Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Ar reikia toliau vystyti Lietuva 2.0 projektą?

  Lietuva 2.0, 2019 m. lapkričio 7 d.
  Lietuva 2.0

  Lietuva 2.0 projekto komandai nepavyko pasiekti, kad Lietuvos visuomenė aktyviai naudotų šį portalą taip, kaip buvo tikėtasi -  patys, be komandos įsikišimo aktyviai reikštų savo nuomonę aktualiais valstybėje vykstančiais klausimais bei siūlytų savo idėjas, kaip gyvenimą Lietuvoje padaryti geresnį. Matome, kad komandai nustojus dirbti su turiniu, veikla portale yra sustojusi, todėl kyla klausimas dėl šio portalo aktualumo. Galvojame, ar verta toliau investuoti savo laiką ir finansus į šį projektą, todėl norime pasitikrinti dėl jo aktualumo:

  • Jeigu šis balsavimas surenka virš 1000 palaikančių balsų, mes toliau vystome šį projektą.
  • Jeigu šis balsavimas surenka bent 200 palaikančių balsų, mes toliau laikome jį pasiekiamą, bet aktyviai prie vystymo nebedirbame.
  • Nepavykus surinkti tokio kiekio palaikymo balsų, portalas www.lietuva2.lt bus uždaromas ir nuo 2020 m. sausio mėn. nebepasiekiamas.

  Balsavimas vyksta iki 2019 m. gruodžio 22 d. 

  Balsuodami už, galite pateikti ir argumentus, kokiomis kryptimis, Jūsų nuomone, jis turėtų būti toliau vystomas.

  Liko 1 mėn. 8 d.

  100%
  0%

  Balsų skaičius : 1 + 2

  Prisijunkite, jeigu norite pateikti savo argumentus

  Argumentai
  Už (1)
  Valentinas Repšys palaiko :
  Reikia ieškoti nors minimalių finansavimo galimybių ir jį išsaugoti. Juk į jo kūrimą įdėta tiek darbo ir proto. Yra įdirbis, patirtis - reikia išsaugoti ir daugiau pareklamuoti tarp pilietinių organizacijų, ne tik tarp LVT
  1. 2019-11-09 20:59
  Prieš (0)
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos