Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Peticijos rengimas prieš generalinio prokuro atleidimo tvarkos keitimą, kurios pataisas greitu metu vėl svarstys seimas

  Irmantas Dinapas , 2013 m. gruodžio 9 d.
  Politika Teisėsauga
  Neaktualus

  Palaikančiųjų skaičius: 2

  Kodėl nebeaktualus?

  Nes seimas jau priemė sprendimą 

  Trumpa ataskaita iš to seimo posėdžio http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=4445&p_d=143104&p_k=1

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Peticijos pasirašymas elektorniniu būdu ir įtekimas prezidentūrai ir seimui

  Jai bus nuspręsta įgivendinti šį sumanymą tuomet bus formuluojamas peticijos tekstas ir pradėti rinkti elektroniniai parašai. Prieš seimo numatytas pataisas, dėl generalinio prokuroro atleidimo tvarkos, kuri prieštarauja konstitucijai.

  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 0 Neutralūs
  • 1 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Donatas Šimelis kritikuoja sprendimą Nr.1 :
  Tik nesu tikras, ar čia reikalinga peticija šioj vietoj - jeigu Konstitucinis teismas patvirtins, kad pataisos prieštarauja Konstitucijai, jos šiaip ar taip negalės būti priimtos. O jeigu neprieštarauja, tai tegu sau atleidinėja, man tai dėl to neskauda visai :) Kam ta peticija? :)
  1. 2013-12-09 14:47
  Irmantas Dinapas: taip sutinku , bet seimas net nelaukę konstitucinio teismo sprendimo kėtina priimti šias pataisas.
  1. Mano nuomone tokie asmenys kaip generalinis prokuroras konstitucinio teismo teisėjai negali būti renkami vieno kažkurio valdžios organo, kaip ir numatyta konstitucijoje. pavizdys tarkime partija l...aimi didžiąja dauguma balsų rinkimus, pasirodo kad kai kurie jų nariai yra labai korumpuoti prokuroras pradeda tyrimą, kadangi tie nariai priklauso daugumai, jie atleidžia tą prokurora ir į jo vietą pasiema sau palankų.
  2. Tiesiog manau jeigu socialinis tinklas lietuva2 yra sukurtas išreikšti visuomenės valiai va tokiais momentais mum ir dėretų pareikšti nuomonę viešai. Žinoma suformulavus aiškiai savo poziciją ir argumentus.
  3. Greičiausia mes nieko nepakeisime, bet tuo parodysime, kad mes darome, tai kas mūsu jėgose ir ne tik diskutuojame ir palaikome kažkokius sprendimus virtualiai.
  Daugiau
  1.1 2013-12-09 15:01
  Donatas Šimelis: Tuomet pirmas žingsnis būtų gerai išsinagrinėti Peticijų įstatymą, nes kiek žinau dabar absoliuti dauguma peticijų Seimo peticijų komisijos nėra net pripažįstamos peticijomis, nes netenkina joms keliamų reikalavimų, ir toliau nėra net nagrinėjamos. Todėl šiuo atveju reikėtų viską pa...daryti nepriekaištingai. Užsiimsi? Daugiau
  1.2 2013-12-09 15:26
  Irmantas Dinapas: Taip jaigu bus palaikančiųjų bent 50
  1.3 2013-12-09 15:59
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos