Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Parama valstybės biudžetui

  Kęstutis Kvietkauskas , 2013 m. balandžio 22 d.
  Ekonomika
  Vystomas

  Problema

  • Dauguma Lietuvos žmonių keikia valdžią, kad reikia mokėti mokesčius, nesupranta kur jie yra naudojami ir iš vis kam juos reikia mokėti. Kas tik gali, tas slepia mokesčius, kad tik nereikėtų mokėti. O tiems kam pavyksta nuslėpti yra laikomi protingais ir išmintigais.

   Vieną iš gražiausių pinigų surinkimo būdų taiko wikipedia. Kai jai reikia pinigų, ji paskelbia kokios sumos reikia ir prašo visų aukoti. Surašo keik ir kur planuoja išleisti. Iki šiolei jiems nekilo problemų surinkti reikiamą sumą pinigų.

   Manau atėjo laikas, kai Valstybės turi išmokti prašyti, o ne atiminėti pinigus iš žmonių

   Plačiau

  Nuorodos

  Palaikančiųjų skaičius: 0

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Savanoriška parama valstybės biudžetui

  Taikyti panašų pinigų surinkimo principą kaip ir wikipedijoje. Valstybė galėtų paskelbti projektus ir tam projektui įgyvendinti reikalingą pinigų sumą. Aukoti galėtų viso pasaulio žmonės, jegu jiems tik pasirodytu, kad tas projektas įdomus ir reikalingas. Pradžioje būtų galima pradėti nuo nedidelių sumų ir projektų, o metams bėgant privalomi mokesčiai galėtų mažėti, o savanoriškai surenkamų pinigų suma vis didėtų. Po 50 metų biudžetas būtų surenkamas tik iš savanoriškai sumokamų lėšų.

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 0 Neutralūs
  • 1 Kritikuoja
  • 1 Siūlo
  Irmantas Dinapas siūlo kaip įgyvendinti sprendimą Nr.1 :
  Visų pirma mūsų valstybė, kaip ir bet kuri kita šalis naudojasi tokia finansine struktūra kaip obligacijų emisisjos, jai nori paremti valstybę prašom eini į banką ar naudodamasis e-bankininkyste ir nusiperki obligaciju iš išleidžiamos lietuvos valstybės obligacijų emisijos.
  Mano pasiūlimas būtu toks kad stambieji valstybiniai projektai (pvz dujų terminalas ar kad ir atomines eletrinės statyba) būtų igivendinami pasitelkus išleidžiant valstynių obligacijų emsiją tiesiogiai susietą su vykdo...mu projektu tai reiškia visos lešos gautos paltinant tą obligacijų emisją būtų skirtos butent tam projektui. pirma pasiūlant ją lietuvos piliečiams su atleidimu nuo pajamų mokesčio už gaunamas palūkanas nuo šitų oblogacijų,tik paskui nesurinkus pakaknkamai lėšų sūlyti tarptautinio kaptialo investuotojam su 100 proc valstybės garantija, pasibaigus obligacijų terminui valstybė arba išperka jas arba konvertuoja į įkurtos įmonės akcijas pagal nustatytą vertę, taip visuomenė manau gana noriai prisidėtų prie projektų, tokiu būdu projektai būtų vykdomi žymiai skaidriau ir atsakingiau o visuomeinės lėšos buūtu apsaugotos nuo iššvaistymo. Daugiau
  2. 2013-12-07 17:45
  Simonas Audickas kritikuoja sprendimą Nr.1 :
  Ar aš kažko nesuprantu, ar tai jau senai egzistuoja?
  1. 2013-04-22 15:17
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos