Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Ministro veiklos rodiklių rinkinys (Score Card)

  Gintaras Grybenas , 2013 m. gruodžio 8 d.
  Politika
  Vystomas

  Problema

  • Šiandien sunku objektyviai įvertinti vieno ar kito ministro darbo kokybę. Pasibaigus ministro veiklos periodui sudėtinga suprasti kokie veiklos pasiekimai, ką objektyviai naudingo ir racionalaus nuveikė ministras ir jo komanda.

   Plačiau

  Nuorodos

  Palaikančiųjų skaičius: 4

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Ministro veiklos rodiklių rinkinys (Score Card)

  Tam, kad visuomenė matytų  kokių rezultatų pasiekė ministras savo kadencijos metu būtina sudaryti aiškų ir suprantamą veiklos rodiklių rinkinį. Rodikliai t.b. formuluojami vertinamos srities ekspertų bei „klientų“ -  žmonių gaunančių vertinamos srities paslaugas. Pageidautina, kad rinkinys atitiktų SMART kriterijus.

  Pvz. Švietimo ir mokslo ministro VRR sudaro tėvai, moksleiviai, akademinė visuomenė, studentai, mokytojai. Ūkio ministro VRR sudaro asocijuotos verslo struktūros, ūkio analitikai, ekonomistai.

  Puikus kriterijus švietimo ir mokslo ministro veiklos vertinimui būtų moksleivių pažanga kadencijos laikotarpiu:  http://www.economist.com/blogs/graphicdetail/2013/12/daily-chart-1?fb_action_ids=10202737027615759&fb_action_types=og.likes&fb_ref=scn%2Ffb_ec%2Fdiligent_asia_indolent_west&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B468229343296631%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map=%5B%22scn%5C%2Ffb_ec%5C%2Fdiligent_asia_indolent_west%22%5D

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 1 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Donatas Šimelis rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Kažką labai panašaus vis bando prastumti commonsense chebra, ten jie net buvo įsodinę savą žmogų pas Vėsaitę, idant įdiegti rodiklių sistemą ministerijoj. Plačiau čia: http://www.commonsense.lt/2013/02/08/vesaites-klausimu/ , o ir šiaip ten pas juos apie rodiklius gyvas velnias įrašų: http://www.commonsense.lt/tag/rodikliai/
  Ar čia apie tą patį šis pasiūlymas, ar yra kokių esminių skirtumų?
  Vėsaitės klausimu

  Kadangi aktualia tema pasisakė jau visi, galime reziumuoti. Bet sutarkime, kad kai komentuosite, nurodykite, iš kurio sluoksnio yra jūsų prielaida, komentaras irba klausimas. Nulinis sluoksnis - ar apskritai problema egzistuoja?

  1. 2013-12-08 17:02
  Gintaras Grybenas: Taip, labai panašiai masto chebra, šaunuoliai :) Tiesa turiu jiems rimtos kritikos, rodikliai t.b. SMART. Andriukaitis gali kažką nuveikti, kad pailgėtų gyvenimo trukmė, bet kada mes tai pamatysime? Andriukaičio veiklai vertinti reikia rodiklių kurie bus lengvai pamatuojami jo dar...bo pabaigoje. Ta pati bėda ir su "darbingo amžiaus trukme", "investicijų į švietimą grąža" ir t.t. Visa tai ilgalaikės veiklos vertinimo rodikliai ir parodo kaip mums t.y. Lietuvai sekasi ilgalaikėje perspektyvoje. Ministrams turi būti keliami tikslai ir įvardinami vertinimo kriterijai kuriuos lengva matuoti trumpalaikėje perspektyvoje. Daugiau
  1.1 2013-12-08 19:03
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos