Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Lietuvos reklamavimas pasaulyje

  Herbertas Alksnevičius , 2013 m. kovo 13 d.
  Žiniasklaida ir viešieji ryšiai
  Vystomas

  Problema

  • Didžiuojamės Lietuvos pasiekimais ir fantazuojame, kad jų būtų dar daugiau. Puikiai suprantame, kad geriausia šalies reklama yra politinė ir ekonominė tvarka joje, o ne krepšininkų pergalės,  o už sporto pasiekimus pasaulio mastu daug svarbesni yra mūsų verslo ir kultūriniai pasiekimai.

   Plačiau

  Nuorodos

  Palaikančiųjų skaičius: 4

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Lietuvos reklamavimas pasaulyje

  Sumanymas - sukurti agentūrą, visais įmanomais partizaniniais būdais (dažniausiai internete) reklamuojančią Lietuvą ir jos pasiekimus. Tai būtų daugiau pilietinė kūrybininkų iniciatyva...  Beieškant gražiausių Lietuvos žmonių veiklos pavyzdžių, šiek tiek pasukti galvą – kaip galėtume tai pristatyti pasauliui?

  Greičiausiai be pinigų, vien už moralinį atlygį (ir gal būt šiokias tokias sąnaudas), suprantama kad dažniausiai internete, žinoma kad su humoru, keistai, netradiciškai, partizaninės reklamos būdu (kur daugiau minčių, ten mažesnė savikaina)…

  Kaip pateikti? Labai paprastai - atsimenate Zuoko tanką? http://www.delfi.lt/...s.d?id=48117107 Tarkim pernai, reklamuodami Piano.lt festivalį, rengėjai sugalvojo oro balionu pakelti fortepijoną su atlikėju. Susidomėjo visos stambiausios naujienų agentūros... bet kai sužinojo, kad fortepijonas kartoninis, greit atšoko http://www.lrytas.lt...askadininku.htm O akcija pietūs Vilniuje 50 metrų aukštyje? http://tv.delfi.lt/video/QDomnr2u/ Taigi esmė - tik idėjos ir kuo trenktesnės. Tada jau komanda žiūrime ką galime įgyvendinti ir kaip... 

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 3 Palaiko
  • 3 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 1 Siūlo
  Donatas Šimelis palaiko sprendimą Nr.1 :
  Manau net ir agentūra nėra būtina - idėjas galime siūlyti čia, jei atsiras tikrai gerų, reik tikėtis, atsiras ir kas imasi jas įgyvendinti.
  1. 2013-03-13 17:11
  Herbertas Alksnevičius: Taip taip, galima ir čia, bet sumanymo lygmeny būna daug šiukšlių. Manau vis vien kažkokia entuziastų grupė turi generuoti pasiūlymus, teikti pastabas, kritikuoti... tada jau galima pristatyti antram etapui :)
  1.1 2013-03-13 17:18
  Donatas Šimelis: Na tai teikiant konkrečius siūlymus užtektų pažymėti "Siūlau", ir visus siūlymus būtų galima gražiai atsifiltruoti.
  1.2 2013-03-13 17:21
  Alvin Karpis rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Viskas būtų labai zjb ir smagu, bet yra vienas BET.
  Pradžiai būtų gerai sužinoti kokius gi čia pasiekimus mes galėtumėme reklamuoti? Nes visi išvardinti dalykai nėra pasiekimai per se, juolabiau nėra ir LIETUVIŠKI ar ORIGINALŪS.
  4. 2013-03-13 20:10
  Herbertas Alksnevičius: Eee, čia jau belieka įjungti fantaziją ir jokiu būdu nedirbti rimtai: iš bet kokios antraštės Lryte galima padaryti pasaulinę sensaciją. Taip, iškart įsijungs atranka ir galų gale pasirinksi tas žinutes, kurios pozityvios...
  4.1 2013-03-13 20:31
  Donatas Šimelis palaiko sprendimą Nr.1 :
  Kaip pavyzdys galėtų būti kolegų latvių, giminingos platformos manabalss.lv iniciatorių, po pasaulį paskleista "antis" apie latvijoje nukritųsį meteoritą: http://www.technologijos.lt/n/mokslas/astronomija_ir_kosmonautika/straipsnis-9631/straipsnis/Papildyta-Latvijoje-nukrites-meteoritas-gali-bti-klastote??l=2&p=1
  Papildyta. Latvijoje nukritęs meteoritas gali būti klastotė? :: Astronomija ir kosmonautika :: www.technologijos.lt

  Jis pažymėjo, kad dabar yra daugiau darbo geologams, o ne astronomams. Jį nustebino tas faktas, kad iš duobės, kurią išmušė meteoritas, veržiasi liepsna. Paprastai, meteoritui susidūrus su Žeme įvyksta sprogimas ir aplink pasklinda meteorito dalelės, pažymėjo mokslininkas.

  2. 2013-03-13 17:17
  Gintaras Grybenas rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Puiki idėja, nėra ko diskutuoti, kada pirmas agentūros darbuotojų susitikimas?
  6. 2013-12-09 12:43
  Donatas Šimelis: Ar turime naują savanorį šios agentūros vadovą? :)
  6.1 2013-12-09 14:37
  Gintaras Grybenas: Kam tas vadovas? Pradžiai savanorių reikia :)
  6.2 2013-12-09 14:57
  Donatas Šimelis: Savanorių paieškai ir susitikimų organizavimui :)
  6.3 2013-12-09 15:13
  Gintaras Grybenas: Herbertas Alksnevičius turėtų imtis iniciatyvos :) Nėr ko čia pasiūlymų rašyt jei nesiruošia daryt.
  6.4 2013-12-09 15:21
  Donatas Šimelis siūlo kaip įgyvendinti sprendimą Nr.1 :
  Bandau galvot - gal variantas būtų net ir reklamuojant Lietuva 2.0 žinutę suformuluoti kiek "iššaukiančiai", maždaug "Lietuva pirmoji pasaulyje įsidiegė tinklokratiją". Kaip manot, pasaulis "užsikabintų"? :)
  3. 2013-03-13 17:19
  Herbertas Alksnevičius: Tinklokratija? :) nea, dar pagalvokime kaip gudriau pristatyti kad ir LT2.0 kokiam youtube. Na pvz draugai darė reklaminį filmuką ir netyčia pasitaikė šeimininko šuo... gavosi superinis variantas, kai šuo prieš TV vizgindamas uodegą duoda bankines komandas :)
  Su LT2.0 rei...kia irgi kuo linksmiau :) Daugiau
  3.1 2013-03-13 17:30
  ETRONIKA Kinect App Using NUI for Online Banking

  Natural User Interface (NUI) is an emerging concept in human-computer interaction and refers to an interface that enables a user with control over the tool or digital content by relatively natural means of communication.

  3.2 2013-03-13 17:32
  Daugiau
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos