Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Ar islamo religija draustina Lietuvoje ?

  antanas paulius, 2018 m. sausio 1 d.
  Dvasingumas

  Dažnai mūsų valdžia eina įvykiams iš paskos. tad šis klausimas, nežiūrint kad nėra įtrauktas į valdžios svarstomų klausimų ratą,  yra kaip niekad aktualus, žvelgiant į visuomeninius pokyčius mums artimose Vakarų Europos ir Skandinavijos šalyse. Kur formuojasi islamo šalių imigrantų anklavai, nepavaldūs juos priėmusių šalių įstatymams. Visi matome kas vyksta Vokietijoje švenčių metu - gelžbetoninės apsaugos, tūkstančiai ginkluotų karių, skanavimo vartų sistemos ir tt. Tai yra milžiniški resursai, nutraukti nuo eilinių žmonių biudžetų mokesčių pavidalu. Tūkstančiai išprievartautų moterų. Nutylimi ir lietuvių genocido atejai - Švedijos mokykloje musulmonų imigranto  peiliu nudurtas lietuvių išeivių vaikas - tik eilinis tokio ,,kultūrinio" tauytų maišymosi paveldo reiškinys. Nyderlandų miestų merai nebepuošia aikštėse Kalėdinių eglių, kad ,,neįžeistų" musulmonų jausmų. Vakarų europa palengva virsta dėl nežaboto islamistų gimstamumo  naujomis islamo valstybėmis. Islamo šventraštis Koranas daugybėje vietų ragina naikinti, žudyti, apgaudinėti ir kitaip diskriminuoti kitatikius ir ateistus. 

  Nuorodos

  26%
  74%

  Balsų skaičius : 19 + 21

  Prisijunkite, jeigu norite pateikti savo argumentus

  Argumentai
  Už (2)
  Pacas LT palaiko :
  Prancuzijoja yra zmoniu kur nori ,kad moterys ir vyrai vaziuotu atskirai. Ir kaikuriose ,bet nevisuose islamiskuo salyse gejai yra baudzemi mirties bausme. Ir kad gejai butu baudzemi istatymu palaiko dideli dalis europos musulmonų, TAI MANOT YRA NORMALU ? Ir tapatu nori padaryti daba ir europoja beto 80%gal ir daugiau pabegeliu yra net ne iš sirijos.
  4. 2018-08-27 19:55
  antanas paulius palaiko :
  Fitna The Movie

  Dutch politician Geert Wilders made this short film about islam and was put on trial for telling the truth.It seems the Dutch government would rather prosecute one of its own citizens concerned about the islamisation of the Netherlands than tell muslims to integrate or leave.

  2. 2018-01-02 08:43
  Prieš (2)
  Tomas Bražionis kritikuoja :
  Islam is not the root problem

  Western governments are not working in the interest of their own people - and those focusing on Islam as a Western problem to be dealt with are misplaced.

  3. 2018-01-13 20:56
  Lina Šliuževičė kritikuoja :
  Jūsų baimės sunaikins jus greičiau, nei bet kokia religija. Kitavertus, žvilgtelkite į Lietuvos kriminalinę statistiką ir taip sakant calm down.
  1. 2018-01-01 19:53
  antanas paulius: Ar mūsų baimės ar reali situacija šiandienos Vakarų Europoje ir Skandinaijoje ? Mėgstate trumparegiškus rožinius akinius ?
  1.1 2018-01-02 08:41
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos