Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Mažinti religijų vaidmenį valstybės gyvenime.

  Andrius Kasparavičius, 2018 m. rugsėjo 6 d.
  Dvasingumas Politika

  Kur religija ten pasakos ir legendos apie šventuosius, pajuoka iš mokslo ir žmogaus laisvės iškraipymas, o tada - problemos, nesutarimai ir karai.Drausti nebūtina, tačiau neremti iš valstybės biudžeto, užtikrinti, kad moka mokesčius kaip ir bet kuri kita mokymo ar paslaugų įstaiga tiek už NT, socialinius mokesčius ir pan. Viešose įstaigose nefinansuoti religinių užsiėmimų, nepalaikyti religinių teiginių, atstovų tarybose ir pan.

  Nuorodos

  66%
  34%

  Balsų skaičius : 12 + 11

  Prisijunkite, jeigu norite pateikti savo argumentus

  Argumentai
  Už (1)
  Spagečių Dievą tikintis čekas įrodė tiesą: religija jo reikalauja ant galvos nešioti kiaurasamtį

  28-erių Lukas Novy iš Brno yra Skrajojančio spagečių monstro bažnyčios pasekėjas. Jaunuolis teigia, kad plastikinis virtuvės indas yra labai svarbi „pastafariško" tikėjimo dalis, jį jaunuolis privalo nešioti visą laiką ir gerbti kūrėjo dieviškumą.

  2. 2018-09-07 21:15
  Prieš (1)
  Valdas Jėcka kritikuoja :
  I. Valstybė kaip ir žmogus - dvipradžiai, turintys kūną ir sielą (pasaulėžiūrą, pasaulėjautą, tikėjimą, "religiją"). Be sielos žmogus - lavonas. Be sielos valstybė - lavonas. Valstybė ir religija - nedaloma.
  II. Balsavimui, vertėtų pateikti kitokį sakinį, kad dingtų problemos. Manau va tokį
  "Okupacinės krikščionybės pasmerkimas "
  Kodėl?
  Krikčionybė atsakinga:
  už Prūsijos sunaikinimą;
  už LDK sunaikinimą.
  Dabar, klestint krikščionybei, varoma Tauta iš namų, naikinama ir pati Lietuva.
  Okupacinės krikščionybės rankos kruvinos.
  III. Bal...savimui galima būtų pateikti ir pataisytą, kad ir va taip
  "Panaikinti okupacinių religijų vaidmenį valstybės gyvenime."
  Daugiau
  1. 2018-09-06 10:16
  Andrius Kasparavičius: Galima turėti kūną ir protą, o ir pasaulėžiūrą be kokos tai manijos, t.y. religijos. Ne tik krikščionybė ir ne tik okupacinė blogai, pažiūrėkit kiek besidangstančių Islamu ar Judaizmu, mokina visokių nesamonių, švaisto laiką paistalams vietoj mokslo ir po to įtikėję, net žudo... vardan išsigalvotų pasakų ir legendų. Sveikas, nemanijakines pasaulėžiūras ar dvasiningumus nebūtina skelbti religijomis ir idealogizuoti.. Tai nereiškia draudimą ar niekinimą, bet raginimą energiją, išteklius nukreipti ten kur yra ateities gyvastis, ne praeities.. Daugiau
  1.1 2018-09-07 21:30
  Valdas Jėcka: Islamas, judaizmas, komunizmas (su vis dar nepasmerkta LKP) - okupaciniai. Okupanto vaidmenį reik išjungti, kuriant laimingos Tautos tvirtovę - Lietuvą su protėvių dvasia iš praeities.
  1.2 2018-09-08 08:45
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos