Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Karštų taškų, oazių ir krizių didysis žemėlapis. Lietuvos ir globalios išeivijos

  Tomas Girdzijauskas , 2012 m. gegužės 14 d.
  Išeivija Technologijos
  Vystomas

  Problema

  Lietuva ir visa lietuvių tauta pergyvena turbulencijos, virsmų, neprognozuojamų pokyčių ir neapibrėžtumų laikotarpį. Tai ir krizė, ir chaosas, ir didžiulės naujos neregėtos galimybės. Tokio chaoso metu paprastai gimsta genialiausios idėjos ir sprendimai.

  Taigi būtina matyti abi medalio puses: visus didžiausius Lietuvos ir lietuvių bendruomenės pasaulyje PLIUSUS, talentus, kylančias vietas arba bendruomenes, progresą, naujus pozityvius ekologinius kaimus, pasaulinio svarbumo lietuvių susitikimų ir renginių vietas ir t.t

  ir kartu matyti silpniausias vietas, MINUSUS, krizes, problemas, ydas, trukumus: pavojingus taškus, avaringus ruožus, užterštus vandens telkinius, kriminalizuotas bendruomenes, potvynių zonas, nykstančius kaimus.

  Nuorodos

  Palaikančiųjų skaičius: 2

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Karštų taškų, oazių ir krizių didysis žemėlapis. Lietuvos ir globalios išeivijos

   

  Šio unikalaus žemėlapio pagalba plati visuomenė gali greitai ir įvairiais būdais siųsti ir žymėti (markiruoti) pačius svarbiausius karštus taškus - teigiamus ir neigiamus, poliarizuojančius lietuvių visuomenę kur ji bebūtų.

  Ši priemonė leidžia greitai žymėti ir greitai reaguoti. Tai pasaulyje pripažinta sistema Ushahidi.

  Ušahidi sistema jau parodė savo galingumą ten, kur nepajėgė susitvarkyti 2 didžiausios pasaulio organizacijos - Jungtinės Tautos ir JAV karo laivynas. Ji ypač efektyvi didžiulių katastrofų metu.

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 1 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Audronė Šimelienė rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Sumanymas neblogas, tik norėtųsi, kad Lietuvos pliusai, gėrio rinkimas ir skleidimas būtų labiau pastebimi ir akcentuojami, o minusai-krizės, problemos, ydos būtų antrame plane. Pvz. artėja (birželio 2d.) Kauno dainų ir šokių šventė, kuri vyksta kas antri metai. Tai didžiulė palaima ir sielai, ir akims, ir ausims. Daugybė vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų ruošiasi jai, skiria savo laisvą laiką puoselėdami lietuviškus papročius, išlaikydami tradicijas...Dar daugiau žmonių ateina pasisemti į savo šir...dis šio skleidžiamo gėrio. Daugybė tradicinių lietuviškumą puoselėjančių kultūrinių renginių vyksta ir kituose miestuose. Apie tai turėtų skambėti visas pasaulis ir „žaliuoti“ Didysis Lietuvos mokslo pasiekimų, ištvermės, kultūros, patriotizmo, džiaugsmo žemėlapis, o ne „raudonuoti“ Karšti ir šalti Lietuvių pasaulio taškai:) Daugiau
  1. 2012-05-15 17:59
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos