Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Ar Lietuva turėtų priimti pabėgėlius pagal 2015 rudens ES kvotas?

  Andrius Kasparavičius, 2015 m. lapkričio 26 d.
  Politika Užsienio reikalai Žmogaus teisės

  Seimas lapkričio 26d. balsavo ar įteisinti Lietuvoje ES sprendimą Lietuvai priimti apie 1000 pabėgėlių ar ne. Kokia Jūsų nuomonė?

  LRS Balsavimo rezultatai: už - 66, prieš - 8, susilaikė - 22, pritarta.

  Detaliau galima rasti adresu http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15275&p_k=1&p_a=sale_bals&p_bals_id=-21592

  Nuorodos

  39%
  61%

  Balsų skaičius : 681 + 199

  Susiję pasiūlymai
  Už „Užsieniečių teisinės padėties įstatymo“ pataisų atšaukimą
  Prisijunkite, jeigu norite pateikti savo argumentus

  Argumentai
  Už (3)
  Atsakymas yra taip ir ne kitaip! Visi balsavome, kad taptume Europos sąjungos dalimi, žinojome, kad tai įtakos mūsų gyvenimus - daugybė žmonių emigravo, pabėgo, daug atkeliavo turistauti, taip pat vienas kitas prašė prieglobsčio. Jei žmonės daugiau domėtusi, žinotų, kad pabėgėliai jau seniai į Lietuvą važiuoja, gyvena, integruojasi taip kaip gali - kai kurie moka mūsų kalbą ir stengiasi dėl Lietuvos daugiau negu gyvenantys broliukai Londone. Tad žmonės, pasiskaitom normalių straipsnių, pasidomim, k...as ką sprogdina ir kas problemas kelia, ir baigiam rodytis kokie išmanūs ir protingi esam..... Daugiau
  9. 2015-12-14 21:00
  Simonas Audickas: Taip Rūta, pritariu, skaitykite teisingus straipsnius.
  9.1 2015-12-15 09:13
  Ramūnas Medelis: Visi balsavome, kad taptume Europos sąjungos dalimi, bet nežinojome kaip tai įtakos mūsų gyvenimus.Taip teisingiau turetų nuskambėti. Tikrai nebuvo paklausinėta lietuvių apie tai. Būtų Lietuvei žinoją, kad toki dalykai vyks būtų dabar žmonių nuomonės prieš persivertę i už, nes (kab...utėse) jie žinojo ko tikėtis. Bet kaip matot Pieš yra dauguma. Komentuojate remdamasi tik savo nuomonę. Man cia panasiau i elito žaidimą. Sugriaukim smulkesnių šalių ekonomika, sumazinkim darbo vietų ir jie emigruos i turtingesnes šalis o jiems privešim naujos darbo jėgos. Neapsigaukit, laisvo žmogaus mastymas yra nuspėjamas, gerai išanalizuotas ir taikomas prieš mus. Daugiau
  9.2 2015-12-15 13:53
  Ruta Marcinkeviciute: Ir dabar nezinome, kaip pabegeliai itakos lietuviu gyvenimus. Tad vadovautis kvailais internetiniais straipsniais, tikrai nera butina. Lietuviams niekas nedraude pries balsuojant pasidometi Europos sajungos reglamentais, isipareigojimais, o ne apsidziaugus begti i maxima issike...isti gauto lipduko i alaus bonka... del Jusu komentaro antros dalies, visiskai sutinku, nuo seno yra zinoma-skaldyk ir valdyk posakis, kuris veikia. Taip mazesniu saliu ekonomika yra itakojama i blogaja puse, kad sios salys daugiau priklausytu nuo kitu, didesniu saliu, taciau galingesnes salys taip pat tampa priklausomos nuo pigios darbo veiklos ir imigrantu. O cia jau priklauso nuo interpretatoriaus, kuris scenarijus yra geresnis.... Daugiau
  9.3 2015-12-15 22:55
  Ramūnas Medelis: O kas vyksta ? Vokiečiai demaskavo 1000 žmonių su padirbtais pasais, Teroristiniai išpuoliai visur kur tik jie eina. To dar betrūktų, kad ISIS žmones įsileistume. Jaigu padės bombą kokioje mokykloje, kas tada bus kaltas? Valdzia kuri įsileido pabėgėlius? Ne! tai męs žmonės turime užk...irsti tam kelia. valdzia yra neveiksni šiuo klausimu. Jie aiskins, kad Sirija kalta ir toliau ją reikia bomborduot. Tada savo ruoštu ateis daugiau pabėgėlių į Europą... Daugiau
  9.4 2015-12-16 00:11
  Juozas Masteika palaiko :
  Grb.Rūta,kai balsavom už stojimą į ES niekas nieko nekalbėjo apie tūkstančius pabėgėlių.Pati Europa nieko nenutuokė apie tai.Visišką chaosą sukėlė nesaugoma ES siena,
  Jeigu tamsta pritari ir visokeriopai toleruoji tai ką vadinamieji pabėgėliai daro ES valstybėse ,tikriausiai pati išpažysti islamo tikėjimą ir apie krikščioniškas vertybes bieko negirdėjai.
  13. 2016-01-18 14:07
  taip ir ne kitaip
  15. 2016-02-06 23:02
  Algis Milius: jeigu nepriimsim,tai kur jie bus,valkataus,vogs ,bet jie irgi žmones,kai salia putinas ar patiems nereiks begti,kaip ne karta buvo

  15.1 2016-05-15 18:15
  Prieš (15)
  Lina Simas kritikuoja :
  Norit Lietuvos piliecius priverst bijot kasdien iseit i gatve, bijot del savo ir savo vaiku saugumo....bijot nueit i didesni rengini, nes tie prakeikti musulmonai ne tik sprogdina ir saudo nekaltus zmones, bet ir vaikus prievartauja!!! Ar neuztenka savu problemu ir savo nusikalstamumo, kad ileidziat beda i musu sali? Tauta pries!!!!!! O Jusu, ponai, sedintys Seime, vos per 100...tad turetumet klausyt zmoniu, kuriu deka isvis ten sedit! Mes pabegeliu NENORIM!!!!
  7. 2015-11-26 23:27
  Gediminas Paulauskas: Pradedu norėti, kad atvažiuotų pabėgėliai, jog tokie žmonės, šaukiantys penkiais šauktukais, suprastų, kad tikėjo nesąmoningais mitais. Teroristai šaudo ir sprogdina, o ne musulmonai.
  7.1 2015-11-28 19:53
  Raimondas Lapinskas Ukbff: nera ne terosistu nei musulmonu, nekaltus zmones audo amerikieciu kareiviai ir tau per televizija plauna smegenis su padirbtais filmukais, kuriais tiki nes neturi laiko pasieskoti teisingos informacjos
  7.2 2016-02-06 23:12
  Aurimas Rūtelionis kritikuoja :
  Protingai darant, galėtumėme padėti tikriesiems pabėgėliams, bet žinant mūsų valdžią... Manau eilinis triukas išmelžti, daugiau pinigų, įtikti ES valdžiai... Pirmiausia susigražinkime ką praradome, per tuos metus, jaunus protingus, darbčius jaunuolius, kurie iškeliavo ieškoti geresnio gyvenimo, tada galėsime padėti ir pabėgeliams.
  4. 2015-11-26 19:53
  Raimondas Lapinskas Ukbff: Tie protongi zmonės išvykę, bando lietuvoje likusius ateiti i prota :)
  4.1 2016-02-06 23:15
  Rima Paukštelienė kritikuoja :
  Mūsų vaikus iškrapštė iš Lietuvos, o pabėgėlius privalome priimti vietoj savo vaikų? Ne, ne, ne tautų maišymui ir neramumų kėlimui
  3. 2015-11-26 18:03
  Raimondas Lapinskas Ukbff: nieks tu vaiku nekrapštė laukan, tu pati ujuos iškrapstei, skaityk teisisngus straipsnius o ne paistalus :)
  3.1 2016-02-06 23:11
  Rasa Andriušienė kritikuoja :
  NE, nes tai likusios tautos genocidas. Ir tylus pritarimas terorizmui Lietuvoje. TERORIZMUI IR GENOCIDUI NE
  1. 2015-11-26 15:31
  Raimondas Lapinskas Ukbff: skaityt ismok :)
  1.1 2016-02-06 23:10
  Gintaras Surdokas kritikuoja :
  Kategoriškai prieš. Reikia but visišku "buduliu", kad nematyt ką Europoj išdarinėja atbėgėliai. Seime ir vyriausybej turbut nėra televizijos ir interneto. Kaip kitaip paaiškint ju elgesį?
  6. 2015-11-26 21:25
  Raimondas Lapinskas Ukbff: nė karto ne matei kas vyksta, televizija ir delfi tai plauna smegenis ir tu esi tuom labai patenkintas.
  6.1 2016-02-06 23:10
  Daugiau
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos