Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau LR turėtų visada oficialiai remti Palestinos nepriklausomybę

  Andrius Kasparavičius , 2013 m. gegužės 8 d.
  Politika Užsienio reikalai
  Vystomas

  Problema

  Palaikančiųjų skaičius: 15

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. LR turėtų visada oficialiai remti Palestinos nepriklausomybę

  Izraelio prezidentas lankysis 2013 metų liepos mėnesį Lietuvoje. Šiuo ir kitais metais būtų gerai jei LR oficiali pozicija Palestinos atžvilgiu būtų tokia kokia buvo Islandijos pozicija Lietuvos atžvilgiu 1990metais - tai yra nuoalt pabrėžti žmogaus teisių pažeidimus Palestinoje, priminti JT rezoliucijas ir taip pat siekti sakncijų tiek tarpvalstybiniu lygiu tiek per Europos Sąjungą.

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 11 Palaiko
  • 0 Neutralūs
  • 1 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Andrius Kasparavičius palaiko sprendimą Nr.1 :
  Švedija pripažino Palestinos valstybę

  Švedija ketvirtadienį oficialiai pripažino Palestinos valstybę, pranešė užsienio reikalų ministrė Stokholme, nepraėjus nei mėnesiui po to, kai vyriausybė paskelbė ketinanti atlikti šį prieštaringai vertinamą žingsnį.

  9. 2014-10-31 15:46
  Andrius Kasparavičius palaiko sprendimą Nr.1 :
  Izraelio prezidentas lankysis ir Lietuvoje apie liepos mėnesį, tikimąsi ir Lietuvoje protestų, laiko pasiruošimui yra - tai aktualu. Palestinos klausimas aktualus, gaila, bet boikotuojami visi Izraeliečių renginiai įskaitant kultūrinius, prekybą ir t.t. nes net daugybė Jungtinių tautų priimtų sprendimų Izraelis nesilaiko ir nėra kito būdo pažaboti žiaurų elgesį su palestiniečiais nėra kaip per masinį tarptautinį pilietinį pasipriešinimą.
  Stephen Hawking pasaulinio lygio mokslininkas ir žvaigždė. Kai jam buvo diagnozuota liga jam būnant 21metų Oxfordo studentu, daktarai jam davė tik 2metus gyvenimo, bet jis ištemp...ė iki 71metų, turi tris vaikus..
  http://www.guardian.co.uk/world/2013/may/08/stephen-hawking-israel-academic-boycott
  Daugiau
  Stephen Hawking joins academic boycott of Israel

  Professor Stephen Hawking is backing the academic boycott of Israel by pulling out of a conference hosted by Israeli president Shimon Peres in Jerusalem as a protest at Israel's treatment of Palestinians.

  1. 2013-05-08 05:01
  Andrius Kasparavičius palaiko sprendimą Nr.1 :
  Istorineje Jungtiniu tautu saugumo tarybos rezoliucijoje numeris 2334 14 saliu balsavo uz raginima Izraeliui nustoti okupuoti Palestina. Net didziausia sajungininke Amerika, kuri paprastai vienintele blokuoja tokias rezoliucijas, sikart susilaike. https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Security_Council_Resolution_2334
  United Nations Security Council Resolution 2334 - Wikipedia

  United Nations Security Council Resolution 2334 was adopted under non-binding Chapter VI of the United Nations Charter on 23 December 2016 and concerns the Israeli settlements in " Palestinian territories occupied since 1967, including East-Jerusalem".

  12. 2016-12-28 17:59
  Andrius Kasparavičius palaiko sprendimą Nr.1 :
  Europarlamentas pritarė tam, kad „iš principo" būtų pripažinta Palestinos valstybė

  Europos Parlamentas trečiadienį triuškinama balsų dauguma pritarė tam, kad „iš principo" būtų pripažinta Palestinos valstybė. Tai padaryta po virtinės balsavimų šiuo klausimu Europos Sąjungos narėse, kurie smarkiai supykdė Izraelį.

  11. 2014-12-17 19:03
  Andrius Kasparavičius palaiko sprendimą Nr.1 :
  Britanija, Švedija, Ispanija, dabar Prancūzija, netrukus ir Belgija..
  Prancūzija balsavo už Palestinos valstybę

  Prancūzijos įstatymų leidėjai antradienį balsavo už Palestinos pripažinimą valstybe, panašiai kaip anksčiau pasielgta Didžiojoje Britanijoje bei Ispanijoje; tuo atspindimas vis didėjantis Europos nusivylimas įstrigusiu taikos Artimuosiuose Rytuose procesu.

  10. 2014-12-04 12:03
  Daugiau
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos