Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Teisinė (ne)tvarka

  Valdas Jėcka , 2017 m. gruodžio 7 d.
  Politika Teisė Teisėsauga
  Vystomas

  Problema

  Citatos apie problemą

  "Vytautas Landsbergis pasirašė antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą, tačiau jį priėmė LR signatarai"

  https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.06267D86738E

  "Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo."

  Dr. Jonas Ramanauskas

  Palaikančiųjų skaičius: 0

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  6. Konstitucinis teisėtas valstybės perversmas

  Planas:

  renkamo prokuroro institucijos įsteigimas;

  antikonstitucinio Seimo rinkimų įstatymo pertvarka;

  išviešinti valstybės finansus;

  pertvarkyti valstybinį transliuotoją į visuomeninį;

  įteisinti Lisabonos sutartį;

  užsienio karinių bazių įteisinimas.

  (Audrius Nakas) va čia

  https://www.youtube.com/watch?v=WB4U-1k8eL4

  5. Tikroji mūsų konstitucija - pirminio pavidalo

  Dėmesio

  Lietuvos gynėjams, tikroji konstitucija buvo bei yra tik pirminio pavidalo, priimta 1992.10.25. Kai Vytautas Landsbergis pasirašė antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą, bei kai Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo, tai bet kokie konstitucijos straipsnių keitimai Seime yra niekiniai. Lietuvos gynėjų tvirta nuostata - kelių partijų l. klastingi politikai neteisėtai pasisavino įstatymų kūrybos galias, įstatymų vykdymo (vyriausybines) galias.

  Lietuvos gynėjams yra galiojantis tik toks konstitucijos

  47 straipsnis

  Žemė, vidaus vandenys, miškai, parkai nuosavybės teise gali priklausyti tik Lietuvos Respublikos piliečiams ir valstybei.

  Žemės sklypai nuosavybės teise įstatymų nustatyta tvarka ir sąlygomis gali priklausyti užsienio valstybei – jos diplomatinėms ir konsulinėms įstaigoms įkurti.

  Lietuvos Respublikai išimtine nuosavybės teise priklauso: žemės gelmės, taip pat valstybinės reikšmės vidaus vandenys, miškai, parkai, keliai, istorijos, archeologijos ir kultūros objektai.

  Lietuvos Respublikai priklauso išimtinės teisės į oro erdvę virš jos teritorijos, jos kontinentinį šelfą bei ekonominę zoną Baltijos jūroje.

  Visas tikrosios kontitucijos tekstas yra va čia https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.47BB952431DA

  "Šiandien daugybė žmonių piktinasi, kad kažkada Sąjūdis nuvyto. Šventa tiesa. Sąjūdžio programa iš esmės liko neįgyvendinta, ..." Vytautas Radžvilas Visas jo pasisakymas va čia http://www.propatria.lt/2017/06/vytautas-radzvilas-lietuva-dabartizmo.html

  Lietuvos gynėjai, atgaivinkime pirmines Sąjūdžio galias.

  4. Nacionalinis Lietuvos Išsivadavimo Judėjimas

  Jeigu yra dar Lietuvoje tų vat vyrų, reikalingas Lietuvai Nacionalinis Lietuvos Išsivadavimo Judėjimas, kovai prieš okupantus. Siūlo Žilvinas Razminas, nuo 1:07:07 va čia https://www.youtube.com/watch?v=1t5NNS_Mhqc     (patartina peržiūrėti visą šio vaizdo įrašą iš Seimo, kad būtų suprastas bėdos sprendimo būdas)

  3. Klastingųjų partijų naikinimas

  Už l. sunkius padarinius Lietuvai, eiti link visų buvusiųjų (bei esamų) Seimo partijų visiško sunaikinimo - tikrosios liustracijos. Ketvirtį amžiaus trukusios klastingųjų partijų veiklos prieš Tautą bei Lietuvą laikmetis išryškino tikruosius valstybės griovėjus. Visų Seimo partijų susivienijimas prieš Tautą geriausiai buvo matomas 2013 - 2014 metų referendumo "Tautos valia" darymo metu.

  ...

  Visiško sunaikinimo prisiprašė ir klastingiausioji bei šio Seimo įtakingiausioji LVŽS partija, dėl siekio naikinti saugiklius svetimšaliams žemgrobiams. (citata, dėl aiškumo) "Rugsėjo 26 d. 70 Lietuvos Respublikos Seimo narių pritarė naujos redakcijos Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo įstatymo projektui Nr. XIIP-1902(4)ES po pateikimo.

  Prieš balsavo 4 Seimo nariai , susilaikė – 14 Seimo narių.

  Šio įstatymo pataisomis, kurias parengė  Seimo Kaimo reikalų komiteto sudaryta darbo grupė, siekiama naikinti įstatymo saugiklius ribojančius galimybes Lietuvos žemę parduoti užsieniečiams.Šiam Seimo sprendimui viešai pasipriešino tik vienas Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų Seimo frakcijos narys Povilas Urbšys, priminęs, kad šie saugikliai dėl žemės pardavimo atsirado reaguojant į 300 000 surinktų Lietuvos respublikos piliečių parašų dėl referendumo, o Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga buvo viena iš pagrindinių politinių jėgų, kuri prisidėjo prie referendumo organizavimo." Daugiau apie tai va čia http://alkas.lt/2017/09/26/tragiskas-sutapimas-nusizudzius-kovotojui-uz-lietuvos-zeme-seimas-emesi-naikinti-zemes-pardavimo-saugiklius/

  Daugiau
  2. Kuriame Seimo rinkimų įstatymą

  1. Visi įgalintys, pasirinktos asociacijos paramos sąskaitą pildom SMS žinutėmis po 1 eurą.

  2. Samdom teisininkus, kad sukurti Seimo rinkimų įstatymą, derantį su konstitucija.

  3. (Sekančius sumanymo įgyvendinimo veiksmus deriname pasitardami čia)

  1. Vytauto Landsbergio teismas
  Atšaukti
  Susiję pasiūlymai
  Pasiūlymas Būsena Pasiūlymą palaiko
  Mažinti vegetuojančių partijų skaičių Vystomas 18
  Į Seimą rinkime ne partijas, o asmenybes Vystomas 12
  Į Seimą ir savivaldybių tarybas rinkti tik tiesiogiai, atsisakyti rinkimų pagal (partijų) sąrašus. Vystomas 19
  Panaikinti nekonstitucinę partijų valdžią Vystomas 5
  Akcija "Už demokratinių procesų plėtrą internete" Vystomas 4
  Dėl laipsniško perėjimo prie dviejų pakopų (rūmų) principo įstatymų leidyboje, nekeičiant Konstitucijos Vystomas 0
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 3 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 0 Siūlo
  Donatas Šimelis rašo apie sprendimą Nr.2 :
  Apie tai galima mąstyti, tik pradėti reikėtų turbūt ne nuo įstatymo kūrimo, o nuo sutarimo dėl pagrindinių principų, kokia tą rinkimų sistema turėtų būti. Ką manote apie pasiūlymus, pateiktus čia: https://www.lietuva2.lt/pasiulymas/i-seima-rinkime-ne-partijas-o-asmenybes/520c9f5d0a1d0d0bc8ccf84f#520ea67b0a1d0d0c3461accd?
  1. 2017-10-11 10:22
  Valdas Jėcka: Puiku, vertingų minčių čia yra tik reikia, kad būtų "atsijojamos" (gal ir Seimo rinkimų įstatymu) Tautą skurdinusios bei Lietuvą griovusios asmenybės (ir jųjų palikuonys) iki šiol buvusios Seime, vyriausybėje bei prezidentūroje. Rinkimuose atrinktieji turėtų būti šalinami ir už rinki...minių pažadų nevykdymą, nedelsiant (kažkokiu tai būdu). Daugiau
  1.1 2017-10-11 11:30
  Valdas Jėcka rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Žinia (kad suprasti kas yra kas)
  Citata
  "Sąjūdžio Seimas, vasario 15 dieną, Kaune, 1989 metai, Kaunas (jisai buvo šeimininkas, Kaune, muzikiniame teatre viskas vyko) mes k_a_t_e_g_o_r_i_š_k_a_i norėjom, kad būtų deklaracijoje nepriklausomybė. Landsbergis gulė kryžium, kad ne. Mus rėmė Terleckas (Antanas). " Egidijus Klumbys
  va čia (nuo 1:42:22)
  Lietuvos Nepriklausomybės idėjos raidos aspektai. 2018 06 06
  https://www.youtube.com/watch?v=TSLfpY_K2Mk

  Lietuvos Nepriklausomybės idėjos raidos aspektai. 2018 06 06

  Apskritojo stalo diskusija. Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis: ekonominiai, politiniai ir geopolitiniai Lietuvos Nepriklausomybės idėjos raidos aspektai. Lietuvos istorijos institutas 2018 06 06 Diskusijos moderatorius Prof.

  3. 2018-07-15 15:40
  Valdas Jėcka rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Patartina visiems pamatyti spaudos konferencijos štai šį vaizdo įrašą Seime, kuriame yra kalbama ir apie Vytautą Landsbergį, kad suprasti kas yra kas.
  https://www.youtube.com/watch?v=90oXL5qcUt0
  2018-01-03 Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos sp. konf.

  Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Pirminės Lietuvos valstybės pamatų supuvimo priežastys". Dalyvauja Kovotojų už Lietuvą sąjungos pirmininkas Vytautas Šustauskas ir antivalstybine veikla kaltinamas Žilvinas Razminas.

  2. 2018-01-04 12:40
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos