Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Ar pritariate, jog vyriausybė apmokestintų ūkininkų sunkiasvores ir stambiagabarites transporto priemones, kuriomis važinėjama regioniniais keliais?

  Irmantas Dinapas, 2013 m. gruodžio 14 d.
  Transportas Žemės ūkis

  Po ministro Rimanto Sinkevičiaus komentaro apie Vyriausybėje priimtą nutarimą įvesti papildomą mokestį žemdirbiams, kurie naudojasi krašto rajoniniais keliais – važinėja stambiagabaritėmis, sunkiasvorėmis žemės ūkio mašinomis bei jų junginiais.

  Kaip ir buvo tikėtasi, žinia apie ketinimą įvesti kelių mokestį rimtai supykdė žemdirbius. Jie pasiruošę streikuoti.

  Nuorodos

  42%
  58%

  Balsų skaičius : 103 + 103

  Argumentai
  Už (2)
  Juozas Masteika palaiko :
  Aš būčiau už,jei surinktos lėšos už kelių mokestį atitektų toms seniūnijoms kur ta technika randasi. Kaimietis supranta,kad surinkti pinigėliai nukeliaus tarnautojų gerbūvio gerinimui o jis vis važiuoja prastos kokybės žvyrkeliais.
  2. 2013-12-17 21:01
  Vilius Mergiūnas palaiko :
  Pritatriu
  5. 2014-01-22 12:56
  Prieš (4)
  Arnas Udovičius kritikuoja :
  Jau ir taip yra sunkiasvorės mašinos apmokestintos. Reikia visuotinį mokestį automobiliams, įskaitant lengvuosius. Jis galėtų būti nedidelis ir surenkamas per techninę apžiūrą.
  4. 2014-01-21 12:56
  Saulius Kuprėnas: Kodėl reikia?
  4.1 2014-01-21 15:45
  Juozas Masteika: Kompensuoti neteisėtai sumažintas pensijas ir t.t.
  4.2 2014-01-21 17:27
  Irmantas Dinapas: Manau pirma reiktų vyriausybei padaryti skaidrią ir aiškią kelių mokesčių sistemą, prie kurios priėjimą turėtų kiekvienas pilietis ir būtų aiškiai matoma kiek ir kokios lėšos buvo skiriamos, kokios kelų atkarpos nutiestos, kiek renovuota ir t.t.t, Tai butų kažkas panašaus va greit...kelis via Baltika nuo Vilniaus iki Klaippėdos priežiura sakykim 3mln į metus. Ir taip visas surinktas kelių priežiūros biudžtas išdėstytas ir rodomas su preitų ir užpreitų metų duomeninimis kad palygint būtu su kuo.Tuomet matytus preitais metais buvo kelio aktarpa remontuojama šiemet vel? reiškias pinigai plaunami kelias remontuojamas ne pagal nustatytus normatyvus. Na tikiuosi mintis aiški. Daugiau
  4.3 2014-01-25 06:38
  Antanas Vasiliauskas kritikuoja :
  bulviu maisas kainuos dar brangiau..
  7. 2016-03-14 22:20
  Saulius Kuprėnas kritikuoja :
  Racionalu būtų, kad ūkininkai atstatytų kaimo keliukus prie savo dirbamų laukų, nes su kombainais visokiais išmala.
  O dėl mokesčių tai ir taip sudėtingi tie mokesčiai, tai viena ranka duoda valstybė (žalia salerka), kita atims. Maža to, bereikalingas darbas prisideda tiek ūkininkui mokant mokestį, tiek valstybei priimant.
  3. 2013-12-29 14:19
  Mantas Butrimavičius kritikuoja :
  Reikėtų gerai paskaičiuoti ar mokesčio administravimas nebūtų brangesnis už jo surinkimą, nebent šis mokestis būtų gana didelis ir renkamai retai, tačiau tokiu atveju, manau, jis dar labiau apsunkintų ūkininkų (ypač smulkių ir vidutinių ūkių) finansinę padėtį.
  6. 2014-10-29 22:51
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos