Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Ar pritriate, kad reikia nukarūnuoti valstybinius brandos egzaminus?

  Irmantas Dinapas, 2018 m. rugsėjo 9 d.
  Švietimas

  "Metas nukarūnuoti valstybinius brandos egzaminus“, – teigė ministrė Jurgita Petrauskienė, tačiau pridūrė, kad jokiu būdu jų neatsisakoma". ištrauka iš Delfi.ltPasigirdus tokiom naujienom būtų įdomu sužinoti, ką apie tai mano Lietuva.2 bendruomenė už ir prieš argumentus ir gal būt kokių įdomių pasiūlymų šiuo klausimu. Nes aš šitai idėjai nepritarčiau, todėl, kad tai atveria kelią korupcijai į švietimo sistemą. 

  Nuorodos

  37%
  63%

  Balsų skaičius : 8 + 4

  Prisijunkite, jeigu norite pateikti savo argumentus

  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos