Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Kino teatro cenzo atlaisvinimas

  Ignas Galinis , 2019 m. spalio 1 d.
  Kultūra Laisvalaikis Soc. reikalai
  Vystomas

  Problema

  • Daugelis šiuolaikinių filmų gauna n16, o ne n13 cenzą, nes juose pasakomas keiksmažodis, kažkas tiesiogiai susije su seksu ar praliejamas kraujas, kad ir visi šie dalykai yra labai didele mūsų visuomės dalis. Bet gan didele mūsų dalis jaučiasi tarsi uždengtom akim ir ausim, nes sužinos kad vaikus ne gandras atneša. Įsigilinus i problema tai yra gan keista kad 15metis turi legaliai laukt metus, kad galėtu pažiūrėti filmus, o JAV į toki filmą su tevu palyda jau gali įeiti 6metis. Mano manymu cenzai į filmus turi būti sušvelninti. Plačiau

  Palaikančiųjų skaičius: 0

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Leisti vaikams su TEVŲ raštišku arba žodiniu leidimu ieiti i filmus su n16 cenzu
  Daugelis šiuolaikinių filmų gauna n16, o ne n13 cenzą, nes juose pasakomas keiksmažodis, kažkas tiesiogiai susije su seksu ar praliejamas kraujas, kad ir visi šie dalykai yra labai didele mūsų visuomės dalis. Bet gan didele mūsų dalis jaučiasi tarsi uždengtom akim ir ausim, nes sužinos kad vaikus ne gandras atneša. Įsigilinus i problema tai yra gan keista kad 15metis turi legaliai laukt metus, kad galėtu pažiūrėti filmus, o JAV į toki filmą su tevu palyda jau gali įeiti 6metis. Mano manymu cenzai į filmus turi būti sušvelninti.
  Atšaukti
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos