Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Sociokratinis (holokratija) valdymo modelis

  Valentinas Repšys , 2016 m. gegužės 27 d.
  Savivalda Teisė
  Vystomas

  Problema

  Iš pirmininko (valdybos) tikimasi visų problemų sprendimų. Be abejo, už dyką, ir patiems nei piršto nepajudinus. Per susirinkimą vienas kitas liežuviu daug judina. Visas "darbas". Garsiai rėkiantys "vagia" kažkodėl nenori pirmininkauti ir prisivogti. Tai eikit pirmininko pareigas, prisivogsit. Nu. Suaukit pagaliau - senio šalčio nėra. Net jei ir būtų, tai stebuklai tik per Kalėdas, o pirmininkas "kaltas" ištisus metus. Gediminas sutiko tik vienerius metus dirbti - kol perduos vadžias kitam. Pabursiu ateitį - kito nebus (nebent įvyks stebuklas ir Gediminas persigalvos). Tokia bendrija kaip yra dabar be pirmininko negali egzistuoti. O ir atlaikyti nepagrįstus kaltinimus, namus padaryti "praxodnoi dvor" niekas nenori.

  Palaikančiųjų skaičius: 0

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  2. Nauja - tai užmiršta sena. Kapos teisė

  Nauja - tai užmiršta sena. Kapos teisė

  Šaltinis

  1. Sociokratinis (holokratija) valdymo modelis
  Sprendimas būtų pakeisti demokratinį valdymą holokratija (sociokratija).Grubiai tai būtų sodų valdymo išskaidymas pagal gatves / gabaliukus. Sakykim yra vienas atstovas vienos ar kelių gatvių, ir tos gatvės kaimynai sprendžia problemas patys. Kitose gatvėse - kitas atstovas. Patiems yra geriausiai žinoma problemos, ir patiems vietiniams geriausiai rasti sprendimus.Taip nuimama našta nuo pirmininko. Pirmininko funkcija liktų tik kaip oficialaus asmens, kai reikia parašo, na ir Ąžuolų gatvės :) Galbūt net pirmininko nereiktų, tik reiktų pagalvoti, kaip teisiškai susitvarkyti, kad oficialūs asmenys (seniūnas, girininkas, savivaldybėje) kalbėtų. Čia truputį apie pačią sociokratiją.... Daugiau
  Atšaukti
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 2 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Bolis Kemeklis rašo apie sprendimą Nr.2 :
  Pirma- te atsilaisvina valdžios nuo socialistinės smarvės. O tik po to sekantys klausimai.
  2. 2016-09-11 22:46
  Edgaras Edgaras Edgaras rašo apie sprendimą Nr.2 :
  palaikau valdyti yra sudėtinga todel reiketu tureti aisku plana o ne blevyzgoti
  1. 2016-07-06 13:47
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos