Prisijungę piliečiai
  Atgal

  Atgal Toliau Laisvai samdomi psichologai

  Simonas Audickas , 2015 m. lapkričio 4 d.
  Strategija Teisė Transportas
  Vystomas

  Problema

  • Pagal šiuo metu galiojančius Transporto inspekcijos viršininko nutarimus, vairuotojai padarę administracinį teisės pažeidimą, kol nesuėjo 2 metų vairavimo stažas, turi perlaikyti vairavimo egzaminus, ir išklausyti kursą pas psichologą.

   Problema yra ta, kad pagal dabartinę galiojančią tvarką, psichologas turi būti įdarbintas tiesiogiai vairavimo mokykloje, norėdamas atlikti tą darbą. Nepatogu verslui, nes teisės pažeidėjų, kurie turėtų išklausyti kursą nėra tiek daug, kad būtų garantuotas pilnas psichologo etatas. Kiekviena vairavimo mokykla turi turėti savo psichologą, arba tą patį dirbantį per kelias įmones.

   Nepatogu teisės pažeidėjui, nes norėdamos taupyti kaštus vairavimo mokyklos yra linkusios nemokyti, kiekvieno teisės pažeidėjo individualiai, tačiau burti juos į grupes. Kol nepraeiti mokymai perlaikyti egzaminų neleidžiama, todėl reikia laukti, kol bus sudaroma kurso grupė, kurioje būtų išklausytas psichologinis kursas, ir atlikti namų darbai individualiai su psichologu.

   Nepatogu psichologui, nes ji/s turi dirbti per kelias įmones susidarydamas sau etatines valandas.

   Plačiau

  Nuorodos

  Palaikančiųjų skaičius: 4

  Sprendimai
  Pasiūlymo nr. / Pavadinimas Autorius Sprendimą palaiko
  1. Laisvai samdomi psichologai

  Sprendimas būtų, vairavimo mokykloms samdyti įmonę, kurioje dirba vien psichologai atlikdami skirtingus psichologinius darbus: konsultavimą, paskaitų ir mokymų vedimą įvairiomis temomis, dirba su teisės pažeidėjais.

  Tokiu būdu psichologas yra darbinamas trečiojoje kompanijoje, kurios paslaugas perka vairavimo mokyklos. Tokiu būdu vairavimo mokykloms nukristų atsakomybė atsiskaitinėti Regitrai, už tai, kad teisės pažeidėjai išklausė kursus, tai darytų psichologus įdarbinanti įmonė. Vairavimo mokykloms nereikėtų darbinti psichologų tik daliai etato.

  Psichologams būtų patogu dirbti vienoje įmonėje. Galima specializuotis tik darbui su teisės pažeidėjais, kuriuos nukreiptų vairavimo mokyklos, ir kitos suinteresuotos įstaigos.

  Sprendimui įgyvendinti reikėtų Transporto inspekcijos viršininko įsakymo pakeitimo.

  Atšaukti
  Į viršų
  Laiškas išsiųstas
  Jūsų el. paštas
  Antraštė
  Žinutė

  Norėdami palaikyti šią iniciatyvą, turėsite patvirtinti savo tapatybę (mob.) el. parašu arba bankiniu prisijungimu.

  Siūlome Jums 10 nemokamų tapatybės patvirtinimo būdų, jeigu tarp jų visgi nėra Jums tinkamo, kviečiame įsigyti mob. el. parašą - dalis mobiliųjų operatorių tai leidžia padaryti nemokamai, arba atsidaryti sąskaita viename iš nemokamą tapatybės patvirtinimą mums suteikusių bankų.

  Ar sutinkate su tokiomis pasirašymo sąlygomis?

  Norėdami pasirašyti iniciatyvas bei naudotis visomis kitomis Lietuva 2.0 galimybėmis, turite patvirtinti savo tapatybę. Tai galima padaryti šiais būdais:

  Reikalinga mob. el. parašo sutartis ir speciali SIM kortelė su integruotu sertifikatu. Jei dar neturite mob. el. parašo, kviečiame jį įsigyti - dalis mobiliųjų operatorių leidžia tai padaryti nemokamai.

  Reikalinga tapatybės kortelė su integruotu sertifikatu (išduota ne anksčiau kaip 2009 m.) ir kortelės skaitytuvas (plačiau) arba kvalifikuotas mob. el. parašas.

  Jei neturite sąskaitos šiuose bankuose, galite ją atsidaryti nemokamai.

  Su šiais bankais nemokamo būdo, deja, nepavyko rasti - tapatybę patvirtinti galima tik pagal gauto pervedimo duomenis, tačiau tokiu būdu Jūs gausite Rėmėjo statusą ir savo parama prisidėsite prie mūsų veiklos.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti VRK ir kitoms atsakingoms LR institucijoms. Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
  Esate šių bankų klientas? Nordea Medicinos