Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Mergaičių skiepijimą nuo žmogaus papilomos viruso (ŽPV) įtraukti į vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių

  Donatas Šimelis, 2015 m. sausio 30 d.
  Sveikata

  2016 metais planuojama pradėti mergaičių nemokamą skiepijimą nuo Žmogaus papilomos viruso (ŽPV) infekcijos, kuri yra dažniausia gimdos kaklelio vėžio priežastis.Ar pritariate šiam siūlymui?

  Nuorodos

  73%
  27%

  Balsų skaičius : 65 + 35

  Argumentai
  Už (3)
  Zenonas Jančys palaiko :
  Skiepai yra pats pigiausias vaistas apsisaugoti nuo ligų. Nuo Lui Pastero laikų kiek praėjo. Šimtus kartų turėjo atpigti visa gamyba, Tačiau godūs nesąžiningi farmacininkai vis randa būdų, kaip visa tai pabranginti. Jau prieš 20 metų buvo galimybių (buvo surasti visi 20 vėžio antigenų) skiepus sukurti nuo visų rūšių vėžio. Ko papildomai primaišo farmacininkaiį skiepus (antiseptikų, gyvsidabrio) - čia ne skiepijimo, o farmacininkų sąžinės reikalas. Skiepai išgelbės ne tik tavo , bet ir to, kurio tu ...jau neužkrėsi, gyvybes. Vietoj kovos prieš skiepus, reiktų organizuoti akcijas už kompensuojamus skiepus - juk gyvybės - tai valstybinis reikalas.
  Dėl imuniteto - gamtoje tiek daug įvairių (nors gyvybei ir nepavojingų) antigenų, kad imunitetas nuo skiepų nenukentės.
  Daugiau
  7. 2015-04-17 21:38
  Saulius Kuprėnas palaiko :
  Nei už, nei prieš, tai čia rašau :)
  Skiepytis ir dabar norinčios gali, tad klausimai tik finansavimas (profilaktiniams susimetam visi, savanoriškiems - iš savo kišenės) ir informacija - profilaktiškai skiepijant informacija bent jau būtų suteikiama, visos žinotų, o skiepytis ar ne jau gali spręsti.
  5. 2015-02-01 17:16
  Prieš (4)
  Loreta Hoffmann kritikuoja :
  Skiepyti ir kitokias nebūtinas intervencijas atlikti tik asmens sutikimu, vaikų atžvilgiu - tėvų sutikimu. Informacijas apie skiepų žalą šiuo metu pakanka netgi akademinėje spaudoje, Vokietijoje stebimieji tyrimai parodė, kad neskiepyti vaikai sveikesni už skiepytus. Jeigu žmonių tai neįtikina - jų reikalas, jiems skiepytis nedraudžiama. Bet žmonės, kurie nenori rizikuoti, turi turėti teisę nesiskiepyti ir neskiepyti savo vaikų. Jeigu skiepai tikrai veikia (kas nėra vienareikšmiškai įrodyta), pa...siskiepiję neturėtų bijoti apsikrėsti nuo nepasikiepijusių. Kartais kaip koziris metama sąvoka "bandos imunitetas" nėra mokslinė ar įrodyta, greičiau filosofija, kuri, deja, jokiais faktais nepagrįsta. Taip pat skiepų šalininkams gali būti pravartu pasidomėti grynąja statistika - ligų ėmė mažėti dar prieš įvedant nuo jų skiepijimus ir mažėti jų ėmė dėl geresnių gyvenimo sąlygų. Kraštuose, kuriuose masiškai skiepijama, ligų protrūkiai būna didžiausi, tai irgi rodo grynoji statistika. Aš nesu prieš skiepus. Aš prieš atėmimą iš manęs teisės rinktis. Daugiau
  9. 2016-02-25 09:05
  Ramūnas Medelis kritikuoja :
  Skiepijimas turi buti atlikamas tik paciam zmogui sutikus. negali buti jokios prievartos. Jaigu mes gyvename laisvoje salyje. Skiepai yra valstybes paslaptis kodel slepiamas kokia skiepu sudetis? Daug rasoma internete, zmones kurie buvo paskiepyti , ta pacia akimirka gali patys susirgi tuo paciu virusu. Apie skiepu zala zmogaus kunui informacija yra slepiama. Farmacijos kompanijos papirke seima tik ir tikisi kad ives istatyma ir jie prakis savo preke.
  8. 2015-06-15 20:33
  Andrianas Krutoguzenko kritikuoja :
  Prieš totalų skiepijimą. Jau daug kuriose šalyse nuo to yra nukentėjusių. Tas skiepas iššaukia dar ir nevaisingumą. Aplamai masiniai skiepijimai silpnina imunines sistemas ir didina bendrą tautos genetinio fondo silpnumą. Prieš mėnesį nukentėjo mano pažįstamo vaikutis. Kūdikiui darė planinį skiepą ties 4mėn. Jau po savaitės pasireiškė traukuliai. Dar po kelių savaičių per dieną įvyko keturi traukulių priepuoliai. Nuvežė į Kauno klinikas. Dėl skiepo neigiamo poveikio gydytojai net kalbėt nenorėjo.... Palaikė vaiką su raminamaisiais ir užrašė - epilepsija. Manau, kad skiepyti gal būt reikėtų giminėje tam tikrom ligom turinčius polinkį. Totalus skiepijimas silpnina sveikus iš prigimties vaikus. Daugiau
  6. 2015-03-12 19:53
  Donatas Šimelis: Apskritai visa medicina ir bet kokie vaistai didina bendrą tautos genetinio fondo silpnumą - gal uždarykim visas gydymo įstaigas, taip ir mokesčių mokėtojų pinigų nemažai sutaupysim, o natūrali atranka užtikrins, kad išliks tik stipriausi ir taip genetinis fondas sustiprės? :)
  6.1 2015-03-16 00:35
  Andrianas Krutoguzenko: Kaip vadinami tie žmonės, kurie mėgsta kraštutinumus ir nežino, kad be dienos ir nakties yra rytas, saulėlydis ir pan. Gydytojai ir vaistininkai buvo visais laikais, bet šiuo metu yra farmacininkų klanas, gydytojai-verslininkai, gydytojai-popieristai, gydytojai-sadistai ir t....t. kurie sėdi ne savo vietose. Kalba turi būti apie gydytojus, kurių tikslas ne gauti daugiau iš paciento, o duoti pacientui visą pagalbą, kuri visų pirma nežalos to paciento ir jo palikuonių. Pavyzdžiui mano žmona (prieš 5m.) turėjo jaunystėje tik alergiją. Gydytojai nugydė ją tiek, kad atsirado astma ir alergija į bet kokį dirgiklį; venos susiaurėjo ir rankose ir kojose. Leido vaistus net į pirštus ir pėdas. Vaistus suleisti nebeįmanoma. Nuo vaistų į raumenis abscesai. Sugadinta širdis, kepenys, bronchai, plaučiai ir t.t. Ji matė, kad tie, kas visiškai atsiduodavo gydytojų malonei, gana greit mirdavo. Likdavo būtent tie, kurių imunitetas ir organizmas dar sugebėdavo susitvarkyti. Kam kam, o man yra daug kas žinoma apie gydytojus ir "gydytojus". Daugiau
  6.2 2015-04-03 19:05
  Donatas Šimelis kritikuoja :
  Tad Pacholczyk. Kas slypi vaikų vakcinavime nuo lytiškai plintančių ligų

  Užuot pasidavusi visuotinei vakcinacijai nuo ŽPV, kiekviena šeima turėtų rūpestingai, gerai išanalizuoti šio sprendimo riziką ir naudą bei nuspręsti, ar ši vakcina yra racionalus pasirinkimas ne tik medicinine, bet ir moraline prasme.

  1. 2015-01-30 20:35
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos