Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Už ar prieš Lietuvių karių dalyvavimą tarptautiniuose konfliktuose?

  Andrius Kasparavičius, 2015 m. gruodžio 1 d.
  Užsienio reikalai

  Prancūzija prašo Lietuvius įsitraukti į konfliktus Malyje arba Centrinės Afrikos Respublikoje. Daugiau informacijos - straipsnyje.

  Nuorodos

  55%
  45%

  Balsų skaičius : 573 + 121

  Prisijunkite, jeigu norite pateikti savo argumentus

  Argumentai
  Už (4)
  Sigitas Kalinas palaiko :
  Galvų kišimas į smėlį davė pabėgėlius ir DAESH. Pasaulis turi spręsti problemas ir Lietuva turi prisidėti.
  2. 2015-12-05 09:34
  Ramūnas Medelis: JAV finansavimas ISIS grupuote davė pabėgėlius.
  2.1 2016-01-06 13:53
  Vytautas Kasparavičius: Išjungite trumpam TV arba bent RUS kanalus. Gyvenimas prašviesės.
  2.2 2016-03-15 18:50
  Ramūnas Medelis: Nežiūriu, visažini, televizijos (dėžės kuri jums praplovė smegenis) jau 5 metai. Beto rusiškai nesurantu.
  2.6 2016-07-17 11:11
  Jei nenorime vėl likti vienui vieni, kito kelio nėra. Tik kolektyvinė gynyba su dalyvavimu.
  3. 2016-01-05 11:34
  Vigilijus Jurgutis palaiko :
  4. 2016-03-07 23:32
  Simonas Audickas palaiko :
  Valdžia nusprendė siųsti karius į Malį.
  1. 2015-12-04 08:32
  Prieš (4)
  nereikia kištis į svetimas šalis, reikia pirma viduje susitvarkyti
  9. 2016-09-07 08:26
  Bolis Kemeklis: NATO sąjunga yra mūsų sąjunga, mūsų valstybės išlikimo garantas. Ir šioje sąjungoje mes privalome žymiai aktyviau nei iki šiol dalyvauti visuose renginiuose, užtikrinančiuose mūsų ir mūsų likimo draugų išlikimą. Priešingai pasisako arba visiški idiotai, arba potencialūs NATO priešini...nkai ir sumaišties pasaulyje šalininkai. Daugiau
  9.1 2016-09-11 20:08
  Rolandas Malaiška kritikuoja :
  Manau, kad pirmiausia turime apginti save savo tautos interesus, kad kažkur kištumėmės į kitų šalių konfliktus ir nereikia naiviai tikėtis, kad kažkas be musų pačių mums padės karo atveju. Būtu karas su Rusija manau pasikartotų pokario scena. Juk tada vyrai taip laukė amerikos pagalbos išvaduojant musų tėvynę is TSRS gniaužtų, bet taip ir nesulaukė. Ašaromis aplaistyta musų istorija.
  7. 2016-09-03 10:27
  Bolis Kemeklis: Priešindamiesi Blogiui, mes giname tautos interesus. Kiekvienas jų sukurtas taip vadinamas tarptautinis konfliktas yra taip pat tiesioginė grėsmė Lietuvai. TSRS bei jos teisių perėmėja Rusija turi puikią patirtį organizuojant taip vadinamus tarptautinius konfliktus. Tai psichinių lig...onių ir banditų kartos, valdančios savo valstybę bei naikinančios ne tik savus, bet ir svetimų šalių piliečius. Apie Ameriką paistalai. Apie ašaras dar didesni, nes nepateikiama tiesa, kad, naikinant Lietuvą nuo 1918 metų iki dabar, labai aktyviai ir savarankiškai (tik su Kremliaus pagalba) dalyvavo A.Sniečkaus ir AMB išgamos. jie vieninteliai visoje TSRS susikūrė net gi savo įstatymą, leidžiantį Lietuvos patriotus naikinti ir šeimomis. Šis įstatymas datuojamas 1957-01-16 d slaptu nutarimu. Jo laikomasi po šiai dienai. AMB išgamų, pederastų (ši "vertybė" sukurta TSRS po 1918 metų- PE redovoje DE lo RA dujet ST alina) dėka buvo sutrukdytas desovietizacijos/ liustracijos įstatymo radimasis ir įgyvendinimas, suvienytos Lietuvos parazitų gaujelės po įvairiausiais partiniais pavadinimais, sukurtas korupcijos/ šešėlinio verslo/ tautos skurdinimo tinklas/ įgyvendinta prichvatizacija- "savanoriški išvykimai" darbui į NATO šalis/ kriminalinių gaujų formavimai....Blogiausia, kad po šiai dienai šie psichiniai ligoniai, pasitelkę prakištus savo teisėjus/ prokurorus/ kitus teisėsaugos pareigūnus bei kontroliuojamos spaudos atstovus, tebevykdo įvairaus pobūdžio partizanų/ politkalinių ir jų šeimų narių naikinimus. Va apie tokias ašaras geriau rašyk, o ne svaik apie psiaudoašaras. Šimtų teisėjų laukia nesulaukia jiems skirtos kameros už Lietuvos piliečių naikinimus. O Lietuvą, nebijok, šįkart gins ...Ir visokie olekos jei ne po tribunolu paklius, tai bent snukin gaus. Tokia mano nuomonė. Daugiau
  7.1 2016-09-11 20:35
  Liutauras Savickas kritikuoja :
  Pries nes nera ko kist nosi i nesavo reikalus.
  Karas tai kaskieno interesu nesutarimas ir mums siulo prieto kasko prisideti tipo uz laisve ir geri pazudyti ir tapti bendrininkais. Aciu ne.
  6. 2016-08-27 12:31
  Bolis Kemeklis: Na ir nekišk. Tokius "nekišančius" ruseliai Ukrainos rytuose kilnojamose krematorijų kamerose degino...
  6.1 2016-09-11 20:37
  Dainius Surmilavicius kritikuoja :
  Tikrai ne
  8. 2016-09-03 15:41
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos