Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Žaislų biblioteka

  Sigita Abuceviciene , 2018 m. gegužės 23 d.
  Verslo idėjos
  Vystomas

  Problema

  • Kiekvienas, auginantis vaikus, susiduria su žaislų pertekliaus arba trūkumo problema. Vaikai visko nori, o tėvai, pagal galimybes, viską ir perka, nepaisant to, kad tas pirkinys būna svarbus dažnai tik vieną-kitą dieną, o tada namai užsigriozdina tik dar vienu niekam nereikalingu daiktu.  Panašiai mums buvo su vaikiškom knygelėmis, ir tik kai jos jau pradėjo nebetilpti į vaikų lentynas, atradom bibliotekas, ir dabar kas dvi savaites turim džiaugsmo akimirkas atsinaujinant vieną iš knygų lentynų, o dar ir pinigų sočiai sutaupom. Kodėl panašaus modelio nepritaikius žaislams?

   Plačiau

  Palaikančiųjų skaičius: 2

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Žaislų biblioteka

  visiškai sutinku - vaikams tikrai nereikia daugybės naujų žaislų. Jūsų labai geros idėjos, tik, manau, daug paprasčiau būtų padaryti tinklapį, kuriame kiekvienas norintis galėtų įdėti savo "skolinamus" žaislus (nuotraukos, trumpi aprašymai), susidomėję gali kontaktuoti tiesiai su savininku, kuris ar išsiunčia (apmoka, be abejo, tas, kuris skolinasi), ar susitikus paskolina. Aš mielai dalyvaučiau tokioje veikloje net ne dėl to, kad mano vaikai galėtų pažaisti, o dėl to, kad turim gerokai per daug žaislų, kuriuos gaila parduoti ar atiduoti, nes po kokio mėnesio vaikai vėl mielai su jais žais. o turėti sandėliuką žaislams... na, manau, jau per daug. dėl higienos - lygiai kaip ir perkant dėvėtą - pats gavėjas išsiplautų žaislus.

  Įsivaizduoju kažką panašaus į musumazyliai.lt, kur bet kas įdeda turimus žaislus, bet kas juos ir pasirenka. Yra rizika, kad pasiskolinęs negrąžins, bent man tai neatrodo baisu, na, bet galima ir čia kažką sugalvoti. dėl atlygio - iš tiesų gali būti kažkoks minimalus mėnesinis narystės mokestis, kur susimoki mėnesiui, jei kita mėnesį nieko nesiskolinsi - nieko ir nemokėsi, o tiems, kurie įkelia savo žaislus - turbūt sąžiningiausia būtų mėnesio gale padalinti gautus pinigus. puslapio savininkas galėtų gauti pinigus už reklamą ir paramą, kurią galima būtų skirti.

   

  Manau, kad tai tikrai aktualus dalykas.

  Atšaukti
  Susiję pasiūlymai
  Pasiūlymas Būsena Pasiūlymą palaiko
  Žaislų biblioteka Vystomas 1
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos