Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Lietuva 2.0 portalo viešinimas

  Donatas Šimelis , 2011 m. balandžio 26 d.
  Lietuva 2.0
  Įgyvendinamas

  Problema

  Lietuva 2.0 tikslai gali būti pasiekti tik jeigu prie mūsų prisijungs ir aktyviai dalyvauti pradės kritinė masė Lietuvos piliečių. Turim vilties, kad šiokį tokį poveikį valdžios atstovams dideli skaičiau padaryti gali, todėl būtina yra visais įmanomais, standartiniais ir nestandartiniais būdais skleisti žinią apie šį portalą.

  Palaikančiųjų skaičius: 44

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Lietuva 2.0 portalo viešinimas
  Geriausia reklama geram produktui yra iš lūpų į lūpas. Todėl papasakokit apie savo veiklą šiame portale draugams, draugėms, tėvams, vaikams, seneliams, kaimynams, kolegoms, kursiokams ir visiem kitiem, pasimaišiusiems Jūsų kelyje. Dalinkitės nuorodomis į Jus dominančius įrašus facebook'e ir kituose soc. tinkluose, įrašykit prie statuso skype, įkelkit nuorodas į savo blogą ir tokiu būdu įrodykim, kad situacija Lietuvoje nėra beviltiška ir visi kartu mes galim ją pakeisti!

  Jeigu turite minčių, kokiais kitais būdais būtų galima paskleisti žinią greičiau ir efektyviau, ir turite galimybių tai realizuoti - junkitės prie Lietuva 2.0 portalo viešinimo projekto komandos!
  3. Policijos akcija "Mes baudžiam pagal įstatymus"

  Bendradarbiaujant su VRM vykdyti akciją, kuria policininkai bausdami pažeidėjus jiems duotų skrajutę, kurioje būtų tekstas panašus į "Mes baudžiam pagal įstatymus. Nesutinki, jauties nekaltas - eik į www.lietuva2.lt ir inicijuok įstatymų pakeitimus!"

  2. Reklamuoti LT2.0 linksmais virusiniais filmukais
  Paslėpta reklama, kurioje tarsi netyčia parodom atidarytą portalą kokio senuko planšetėje, o dar geriau - tikrais komentarais po filmu. Pvz:
  1. Tokia mėgėjiška kamera užfilmuojam faktą, kad kokiam tai giliam kaime seniukas pardavė karvę per E-bay, o kaimynas iš ten pat nusipirko... tai rodom, kad kaimynas per upę veda tą karvę... gal dar parodom kažkokią nemalonią TV operatorę, tipo filmavo ir LTV... bet mūsų filmuko kadrai mėgėjiški, kamera juda, garsas trūkinėja, tarsi koks vaikas tame kaime nufilmavo. Bet... karvės pardavimą ir pirkimą reikia padaryti tikrą faktą, kad E-bay būtų įrašas.
  2. Tarkim vėliau kaime per savo portalą rodo tą laidą, karvę, kaimiečiai dirbdami darbus lyg tarp kitko žiūri per planšetes... na tokia pažangi kaimo TV, kurią įkūrė tas pats apsisnagliavęs vaikas. Pasirodo jis moka ir programuot... Čia jau galima trečią siužetą pradėti, kad tie kaimiečiai laisviausiai sau išsirinko kaimo seniūną e-balsavimo būdu... 
  ir taip toliau. Pirmi siužetai galėtų plisti kaip virusas, gal apgautume kažką, vėliau jau gautųsi LT2.0 Youtube kanalas... Daugiau
  Atšaukti
  Susiję pasiūlymai
  Pasiūlymas Būsena Pasiūlymą palaiko
  Lietuva2.LT fanai, susitinkam? Įgyvendintas 6
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 4 Palaiko
  • 1 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 1 Siūlo
  Irmantas Dinapas palaiko sprendimą Nr.1 :
  Reklamuoti šį socialinį tinklą per lietuviškus forumus, pakviečiant juos prisijungti prie lietuva2 Organizacijų ir tuo pačiu kad jie skirtų nedidelę vietą reklaminiam banneriui, pvz su šūkiu "Lietuva2 prisijunki ir tu".
  Dar būtu gerai jai lietuvos spauda per savo tinklapius ir prisidėtų prie šio tinklapio reklamos, tai darydama kaip paramos forma.
  7. 2013-12-08 00:12
  Mindaugas Uoka rašo apie sprendimą Nr.1 :
  bibliotekose vyksta senjoru mokymai. naudinga butu, kad bibliotekose atsirastu infromacija.
  5. 2013-06-04 01:29
  Donatas Šimelis palaiko sprendimą Nr.2 :
  Mintis, manau, labai "perspektyvi". Manau užtektų sužaisti taip, kad panašią idėją apie moderniom technologijom apsiginklavųsį kaimą pasigautų bent viena televizija, nuvažiuotų filmuot to mūsų kaimietuko, o tas duodamas interviu sakytų maždaug "tai čia seni bajeriai, šiais laikais mes jau ir su valdžia bendradarbiaujam internetu" - ir planšetėje LT2 vaizdas. Nesu specialistas, bet man skamba labai neblogai. Ypač gerai tiktų kaip sklaidos priemonė laimėjus tą nvoprograma.lt konkursą ir įdiegus "balsavimo punktu...s" į bibliotekas. Tik reikėtų:
  1. Išsiaiškint, kokiu būdu realiam pasauly identifikuot, kad ta karvė tikrai pirkta internetu. Kažkoks specialus pristatymo būdas gal, tipo ale pigu.lt automobilis priekaboj vežantis karvę, ar kažkas išskirtino, kodėl tas berniokas turėtų sugalvot tai filmuot? Nes kitaip tai nelabai gali susivest, kad čia tikrai TA karvė.
  2. Pasvarstyt, ar ne geriau būtų sukurt realų precedentą, kad viena kokia kaimo bendruomenė savo reikalus tvarkytų per LT2, ir normaliai, neužslėptai šią naujieną ištransliuot?
  Daugiau
  3. 2013-03-14 11:20
  Herbertas Alksnevičius: 1. Ar pirkta internetu reikia irodymo (bent akcijos printscreen'o) dėl apgavystės rimtumo. Kas perka e-bay patars kaip tai padaryti. Kaip karvę perduoti jau režisūrinis scenarijus, viską iki smulkmenų būtina apgalvot :)
  2. O dėl realaus precedento "kietame" kaime tai jau pagal... išgales - aišku kad būtų superinis variantas. Daugiau
  3.1 2013-03-14 11:55
  Darius Seikis palaiko sprendimą Nr.1 :
  Taip, sutinku su Artūru. Pradžioje atsakykime į klausimą, kas yra ši sistema. DIDELĖMIS RAIDĖMIS. Nes dabar visi įsivaizduoja saviškai.

  Kitas žingsnis bus ne tik pritraukti, bet ir įtraukti žmones. Nes priešingu atveju jie čia pakyburiuos kelis kartus, pakomentuos ir pamirš.
  2. 2012-03-17 17:19
  Mindaugas Uoka palaiko sprendimą Nr.1 :
  palaikau
  4. 2013-06-04 00:02
  Daugiau
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos