Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau mokesčius mokėti JĖGA

  Robertas Sutkus , 2012 m. kovo 16 d.
  Soc. reikalai Ekonomika
  Vystomas

  Problema

  Paleisti galingą ilgai trunkančią (min metus) reklaminę kampaniją "mokesčius mokėti JĖGA" per tv, radijas ir tt..

  Šia kampanija parodytu kaip yra kenkiama paprastiems žmonėms, nesumokejus ar slepiant mokesčius. 

   

   

  Palaikančiųjų skaičius: 30

  Sprendimo palaikymas: 100,00%

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. mokesčius mokėti JĖGA

  Kuriami įvairūs klipai pvz.  darbdavys ikiša darbuotojui vokeli su atlyginimu ir po to nueina prie maksimos kasu kur jau perka močiutė duona ir paima is jos ranku pinigus ir pasako siandien tu duoneles nenusipirksi.

  arba

   

    turguje kasininkas ismuses mazesne kaina nueina į mokykla kur vaikai žaidžia krepšinį užlipa kopėčiom ir nusuka lanką ir sako šiandien jokio krepšinio nebus

   

   turim  pozicionuoti, kad mokesčių mokėjimas tai gerovės visiems kurimas..

  2. Lietuviškame ES pakraštyje mokesčiai kaip vakariniame ES pakraštyje

  Lietuvoje mokesčiai kaip Anglijoje 1:1 ir tada bus

  ...

  Lietuva - laimingos Tautos tvirtovė.

  Dėl aiškumo yra straipsnis šia tema

  va čia

  http://komentaras.lt/kodel-lietuvoje-negali-buti-tokie-mokesciai-kaip-ir-anglijoje/

  Dabar, Lietuvoje mokesčiai - plėšikiški.

  Pvz.Lietuvoje pritaikius Anglijos taisykles:

  – juridinio asmens (UAB, MB, IĮ, VŠĮ, …) registravimo kaina būtų apie 15 – 20 kartų (!!!) mažesnė;

  – pajamų mokestis būtų 2 kartus (!) mažesnis, prie MMA dydžio;

  – atskaitymai sodrai būtų bemaž 9 kartus (!!) mažesni, prie MMA dydžio;

  - plėšikiškojo psd nebūtų išvis;

  - ir t.t.

  Svarstom, susitariam ir veikiam ta kryptimi.

  Daugiau
  Atšaukti
  Susiję pasiūlymai
  Pasiūlymas Būsena Pasiūlymą palaiko
  Tvirtovė tvirtovėje Vystomas 0
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 3 Palaiko
  • 2 Neutralūs
  • 6 Kritikuoja
  • 4 Siūlo
  Donatas Šimelis siūlo kaip įgyvendinti sprendimą Nr.1 :
  Klipukai manau turėtų būti kuriami crowdsource principais - skelbiamas konkursas, geriausieji rodomi per TV. Tokiu būdu būtų išvengta įvairių machinacijų perkant filmukų kūrimo paslaugas ir rodomi būtų tik tikrai geriausi, bet nufilmuoti "iš idėjos", o ne dėl finansinės naudos.
  1. 2012-03-16 12:09
  Romas Sadauskas kritikuoja sprendimą Nr.1 :
  Tik ne už mano mokesčius.
  6. 2012-11-08 09:01
  Saulius Kuprėnas: Koks skūpus :D
  6.1 2013-05-01 21:16
  Erikas Kneižys palaiko sprendimą Nr.1 :
  Pritariu idėjai.
  Dar viena gruboka mintis, ką, mano nuomone, turėtų vaizduoti vienas iš reklaminių filmukų: reiktų kaip nors perteikti, jog mažiau slepiant mokesčius, t.y. jų daugiau surenkant galima būtų juos ir sumažinti.
  2. 2012-03-16 12:47
  Andrius Chaladauskas kritikuoja sprendimą Nr.1 :
  Nematau čia nieko „Jėgiško“. Reikia suprasti kodėl mes mokame mokesčius? Kas yra valstybės turtas? Atsakau: Valstybės turtas tai visų mūsų suneštas turtas, kuris yra naudojamas socialiniai atskirčiai mažinti (pensijos, pašalpos, kompensacijos, išmokos ir t.t.), administraciniai veiklai (apskaitai, priežiūrai, tvarkai palaikyti, įstatymų įgyvendinimo, priežiūros ir t.t.), švietimui, ekonominės aplinkos kūrimui, stambių projektų įgyvendinimui ir dar daugeliui kitų sričių. Taigi mokesčius mokėti re...ikia, bet nei vienoje šalyje žmonės nesiveržia to daryti ir jeigu gali teisėtai pasinaudoti mokesčių lengvata, tai būtinai ją ir naudojasi. Lietuvoje praktikuojamas dar drastiškesnis būdas nemokėti mokesčių visai. Manau dauguma žmonių supranta mokesčių neišvengiamumą ir tikrai juos mieliau mokėtu, jeigu turėtu pakankamai pajamų, jeigu nematytu neūkiškumo iš valdžios, jeigu nesigundytu „taupyti“ mokesčių sąskaita, taip kaip taupo kaimynas, jeigu butų geresnis socialinis klimatas, jeigu..., jeigu..., jeigu... Galima tęsti iki begalybės. Nekaltinų į valdžią išrinktų asmenų dėl tokios situacijos kuri yra mūsų valstybėje, nes jie yra pačių mūsų atspindys ir jeigu mes išrinktume į valdžia visai nežinomus Lietuvos žmones, kurie iki to laiko keikė valdžią, duodu 99 proc., kad niekas nepasikeistu. Čia kaip dilema kas pirmesnis višta ar kiaušinis? Aš supratau, kad reikia keisti žmones, o tik tada kitokie žmonės išsirinks kitokią valdžią ir sukurs kitokią Lietuvą. Manau jūsų reklama „Mokesčius mokėti jėga“ nei į tvorą, nei į mėtą... Tačiau socialinių, švietėjiškų, pamokančių informuojančių apie teises ir pareigas reklaminių klipukų tikrai reikia. Tai žaisminga forma padedanti perduoti svarbią informaciją plačiajai visuomenei. LT2 galėtu kaip tik ir užsiimti (inicijuoti) panašią veiklą. Daugiau
  11. 2013-04-05 14:51
  Robertas Sutkus: visi suprantam, kad mokesčiai yra gerovės garantas toje valstybėje gyvenantiems žmonėms, bet 95% žmonių, o kas svarbiausia verslininkų požiūris, kad mokesčiai yra blogis. ir visiskai kitas klausimas ir kita tema ir siulymas mokesčių panaudojimas ir švaistymasis per viešuosius pirkimu...s ir tt, skolinimasis ir visi blogi darbai kuriuos padaro valdininkai, Lietuvos žmones dar labiau varo į neviltį.. dėl to pirmas žingsnis turi būti žmonėms įkalama ir parodoma kodėl mokesčius mokėti verta ir ką žmogus gauna už tai ką sumoka bendrai. Daugiau
  11.1 2013-04-15 12:53
  Andrius Chaladauskas: Įkalti galima nebent vinį į lentą, o žmogui kuo daugiau kali, tuo daugiau jis priešinasi ir taip bus visada. Reikia ieškoti priežasties-pasekmės ryšio, ugdyti atsakomybe, sąmoningumą, kad žmoniją elgtųsi kuo išmaniau. Beje kaip tai padaryti niekas nežino. O kalimai, draudimai i...r prievolės turėtu baigtis, jeigu norime judėti į prieki, keistis ir tobulėti. Daugiau
  11.2 2013-04-19 13:36
  Simonas Audickas: gal čia vėl prieisim kelią, kad kol kas nėra didelio poreikio, nes mes nežinome, kur mokesčiai keliauja. Žinodami, už ką mokame, ir ką iš to gauname, gal ir bus tas kelias, kuriuo einame. Turima omenyje, kad valstybės finansai nėra iki galo skaidrūs, ir todėl žmonės mato mokesčius ...ir biudžetą, kaip juodąją skylę, vietoj excel skaičiuoklės, kiek gauta ir kur išleidžiama. Daugiau
  11.3 2013-04-19 14:07
  Ramūnas Medelis kritikuoja sprendimą Nr.2 :
  Nesamonė, keisti Lietuvą reikia nuo valdžios. Pirma ji turi pradėti skaidriai dirbti tada męs.
  14. 2018-01-01 21:12
  Adomas Mickevičius: Pirmiausiai visos partijos turi nustatyti kelias pagrines kryptis pagal kurias dirbtų visos vyriausybės. T.y. kas metai turėtų konkrečiai atsiskaityti kas padaryta pagal kiekvieną kryptį. Jų nereikia daug. Pvz. : 1) Kiek yra valdiško turto mln. eur, metinis pokytis; 2) kiek dirba vald...ininkų tūkst. vnt., metinis pokytis; 3) kiek turto išieškota iš valdiško turto švaistūnų ir grobikų eur.
  Kryptys gali būti ir kitokios, bet bųtinai konkrečios ir pastoviai kontroliuojamos. Tada piliečiai galėtų lengvai palyginti darbą o ne pliurpalus.
  Daugiau
  14.1 2018-02-05 18:37
  Daugiau
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos