Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Verslo idėjų inkubatorius

  Donatas Šimelis , 2017 m. rugsėjo 9 d.
  Lietuva 2.0 Verslas
  Vystomas

  Problema

  Turbūt visiems mums kartais kyla genialių verslo idėjų, tačiau kartais mes jų genialumo patys nesuvokiam, kartais trūksta drąsos, žinių, komandos, laiko ar kitų išteklių jų įgyvendinimui, ir taip Lietuva lieka be naujų darbo vietų. Egzistuojantys startup'ų skatinimo sprendimai reikalauja jau turėt nemenką įdirbį, galėt skirti laiko pristatymams, pitch'ams, verslo plano rašymams ir kitai su tuo susijusiai veiklai, kas dažnam dirbančiam asmeniui yra per didelė prabanga. Taip daug gerų idėjų ir lieka neįgyvendintos.

  Palaikančiųjų skaičius: 1

  Sprendimo palaikymas: 100,00%

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  2. Verslo idėjų portalas

  Sukurti portalą, kuriame būtų registruojamos "žalios", bet originalios verslo idėjos, jos pasitikrinamos, vystomos, suburiama komanda jų įgyvendinimui, galbūt net verslo planai paruošiami online ir pan. Užregzti ryšius su esamomis startup'ų bendruomenėmis ir sugalvoti, kaip šitą reikalą monetizuoti. Sukurti mechanizmą, kad kiekvienas, prisidėjęs prie idėjos vystymo, gautų kažkokios naudos, jai virtus realiu verslu. Paleisti viešinimo kampaniją, suburti tuo suinteresuotą bendruomenę, pritraukti investuotojus, verslo angelus, ir viską sudėlioti taip, kad kuo daugiau idėjų gautų profesionalią inkubaciją ar kitą reikiamą pagalbą. Visas kelias nuo idėjos iki sprendimo kurti verslą priėmimo turėtų būti įmanomas online, kad pasitikrinti idėjas būtų galima neatsitraukiant nuo kitų darbų.

  Tam, kad būtų prasmė naudotis tokiu portalu, labai svarbu būtų pritraukti įvairių sričių ekspertus, kurie prisidėtų prie jų vystymo. Ekspertai, kaip žinia, niekada neturi laiko, tai būtų reikalingas ir mechanizmas, kaip tų ekspertų netrukdyt nerimtais atvejais, bet gaut jų indėlį, kai idėja to tikrai verta. Na maždaug kiekviena idėja pirma turėtų surinkt pakankamą kiekį paprastų palaikymo balsų, arba gaut patvirtinimą iš administratorių, ir tik tuomet įsitrauktų ekspertai, o jiems turėtų būt tinkamai atlyginama už jų indėlį.

  Egzistuoja ir dabar panašių sprendimų (https://uzdarbis.lt/f218/verslo-idejos/, http://www.bznstart.lt/idejos), bet ten nepanašu, kad kažkas iš tų idėjų išsivysto. Gal būtų verta pabandyt padaryt geriau?

  1. Lietuva 2.0 kategorija "Verslo idėjos"

  Puslapy lietuva2.lt sukurti naują kategoriją "Verslo idėjos", ir čia registruoti visas originalias verslo idėjas. Jas pasitikrinti, vystyti, suburti komandą ir įgyvendinti naudojant esamą Lietuva 2.0 funkcionalumą. Papildomai būtų galima sukurti adresą pvz. www.lietuva2.lt/versloidejos, kuris iš karto pateiktų visų verslo idėjų sąrašą.

  Ar čia būtų tinkama vieta tam? Ar verta užsiimti tokiais žaidimais, gal geriau iš karto susikoncentruoti į sprendimą nr. 2?

  Atšaukti
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos