Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Tvirtovė tvirtovėje

  Valdas Jėcka , 2017 m. spalio 6 d.
  Politika
  Vystomas

  Problema

  • Sveiki gyvi, matomiausia ir pati pavojingiausia mūsų bėda - l. greitai tuštėjanti Lietuva dėl gyventojų persikraustymo į vakarinį ES pakraštį ir bet kur kitur svetur, nors Lietuvoje galėtų gyventi 25 milijonai (!!!) gyventojų, lyginant su Anglija. Daug ženklų rodo, kad Lietuvos valstybės kūrėjai yra ženkliai silpneni, nei griovėjai. Todėl tenka ir man prisijungti prie bendro kūrybinio darbo čia, kad Lietuva taptų laimingos Tautos tvirtove. P.S. Turime labai gerą el. priemonę (Lietuva2.lt), telktis dėl Lietuvos valstybės kūrimo. Pagarba visiems tiems, kas įgyvendino ir puoselėja tai iki šiol savo nuoširdžiu darbu. Plačiau

  Palaikančiųjų skaičius: 0

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Baltoji tvirtovė

  Prie esamos netvarkos aplinkybių, kai paralyžiuojama bet kokia ūkinė veikla Lietuvoje, galima sukurti tobulas veiklos sąlygas bendruomenės klestėjimui, sukurti veikiančios bendruomenės pavyzdį visai Lietuvai, naudojant elementarias priemones ir tam yra įregistruota įstaiga.

  _____________________________________

  Silpna gyventojų perkamoji galia Lietuvoje?

  Nepriteklius ir skurdas?

  Neįperkam lietuviškų gaminių, o svetur pagamintieji ir atvežtiniai yra su mažesne kaina?

  Daugiau perkam iš svetur nei parduodam svetur?

  Tuštėjanti Lietuva dėl gyventojų persikraustymo į vakarinį ES pakraštį ir bet kur kitur svetur, nors Lietuvoje galėtų gyventi 25 milijonai žmonių, lyginant su Anglija?

  Tuštėjanti Lietuva dėl mažo gimstamumo?

  Lietuva yra netinkama žmonėms gyventi dėl sukurtų taisyklių?

  Tokie ir panašūs klausimai sprendžiami asociacijoje „BALTOJI TVIRTOVĖ“.

  Kviečiu jungtis ir dalyvauti.

  Pasitariant, kruopščiai įgyvendinus sumanymą, reikalai pajudėtų visuotinio gėrio link.

  _____________________________________

  Mes privalome telktis bei telkti pajėgas ir bandymo keliu įrodyti, kad Lietuvoje galima gyventi oriai (ir su MMA). Tokio, šio sumanymo įgyvendinimui nereikalinga partijų politikų malonė iš Seimo vyriausybės prezidentūros.

  Gamtos yra duota mums visko, kad klestėtume. Kuklios įstaigos rėmuose, parodykime veikiančios bendruomenės sektiną pavyzdį visai Lietuvai.

  Jei (gelbėjimosi) laivas būna (skęstančiame) laive, tai gali būti ir (baltoji) tvirtovė (griaunamojoje) tvirtovėje - Lietuva.

  Atšaukti
  Susiję pasiūlymai
  Pasiūlymas Būsena Pasiūlymą palaiko
  mokesčius mokėti JĖGA Vystomas 30
  Verslo idėjų inkubatorius Vystomas 1
  Prisijunkite, jeigu norite komentuoti
  Argumentai
  • 0 Palaiko
  • 1 Neutralūs
  • 0 Kritikuoja
  • 1 Siūlo
  Valdas Jėcka siūlo kaip įgyvendinti sprendimą Nr.1 :
  Reikalingas
  "... atitinkamos sistemos sukūrimas Lietuvos viduje, ir gyvenimas pagal tą sistemą atskiroms bendruomenėmis. Šita sistema turi būti aukštesnė, nei yra dabar pačioje Lietuvoje. Sukūrus šią sistemą, žmonės galėtų pereiti gyventi pagal šitą sistemą, o ta senoji tegu lieka šitiems dinozaurams, kuriems yra gerai, ir kurie nenori nieko keisti. Todėl su laiku žlugs dinozaurai, bet Lietuva išliks." (Raigerdas 2019-08-25 21:17)
  2. 2019-09-21 10:43
  Donatas Šimelis rašo apie sprendimą Nr.1 :
  Pažangių bendruomenių idėja nėra nauja - jau buvo bandymų jas kurti, bet negirdėjau, kad kuris nors iš jų būtų baigęsis sėkmingai. Šiame pasiūlyme trūksta informacijos arba nuorodų į šios bendruomenės aprašymą - kuo ji išskirtinė, kokios būtų jos vertybės, bendri, jos narius vienijantys principai? Problemos - aiškios, bet o kaip jos sprendžiamos Baltojoje Tvirtovėje?
  1. 2017-10-06 10:30
  Valdas Jėcka: Bendruomenės aprašymo dar nėra, nes tai yra tik sumanymas tvarkytis Lietuvoje šiek tiek kitokiu būdu nei dabar. Pavyzdys dėl aiškumo: partijų politikai verčia mus žaisti krepšinį, kai mes norime žaisti krepšinį 2 ir žaidžiam. Bendruomenė – pirmeiviai, norintys žaisti krepšinį 2 su mūsų taisyklėm.
  Apskritai, tai be...ndruomenės aprašymo nėra ir nereikia, nes mes jau turime bendruomenę kuri:
  bendrauja lietuviškai;
  trokšta gyventi oriai Lietuvoje.
  Man yra žinomi keli keisti ir nesėkmingi bandymai kurti bendruomenes, nes einant pirmyn į praeitį ir kurių viena norėjo iš politikų gauti veltui žemių teritorijos. Nepaisant to, manau, kad ir dabar mes turime tik vieną esminį sprendimo būdą - tvirtovė tvirtovėje su pirmeivių bendruomene. Manau, kad toks sprendimo būdas yra vienintelis, nes yra ženklų, kad (cituoju)
  “Lietuvos Respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo.”
  (dr. Jonas Ramanauskas)
  Donatai, problemų sprendimo detales (žaidimo taisykles) aptarsime sekančiame žingsnyje, kai išsiaiškinsime esminį sprendimo būdą. Sutariam? : )
  Daugiau
  1.2 2017-10-07 09:23
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos