nišos užpildyti. Būtina šviesti ne tik intelekto , tačiau ir empatijos, moralinio sąmoningumo ir kitomis kryptimis, kurias istoriškai lavino religijos veiklos. Istoriškai teologai buvo bene raštingiausių žmonių. Vėlgi akcentuočiau, kad šitai reiktų atlikti labai atsargiai, neapribojant per daug žmonių laisvės, nes filosofiškai žiūrint, ultra-moderni religija per filosofiją gali taip pat turėti vietą mokslo ir filosofijos ribotumui papildyti.

  3. islamo uždraudimas

  Yra senasis nuo Vytauto laikų vietinių totorių tikėjimas. Jam kliūčių neturėtų būti. Draustinas naujųjų atykėlių propaguojamas islamas ir su tuo susiję dalykai - propoganda, mečečių statyba, aprangos kodas ir viešas meldimąsis. Koranas - prievartos, žiaurumų ir genocido knyga. Tai turėtų būti įvardinta ir patvirtinta įstatymiškai.

  1. Islamo religijos uždraudimas Lietuvos teritorijoje

  Uždrausti islamo religiją lietuvos teritorijoje argumentas, kad apsaugoti visuomenę nuo jos žalingo poveikio (religinio smurto, žmogaus kūno sužalojimu, bei visuomenės priešiškumo ir nesantaikos kurstymo) Tai ne Islamofobija tai tiesiog racionali reakcija į padarinius kuriuos sukelia ši religija. 

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 1 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Irmantas Dinapas rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Japonijoje islamas uždraustas ir pasaulio bendruomenė kažkodėl nekaltina jų dėl to
  http://raisingupastandard.ning.com/profiles/blog/show?id=4731679%3ABlogPost%3A148542
  ISLAMIC TERRORISM: WHY THERE IS NONE IN JAPAN

  With all this Muslim terrorism plaguing the world, perhaps it is time to take a look at a country not suffering the same fate and analyze exactly why that is...

  2. 2015-11-15 17:21
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos