Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau PASKUTINIS ŠANSAS - TAUTOS TRIBUNOLAS, O TAUTOS TRIBUNOLAS - PASKUTINĖ VILTIS

  Valdas Jėcka , 2018 m. vasario 24 d.
  Korupcija Politika Teisėsauga
  Vystomas

  Problema

  • Kadangi Lietuvos Temidė yra akla ir bejėgė, reikia nedelsiant visuotiniu tautiečių susitarimu suburti nepriklausomų autoritetų Tautos Tribunolą (TT), kuris būtų pajėgus DERAMAI ĮVERTINTI IR PASKELBTI LIETUVAI faktus apie tai, kas konkrečiai ir kokią žalą darė ir daro mūsų Valstybei. (respublika.lt)

    

   Plačiau

  Palaikančiųjų skaičius: 0

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. PASKUTINIS ŠANSAS - TAUTOS TRIBUNOLAS, O TAUTOS TRIBUNOLAS - PASKUTINĖ VILTIS

  Pradžiai reikia susikoncentruoti į brangiausias aferas:

  1. Milijardus kainavęs Ignalinos atominės elektrinės uždarymas.  Kokia žala ir kokia nauda Lietuvai? (Ir kam asmeniškai?)

  2.  „Mažeikių naftos“ gamyklos  „pardavimas“ ir perpardavimas. Kokia žala ir kokia nauda Lietuvai? (Tyrė buv. prokuroras A.Klimavičius.)

  3. „Paksogeito“ skandalas. (Tyrė buv. Konstitucinio Teismo pirm. E.Kūris ir Strasbūro teismas.)

  4. SNORO ir ŪKIO bankų užgrobimas ir sunaikinimas. Kokia žala Lietuvai ir kam nauda asmeniškai? (Tyrė V.Mazuronio komisija.)

  5. Slaptų JAV kalėjimų atsiradimas Lietuvoje - kokia žala, panauda ir nauda: ypač - VSD darbuotojams? (Tyrė prez. D.Grybauskaitė.)

  6. INDEPENDENCE ofšoras - kokia žala ir nauda Lietuvai? (Tyrė A.Skardžiaus komisija.)

  Medžiagos daugiau nei reikia. Neminint PEDOFILIJOS ir virtinės keistų žmogžudysčių Garliavos istorijoje (tyrė N.Venckienė) bei mįslingos VSD patrioto V.Pociūno žūties Minske („tyrė“ LR žurnalistė B.Vyšniauskaitė). Dauguma jos nukeliavo į Seimą ir pasimetė tarp komisijų bei jos narių.

  Esminis klausimas: ar rasis „Didvyrių žemėje“ drąsių vyrų bei moterų? Kas drįs atskleisti tiesą?

  Svarbu neleisti šios idėjos politizuoti: nė vienas partinukas neturėtų patekti į autoritetingo liaudies teismo sudėtį. Kiek Seimo komisijose bandė aiškintis tiesą, kairieji dangstė savų nuodėmes, dešinieji - savų, o liberalai - savų ir verslininkų. Todėl šnipštas ir gavosi. Visi buvo suinteresuoti aferas nutylėti.

  Kandidatai į Tautos Tribunolą: Arvydas Juozaitis (jei nemaišys režisūros šleifas), Darius Kuolys (jei nemaišys Sorošo šleifas), Zigmas Vaišvila (jei nemaišys teismų šleifas), draugas Nakas (jei nemaišys „liaudies priešo“ etiketės šleifas), Artūras Skardžius (jei nemaišys etikos pažeidimų šleifas), Valentinas Mazuronis (jei nemaišys daugpartinis šleifas), Vytautas Rubavičius (jei nemaišys persekiojimo manijos šleifas), Egidijus Bičkauskas (jei nemaišys kun. Svarinsko tardymo šleifas), Rolandas Paksas (jei nemaišys impičmento šleifas), o viską finansuos ir organizuos Vitas Tomkus (jei tik nemaišys „marechotkės“, KGB, FSB, MOSADO, antisemito, homofobo, ksenofobo, SEB griovėjo, aludario ir t.t. šleifai).

  Pasiūlymas: respublika.lt

  va čia

  http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/paskutinis_sansas__tautos_tribunolas_o_tautos_tribunolas__paskutine_viltis/,coments.1#komentarai

  Atšaukti
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos